Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vovapk

Пользователи
 • Публікації

  663
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача vovapk

 1. В Києві магазин не знайшов, замовив через магазин в Івано-Франківську, забрав на складі в Києві на Почайній (я так розумію це один склад Оріма в Києві)
 2. Сьогодні піднявся вперше за два роки на дах і побачив що у мене росте дерево! У мене інверсійна покрівля (утеплювач над гідроізоляцією). Ворони люблять розбивати горіхи об мій дах. Один потрапив у зливну воронку і через високу вологість пустив там коріння в утеплювач. Виріс горіх висотою більше метра. Коріння що зміг вирвав. Потрібно розбирати утеплювач поки не дістану все коріння чи достатньо якоїсь хімії туди залити? Треба ж щоб і гідроізоляції не пошкодило.
 3. Хто підкаже де зараз в Києві можна купити водосточку Orima? Потрібно декілька стандартних, і декілька деталей під замовлення (навряд є на складах).
 4. Саме для захисту внутрішніх стінок. Принаймні, мені так буде спокійніше спати. Аби не нашкодити. А в наступному році зробимо зовнішнє утеплення, тому що в цьому вже не дозволяє погода зробити нормально гідроізоляцію навісів.
 5. Це можливо не поганий варіант, але не в моєму випадку. Мені зараз потрібно дізнатися чи не нашкодить металу якщо трубу заповнити монтажною піною.
 6. Я планую обшивати ці металеві конструкції ОСБ, далі ЕППС 20 мм і армування клеєм з сіткою та фасадна штукатурка. Теоретично це має вирішити проблему з конденсатом. Єдине, що один навіс планував накривати полікарбонатом, і там металеві балки мали бути відкритими. Але готовий відмовитися від цього і теж зашити ОСБ з утепленням. А якщо навколо примикання труб до стіни вирізати см на 10-20 базальтову вату і утеплити ці місця ПСБ, це вирішить частково проблему щоб вата не намокала?
 7. Кабелі що замуровані в утеплювач зробили скрутками (якщо не помиляюсь, по 2 см довжиною) і спаяли. Звісно, потім термоусадка. Це кабелі на фасадне освітлення, там будуть лед світильники на 50, максимум 100 ват. Кабелі що в підрозетниках з'єднали клемами Wago. При необхідності до них доступ буде. Установочні коробки ставили щільні для гіпсокартону. Для вимикачів просто на клей-піну + рідне кріплення коробки, на розетки ще додатково на чорні саморізи по дереву 150 мм в сторони щоб дійшло через утеплювач до газоблоку. П.с. а це тут на форумі з'явився місцевий клоун який розважається дизлайками по темі і не по темі?)))
 8. А може бути хоч частковим вирішенням проблеми запінити трубу зсередини монтажною піною? Не буде це нести для метала негативні наслідки?
 9. Так а як з'єднувати кабель щоб замуровувати його під утеплювач?
 10. Є будинок з газоблоку з металевими навісами, які примикають до стін будинку. В майбутньому ці металеві конструкції буду обшивати ОСБ та робити оздоблення як на стінах будинку (мокрий фасад). Після утеплення будинку базальтовою ватою, армуванням та грунтуванням кварцгрунтом побачив що під місцями де металева труба виходить з утеплювача стіна мокра. Я так розумію, це в зоні примикання труби до утеплювача потрапляє волога при опадах. Як правильно робити ці зони примикання? Обмазати якимось герметиком? Чи взагалі ці зони навколо металевої труби потрібно було робити з ПСБ замість базальтової вати як роблять з цоколем? Хочу прийняти правильне рішення поки фасадчики ще працюють на об'єкті та можемо доробити/переробити.
 11. В принципі, все відповідає цим критеріям. Доступ до кабелю буде в підрозетнику, кабель мідний моноліт типу в негорючій ізоляції, це кінцеві фасадні розетки, не планується постійне велике навантаження. В основному використовуються для мийки Керхер, пилососа і такого подібного. Звісно, інколи можу і зварювальний апарат підключити, але не для промислового використання. А той провід що буде замуровуватися в утеплювач вирішив паяти і в термоусадку.
 12. А клеми швидкого монтажу Wago це гарний варіант чи не найкращий? У мене питання чи влізе інструмент для обжимки.
 13. Потрібно подовжити кабель 3х2.5 мідний, який буде утоплено в базальтову вату при фасадних роботах. І також потрібно подовжити такий самий кабель в підрозетниках (при встановленні розеток не залишили запас довжини для утеплення фасаду). Яким чином краще це робити, клемними колодками, паяти чи якось по іншому? Самозажимні колодки це гарний варіант?
 14. Після утеплення будинку потрібно насверлити отвори і змонтувати установочні коробки (підрозетники) в базальтову вату. Наростити провода на 10 см (їх було вкорочено для встановлення розеток без утеплювача стін), підключити розетки та вимикачі. Загалом 24 точки на фасаді будинку. На фото видно як це виглядало перед утепленням і зараз (провода потрібно спаювати в зоні утеплювача). Також, потрібно змонтувати і підключити ліхтарі фасадного освітлення, 9 точок, але це не в приоритеті. Територіально смт Чабани (5 км від м. Теремки). Можу забрати від метро. Ціна обговорюється.
 15. Є такий ніж, пробував і боюсь поцарапати скло. Хочу все ж спробувати хімію якусь знайти. Якщо не вийде, буду лезом знімати
 16. А хто порадить засіб щоб прибрати зі скла розплавлений одяг? У мене хтось з гостей притулився флісовими штанами до скла і залишився слід. По гарячому серветками не вдалося витерти.
 17. Так, за допомогою лише цього реле стан воріт не видно. Я теж думав про датчики Ajax DoorProtect, проте вони не передбачені для вуличного встановлення, дуже швидко взимку будуть батарейки просідати. Можна спробувати підключити до них провідний магнітоконтакт (це передбачено цими датчиками), вигадавши для самих датчиків "теплий" корпус, і тоді через телефон можна буде побачити чи ворота закриті. Можливо, для експерименту спробую, бо один поки вільний комплект датчиків маю, ціна магнітоконтактів зовсім не велика. Хоча зараз я можу перевірити стан воріт дистанційно по телефону через камери відеонагляду. До речі, Ajax випустив на ринок відеореєстратори, скоро випустить відеокамери. Має працювати інтегровано в одній системі, дуже цікавий комплект має бути.
 18. Підключив все. Алгоритм роботи наступний. Реле Ajax потрібно перевести в імпульсний режим. При кожному натисканні кнопки ворота ввдкриваються/зупиняються/закриваються/зупиняються і так далі, як від рідного пульта. Підключив тривожну кнопку, працює як рідний пульт. При натисканні на кнопку можна включити сповіщення на телефон. Від натискання на кнопку рідного пульта автоматики, як і очікувалося, сповіщення на телефон не буде, проте якщо потрібне сповіщення з пульта, можна користуватися пультом від Ajax.
 19. Купив ось такий блок живлення. Я правильно розумію що три ліві контакти це вхід 220 вольт і два правих це вихід 12 вольт? Який провід куди підключати на вхід 220? У мене коричневий, синій і жовтий (земля). Зліва направо коричневий/синій/жовтий?
 20. Вже з'ясував що моя автоматика видає на фотоелементи 12 чи 24 вольт змінного току, а на реле аякс потрібно постійний ток. Тому, буду ставити блок живлення 220-12 вольт. Єдине, ще б знайти його компактний щоб помістився в корпус автоматики.
 21. Купив Ajax Relay та тривожну кнопку щоб її запрограмувати на відкриття/закриття воріт. Думаю що в цьому випадку у мене вийде отримати бажаний результат - щоб приходили сповіщення про відкриття/закриття воріт з телефону та з пульта. Просто не буду користуватися рідними пультами, лише Ajax. Зараз маю питання з підключення цього реле на автоматику Miller Technics 1000. Я знайшов на платі автоматики роз'єми для підключення контактів розриву контакту для послідовного відриття/закриття, проте не знаю звідки правильно взяти живлення. Реле іде на 7-24 вольт. Напряму вийде з такої автоматики підключити чи потрібно через окремий блок живлення це зробити?
 22. Є бажання на декілька воріт і шлагбаум поставити керування за допомогою охоронного комплексу Ajax. Маю питання до тих хто вже зробив собі таке. Це потрібно підключати до автоматики бездротове реле з сухим контактом Ajax Relay для управління приладами? Воно робить сповіщення якщо відкривати за допомогою пульта? Можна побачити статус - відкриті чи закриті ворота?
 23. Ще в минулому році приїжджали монтажники і переварювали верхні пластини з роликами, проблема зі скрипом зникла. Таки затирали ролики.
 24. А через Аякс хтось робив собі таке відривання/закривання воріт? Як так розумію, це потрібно ставити бездротове реле з сухим контактом Ajax Relay для управління приладами? Воно воно робить сповіщення якщо відкривати за допомогою пульта? Можна побачити статус - відкриті чи закриті ворота?
×
×
 • Створити...