Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куркуль

Пользователи
  • Публікації

    304
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Куркуль

  1. Але в будь якому разі на бойлер потрібен 1-0-2 перемикач. Про плиту теж можна, десь навіть бачив відео щоб одну фазу рускачи через інвертом а іншу на пряму. Тому планую зараз багато чого підключити через крос модуль, щоб потім можна було легше внести зміни.
  2. Я виходив з такої логіки: В ідеалі, але не відразу інвертор буде Дея 6кВт і панелі 3кВт+. (на перший час 2кВт зарядна станція Bluetti яка вже є) В першу чергу на інвертор йтимуть насос, світло і житлові кімнати зарядки телефонів і кілька ноутбуків сімейства + холодильник, якщо спека, а світла довго немає. Теоретично все це можна посадити і на одну фазу і обмежитися одним перекидним замість трьох, правильно я вас зрозумів? Четвертий перекидний для санвузла, де бойлер і пралка, це ідея для літа, коли енергії з панелей в сонячні дні буде надлишок ы можна буде її скидати в бойлер. Не інвертор а ПЗВ. Це я для того, що хочу захистити проводку по дерев'яній стелі 2 поверху не лише автоматом, а і ПЗВ (раптом там якась миша пролізе і почне гризти), а для першого такого не потрібно, бо там все не горюче тому світло першого поверху я під ПЗВ вводити не буду, щоб зменшити загальну кількість повідника під ПЗВ. А навіщо захищати електрокотел зубрами? Увесь район на електроопаленні - не думаю, що взимку можливі перевищення напруги, скоріше просадки.
  3. Намалював схему електрощита підкадіть будь чи є помилки і де можна оптимізувати? (невеличке пояснення: ід основного щита до інверторного прокладені 1 лінія 4мм якою планую живити інвертор і дві 2,5 для навантаження - зелені лінії. Також світло 2 поверху через те, що там трішки кабелів по дереву внвіс від ПЗВ, а світло першого ні, бо там бетон). Чи можна скоротити кількість ПЗВ? Чи можна/варто замість ПЗВ+2 автомата для бойлера і СВ поставити один диф?
  4. А ще таке питання. Є в мене щит Хагер Вольта 48(56) і от виявляється, що все туди не влізе. Найдорожчий варіант купити Вольта 60(72) більш дешевий купити ще одну вольту на 1, а ідеально на 2 ряди. Поблема втому, що щити можу розмістити лише вертикально (вже є заготовлена під це діло ГК ніша), а будь яка вольта має забагато простору під і над автоматами. Вийде так, що або для доступу до верхніх автоматів потрібно буде ставити табуретку, або нижні будуть так низько, що до них дістане і дитина. Питання. Чи є якісь схожі стилістично з вольтою щити які вертикально більш компактні або чи можна якось переробити однорядну вольту на дворядну (поставити туди ще одну дін-ркейку і якийсь лівий пластрон адже всі нульові шини будуть в більшому щиті)?
  5. Електроплити зараз в основному з двофазним підключенням. Чи можна і наскільки це буде хорошим варіантом поставити 3ф ПЗВ і 3ф автомат де L1+L2 йтиме на плиту, а L3 на духовку?
  6. Порадьте будь ласка фарбу українську не дорогу, але спочатку хочу розубратися не з брендами а взагалі з ттпами фарб. Є такі типи поверхонь: - санвузли (ГК стелі й трохи стін пошпакльовані вологостійкою шавклівкою) - стіни і ГК стелі 1 поверху пошпакльовані Knauf Polimer Finish - стіни і ГК стелі 2 поверху пошпакльовані сатенгіпсом. Скільки типів фарб і яких мені потрібно? Наскільки я розумію в санвузли потбіне щось латексне і напівматове? На стелі можна просту матову актилову. А стіни щоб і дихали і діти не так шидко знищили якою фарбою пофарбувати? Місця загальгого користування латексною, а спальні акриловою?
  7. Та там дитяча спальня з іншого боку... А що якщо для перестраховки взяти 2 сталеві шини і прикріпити їх вниз щоб вони так би мовити підпирали основні шпильки знизу? Основне навантаження ж вниз
  8. Що значить тонко стінний? Ви про ізоляцію? Бойлер буде в закритій ніші + в холодну пору електроопалення тому про тепловтрати дуже не переживаю. А що скажете про кріплення? Витримкє стіна чи краще взяти на 80л?
  9. Підкажіть будь ласка чи витримає стіна з пустотілої цегли (12см + штукатурка) бойлер 100л? Планую поставити в стіну на хіманкер 2 шпильки (які? М10 чи М12?). Ще цікаво, що в бойлера, до якого придивляюся, сама планка кріплення якась хлипенька. Іноді на моделях меншого літражу є 4 точки кріплення, а тут лише дві.
  10. А чому помре? Через те, що проходитиме велика кількість води, а вони більше розраховані на роботу в закритому контурі? В квартирі зараз стоїть, правда всього третій рік, недорогий змішувач Гроє - поки що працює справно.
  11. Спробую ще раз спитати. Порадьте будь ласка змішувач для бойлера.
  12. Ця мерзось і в мене сталася. Мабуть потрібно було ОСБ утеплити зверху ватою або пофарбувати чимось паронепроникним.. За півтора місяці перейшов зі шпаклівкою на перший поверх. На кухні в місцях за меблями пошпаклював цементно-вапняною Церезит СТ29 щоб зменшити ймовірність плісняви. А на решту стін купив Кнауф Полімер Фініш. - Зовсім інші відчуття після сатенгіпсу. Немає плям, поверхня більш однорідна. Вже після першого шару виглядає дуже круто. А А ось два шари сатену))
  13. Можна на меншому перетині зробити окрему лінію, від лічильника наприклад для бойлера.
  14. Що за ніжки 32см. Можете показати фото?
  15. Як варіант доточіть гіпсокартоном або газоблоком.
  16. Підкажіть будь ласка чи нормально приліпиться плитка на стіну попередньо пошпакльовану цементним стартом Церезит СТ29? (Хочу ним покрити стіну, яка за кухоними меблями і не знаю чи робити пропуск в місці, де буде фартук з плитки).
  17. Я в процесі. На 2 поверсі використав систему 112 (перехресне розташування профілів). Листи кріпив з помічником як міг, тому десь вони не доходили до стіни на 2-3мм а десь були впритул, тому пройшовся в усіх кімнатах по периметру реноватором і зробив відстань 2мм. Потім в процесі шпаклювання в двох кімнатах просто шпаклював стелі саненгіпсом з розрухунком що там, де розчин потрапить в проріз, знову розчищу його реноватором, а потім перед фарбуванням замажу всі прорізи акриловим герметиком і в процесі фарбування просто намалюю чорною фарбою фейковий тіньовий профіль шириною 1см. А от в коридорі (4,4м *1,8м) і ще одній кімнаті я накосячив - деякі листи не доходили до стіни на 5-7мм тому все замазав уніфлотом без сітки і паперу. Так от! В коридорі все ок (мабуть через те, що там мала ширина і двошарова зашивка), а в кімнаті 3 з 4х стиків дали тоненькі тріщини. Причому тріщини не впритул стіни а на стику уніфлоту і гк. Можлимо це ніяк лікувати і не буду, а так, як і задумувалося намалюю фейковий тіньовий профіль поверх тріщин.
  18. Фото з Tara. Підкажіть будь ласка чим пошкальована стіна, як сильно нагрівається? Трішинок від температури немає?
  19. В мене там просто стіна від сусіда, який закинув свою половинку з недоробленим ремонтом, вважай майже зовнішня стіна вихлодить, мабуть же портібно в такому випадку волостійкою шпаклювати? А якщо застосувати Церезит ст29 вона дуже зерниста?
  20. Upd, а як краще пошпаклювати стіну за кухнею, де хоч і проходить одна труба теплої підлоги але все ж не буде сильного повітрообміну і стіна? Вологостійка акрилова? Цементна? Поліцементна(що за звір такий)? Грунтовка антигрибкова чи звичайна?
×
×
  • Створити...