Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

mepps

Пользователи
  • Публікації

    28
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача mepps

  1. Дякую за поради. Так, мансардний поверх буде жилим та опалюватися. Різниця температур, як я розумію, буде на більшій частині полощі (там де рівень вищий). Там залишається повітряний простір десь 30-35 см між стелею нижнього поверху та дощаним настилом на горищі і ще 10 см повітря від дошок до нижнього краю вати. Пароізоляцію я хочу (якщо це правильно!!!) розстелити зверху по 2 причинам: 1. на більшості сайтів виробників вати в рекомендаціях вказано, що паробарєр має бути зі сторони теплого приміщення, тобто моєї квартири 2. має бути захист від попадання частинок вати/ пилу/ випаровувань в середину приміщення. Да, і на рахунок теплих приміщень знизу - там 2 квартири. Більша з них - живе 1 пенсіонерка і отоплює лише кухню. Інші кімнати неопалюються.
  2. Допоможіть розібратися, як правильно утеплити, а саме - які плівки і де розмістити. Старий будинок на 3 поверхи, проводиться реконструкція горища, на четвертому планується мансардна квартира з окремим входом, тобто окремий четвертий мансардний поверх. Перекриття між третім поверхом і горищем - деревяні балки 30(35)*25см. Прийнято рішення для 4-го поверху перекриття зробити по металевим двутаврам №16 повністю незалежним від перекриття 3-го поверху. Підлога квартири на 4-му поверсі в двох рівнях. Частина квартири біля входу - підлога на рівні сходової клітки, підняти проблема, є вхідні двері. Тут розбирається дощатий настил по існуючим балкам перекриття і двутаври розміщуються між ними, так щоб верх двутаврів був трохи вище деревяних балок. Схематично спробував намалювати: Плівки - вітробарєр та пароізоляція виділені зеленим. Підлога в іншій частині квартири на см 40 вище. Тут існуючий дощатий настил залишається, на нього набиваються бруски з відходів так, щоб на них розстелити нижню плівку (думаю вітробарєр) на 10 см нижче двутаврів і дати 10 см вати. Далі 15 см вати між двутаврами, на двутаври лаги і 10 см вати між лагами. Поверх - пароізоляція під чорновий пол з дошок або фанери. Прошу пояснити правильність розміщення плівок (зеленим) в обох випадках. На третьому поверсі знизу жилі квартири.
  3. Підкажіть, будь-ласка. Двохскатний дах. Один скат ділиться на дві частини, одна з яких піднімається вище. Частина залишається під 32 градуси, інша, та що піднята - нахил 20 градусів. Питання - як правильно зашити гладким металевим листом трикутний простір, що утворився між двома частинами скату? Дах мансарди, криється металечерепицею, утеплення по скатам 30 см. Вертикальний простір, що необхідно зашити, також буде утеплятися, 30 см. Якщо є креслення, або типова схема, будь-ласка, кидайте. пошуком відповідь не знайшов, а питання термінове...
  4. "В цьому році, безповоротно уряд надає до 14 тисяч гривень на сім’ю, в залежності від суми, яку родина бере у банку на енергоефективні заходи" - це щось нове? Тобто, лише 1 кредит на сім'ю?
  5. Має хтось провірену інформацію, коли починає діяти програма?
  6. Ужгород вже років 5 ПОВНІСТЮ на автономному опаленні. Після 6 років користування газовим двохконтурним котлом в квартирі просто не уявляю, як можна жити з центральним опаленням і ГВ. І питання не просто в економії, хоча це дуже і дуже суттєво, а просто в комфорті.
  7. квартира 30м2, двоє дорослих. Отоплення і ГВ - газовий котел, плита - газ. Всі лампи - енергозбер. і ЛЕД. холодильник, стіралка, пилосос, утюг, телевізор, два ноутбука. Немає ел.чайника та мікроволновки. Ті лампи, що працюють найбільше - ЛЕД.
  8. Як встановлюється тариф зараз? Як за газ - за підсумком спожитого за рік чи за кожен місяць окремо? передивився свої квитанції за останній рік -від 93 до 106 кВт/міс.
  9. Отже, Ужгород: житлова нерухомість - 0,4% або 4,87грн./м2. Пільгові 60 і 120 м2 нежитлова - 0,2% або 2,43грн./м2. З першого м2.
  10. Мені пояснили це сейсмічністю в Закарпатті. Експертиза робиться на міцність та надійність конструкцій. Обєкт 2-ї категорії складності.
  11. Експертизу вимагають в ДАБК при подачі декларації про початок виконання буд робіт. Якщо зареєструють декларацію без експертного висновку укрдержбудекспертизи - тоді не обов'язково)))
  12. Так, потрібна експертиза проекту будівництва. Виконує укрдержбудекспертиза.
  13. (ссылка устарела) Нічого збивати не потрібно. Дуже просто і 100% ефективно. Краска на стіні залишається абсолютно без слідів плісняви. Провірено не один раз.
  14. www.mukachevo.net/ua/News/view/66374-%D0%9D%D0%B0-%D0%A8%D0%B2%D0%B0%D0%B1%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%88%D0%B8%D1%80%D1%8F%D1%8E%D1%82%D1%8C-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%A4%D0%9E%D0%A2%D0%9E
  15. я знаю, але в металочерепиці та композитної черепиці вони також є і коштують немало, особливо в композитної.
  16. може я чогось не розумію, але чому ? Останні ціни, на які звернув увагу - Tondach - від близько 90 грн/м2, Creaton - приблизно 9 євро/м2. Це ціна середньої металочерепиці, яка рахується бюджетним матеріалом, а композитна в такі цінові рамки взагалі не влазить.
  17. Назву полімерного матеріала і фото можна?
  18. wipe,це найоригінальніший будинок з побачених на цьому форумі. Приємно вражений.
  19. Розкажіть конкретніше про перекриття. Чому саме двутавр 14? Яка відстань між балками, максимальні прольоти, конструкція перекриття повністю? Чи розглядали інші варіанти - бетон (теріва або по профлисту) або просто додаткові деревяні балки? В конструкції старого перекриття була засипка? Якщо так, її залишили чи вибирали. Питаю, оскільки бачив перекриття в подібних чеських будинках. Там засипка піском, а зверху вимощено спеціальною цеглою. І на рахунок сусідів - згоду дали без проблем? П.С.Прошу вибачення за стільки питань, просто тема для мене дуже актуальна. Ну і обіцяні фото готового варіанту також дуже цікаво було б побачити)))
  20. Интересный проект. По-моему, делают все правильно. Главное, чтоб качественно. Тем более, если под крышей чердак, а не мансарда, зачем там ЖБ???
×
×
  • Створити...