Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vovapk

Пользователи
  • Публікації

    758
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача vovapk

  1. chat.whatsapp.com/JQTsAmrgvszLCtbY89NpTB Ось знайшов на іншому ресурсі посилання в вступ в цю групу
  2. Не вдалося знайти. Знайшов в гуглі лише групу для Південної Африки.
  3. А підкажіть, будь ласка, як знайти групу в WhatsApp щоб попросити оновити прошивку та зменшити інтервал оновлення інформації з 5 хв на 1 хв. Я ж так розумію, 1 хв це мінімальний допустимий проміжок для оновлення інформації?
  4. У когось буває тут інший напис крім Charge та Discharge? Я у себе жодного разу не побачив Idle (режим простоюювання). Інсталятори говорять що бмс поки є живлення мережі живиться від інвертора а не від акб, тому це рахується як споживання.
  5. У мене нулі розірвані трьохпозиційним перемикачем. Перемикання відбувається з блиманням світлодіодних ламп, проте ні на якій техніці цього не помічаю. До цього був звичайний не гібридний інвертор Ective на 1.5 кВт, перемикання відбувалося без блимання світла.
  6. З приводу С15 описка, дійсно С16 був. Зараз у мене ввідний автомат 32А 3 фази від кооперативу індивідуальних забудовників, проте ось чекаю на підключення від ДТЕК 28 кВт потужності, я так розумію що це буде 50А автомат на 3 фази. Відповідно до цього і ставив автомат на цю фазу С50 щоб пропускав до 9 кВт (до 6 кВт споживання та 3 кВт на заряд акумулятора).
  7. Отже, на минулому тижні у мене був електрик і ми зробили наступне: - замінили автомат в щитовій, що іде на Grid в інвертор з С16 на С50. - переключили цей автомат з фази В на фазу А, на яку підключено Load в інверторі. Тепер у мене все наче правильно підключено. Grid та Load на одній фазі, Load підключено через трьозпозиційний перемикач І-0-ІІ. З моменту перепідключення жодного разу електропостачання не вимикалося протягом декількох діб, акумулятор давно мав зарядитися. Жодного разу не побачив щоб інвертор перейшов в режим офф-грід, проте і біля нього дуже довго не міг слідкувати. За ці дні жодного разу не побачив іншого стану акумулятор ніж режим заряду. Питання: чи можна побачити якийсь журнал режиму роботи інвертора в плані переходу з онн-грід на офф-грід та навпаки? Чи не буде відбуватися пришвидшена деградація акумулятора від того що він постійно заряджається малим током? Ось такі показники зараз на інверторі про акумулятор (систему встановлено декілька тижнів тому).
  8. А чому до? Ми вже підключили після ПЗВ, але до трьохпозиційного автомата який перемикає між режимами живлення на фазу через інвертор і без інвертора напряму від мережі. Поки все начено нормально працює, ПЗВ не вибиває.
  9. Зараз перекидаємо Grid на ту ж фазу що підключено Load. Живлення Grid підключати після ПЗВ чи до ПЗВ на цій фазі?
  10. То я правильно зараз розумію що якщо у мене будинок в моменті споживає 4 кВт + заряджає акумулятор потужністю 3 кВт, то через роз'єм Grid проходить в цей час 7 кВт, а через роз'єм Load 4 кВт, вірно?
  11. О, це гарна новина) У мене зараз 21 кВт, але буде підключення від ДТЕК 28 кВт, тобто на одну фазу трохи більше 9 кВт. Тому я думаю зробити обмеження на заряджання в 3 кВт, а поки стоїть 2 кВт і слідкую за навантаженням.
  12. Завтра буду дізнаватися у електрика як він Load підключав, до чи після ПЗВ на фазі. Це ж у мене всі автомати що мають живитися через інвертор під'єднано на фазу А, тому будемо Grid переносити з фази В на фазу А. Тільки тепер же треба так підключити щоб інвертор при вимкненні живлення з мережі не почав заряджати батарею від своєї ж батареї))
  13. До речі, підключення Grid зроблено кабелем 2х4, а Load 3х2,5. Я так розумію що останній кабель варто замінити на 3х4. І автомат в щитовій на підключення Grid C16 треба замінити хоча б на С25, чи може навіть С32. Бо вже цей автомат вибивав коли одночасно акумулятор заряджався і було споживання будинка в режимі байпаса, разом більше 5 кВт. Я правильно розумію, що коли інвертор заряджає акумулятор потужністю 2 кВт, то у мене залишається вільних тільки 4 кВт на 6-и кВтму інверторі? Чи потужність на заряджання акумулятора не забирається із запасу потужності інвертора на будинок?
  14. Підключення Load зроблено на фазу А в щитовій через трьохпозиційний подвійний автомат. Підключення Grid зроблено на фазу В в щитовій через звичайний одинарний автомат. Це є не правильним підключенням?
  15. Тобто, він по іншому і не може показувати на головному екрані що заряд закінчено? Я думав що має зникнути стрілочка від мережі до акумулятора коли заряд закінчено, але жодного разу за два тижні як встановив цей інвертор не бачив такого.
  16. Всіх вітаю, маю таке питання! Інвертор Deye SUN-6K-SG03LP1-EU + акумулятор Deye SE-G5.1 Pro-B на 5 кВт. В будинок заведено 3 фази, інвертор підключено на одну фазу через трьохпозиційний автомат (в одному крайньому положенні живлення на автомати на цій фазі іде через інвертор, в іншому повз інвертор). Живлення на сам інвертор для заряду акумулятора іде через автомат з іншої фази. Вчора випадково побачив що при наявності електроживлення з мережі та увімкнених автоматах інвертор знаходиться в режимі офф-грід, і буквально за хвилину він перейшов на заряд акумулятора від мережі. Шляхом спостереження побачив ще 4 таких перехода, і звернув увагу що ніколи не бачив щоб інвертор зарядив акумулятор на 100% і почав просто в режимі байпаса живити будинок. Він заряджає акумулятор до 100%, потім переходить на 1-2 хв в режим офф-грід трохи розряджаючи акумулятор, і знову починає заряджати його. Це ж не коректна робота? Інвертор має на дисплеї показати що він закінчив заряджати акумулятор і перейшов в режим байпасу? На фото можна побачити що в 13:53 інвертор в мережі і заряджає акумулятор потужністю близько 30 ват. В 13:56 переходить в режим офф-грід на дві хвилини. В 13:58 знову починає заряджати акумулятор. Наступного разу він перейшов в режим офф-грід за 40 хвилин, а після цього не зміг дочекатися цього протягом півтори години. Хоча перед цим один раз інтервал був близько всього лише 5 хвилин.
  17. А після встановлення української мови її можна буде самостійно в меню змінити на англійську?
  18. Перепрошую якщо це вже обговорювалося, проте не знайшов. А хтось українську мову у китайців просив встановити? На скільки вона "крива"? Що варто у китайців попросити зробити після встановлення інвертора крім оновлення прошивки за зменшення інтервалу оновлення даних з 5 на 1 хвилину?
  19. Мене турбувала інформація від одного продавця що SG03 може лише зі слабшими панелями працювати, проте схоже що дійсно технічно вони однакові, просто SG05 новіша трохи в іншому корпусі. Маю ще питання з приводу WiFi. Цей модуль купується окремо і монтується в корпус? Чи десь зовні? Запропонували SG03 за 1040 доларів, проте без модуля WiFi.
  20. Зверху SG03 а знизу SG05? Це на нижній додатково в лівому верхньому куті кулер охолодження чи що? Бо судячи з попереднього повідомлення з листом, то відмінність лише в розташуванні вимикача і кнопки. Я сьогодні ще телефонував в магазини де представлено обидві моделі, і мені сказали що відмінність у наявності в моделі SG05 ще додатково інтерфейсу RS232. В іншому магазині що технічно моделі ідентичні крім охолодження, SG05 новіша і більш тиха за рахунок зменшення активного охолодження і збільшення пасивного.
  21. Підкажіть будь ласка по відмінності модифікацій інверторів Deye. В чому різниця між маркуванням SG03 та SG05? Цікавить більше в 6 кВт моделі. Читав іноземні форуми, пишуть що у 8 кВт моделі може відрізнятися розміром корпуса і вентиляцією. Знайшов один коментар що на 6 кВт моделі SG03 гірше працюють сонячні панелі ніж такі самі панелі на 6 кВт SG04. Ще знайшов інформацію що SG03 на 13 ампер і бажано підключати 430 панелі, SG05 на 17 ампер і можна підключати 585 панелі. Хоча на цей коментар відразу була відповідь що в обох моделях 13 ампер норма і 17 ампер коротке. Знайшов інформацію що SG01 має гірше охолодження ніж SG03 та SG05, а SG04 це модифікація для індійського ринку (наче відповідь продавці на Алібаба). Не зрозуміло де реально правдива інформація. Хтось може чітко дати пояснення відмінностей модифікацій? Питання виникло через те що SG03 десь на 100 у.е. дешевше за SG05 і не розумію чи варта переплата того.
  22. У мене зріст майже 190 см, мені з моїм зростом зручно. І це мінімум ширини щоб в одному ряду розмістити по 4 саджанці помідорів, перцю, огірків. Якщо зробити меншу ширину, то вже потрібно по 3 саджанці садити. По висоті теж дуже комфортно. Особисто для себе не бачу бажання і потреби змінювати розміри.
  23. Я перепрошую, помилково не правильно написав. Нуль і фазу підключив до ПП, землю на пряму. На фото трохи погано, але видно.
  24. Я підключив ПП між реле тиску і насосом. Від реле тиску (права частина де написано motor) провода під'єднав до роз'єму ПП imput, до насоса провода під'єднав до роз'єму output, нуль з'єднав напряму. Перемичку не виймав. Це правильна схема підключення? І які крутилки за що відповідають? В яке положення їх ставити? Біля однієї у мене позначення 0-50%, біля іншої 0-30 ієрогліф.
  25. Зараз підключаю ПП SSR-60WA-R1 до автоматики насоса Водолій. Хотів підключити ось по цій схемі що на скріншоті (вхід в розетку, вихід на насос, замість перемички контакти реле тиску), проте у мене в моєму реле тиску є лише 4 контакта, по 2 на вхід від розетки і по 2 на вихід до насоса). Це виходить що у мене типу автоматичне реле тиску і можна підключити ПП між реле та насосом з перемичкою?
×
×
  • Створити...