-
Публікації
21 647 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
85
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Vikctor
-
Це ще м'яко кажучи.
-
Трудова книжка у сантехника? Може це ще ліцензується? Пороги в радянських санвузлах. Нарешті зрозумів - ви в минулому працювали сантехником в ЖЕКу. Напевно ви маєте бізцінний досвід як ото випалювати сірку з каналізаційних стояків з чувуна. Навіть не уявляю для чого потрібен той досвід в розрізі котеджного будівництва. Напевно це йде пакетом з цітуванням толстоєвських чи відомих висловів з радянського кіно. Це я до того, що в мене немає отого всього переліченого. Сантехнічні роботи від фундамента до санфаянса/змішувачів є. Як і весь комплекс робіт з інших інженерних систем котеджей. Накопичувальний бак я встановив лишень собі, бо нікому з замовників він не був потрібен. Так як кожна робота має виглядати красиво, то колгосп у вигляді переливу з накопичувальних баків я навряд кому-небудь запропоную, але вам не забороняю цього робити.
-
В мене лічильник води у приямку, куди я лізу раз на рік. В цілому виробники бойлерів наприклад вказують необхідність встановити аварійний клапан і схематично пояснюють де саме. Навіть часто комплектують бойлер відповідним клапаном. Виробники накопичувальних ємностей мало того, що нічого подібного на перелив не вказують, а ще й пропонують лишень два місця для приєднання трубопроводів (одне для подачі зверху і друге для відтоку знизу) до ємності - це або витеснено на бочці, або за бажанням покупця в ці місця одразу впресовані відповідні гайки. Ніяких позначень для зливу немає. Мало того на фото наприклад моєї бочки видно, що подача води розташована на самому верху рівной горізонтальной поверхні і будь-яка врізка вище буде в доволі складному (вигін та відповідно нерівна площіна) для герметичного з'єднання місці. Це я вже мовчу, що здебільшого таку накопичувальну ємність встановлюють не одразу, а поживші в будинку й дізнавшись, що тиск центральной води не завжди буває задовільним чи іноді її взагалі немає. Відповідно не так багато шансів, що поруч є зручне місце для врізки в каналью. Треба ще потрахатись герметично в сенсі небажаних запахів під'єднати цю трасу переливу до канальї та ще й напевно якійсь сухий клапан передбачити, щоб від ємності не смерділо. Значно легше придбати не дешманський механізм з кронштейном з нержавійки, та все як слід закріпити.
-
Знати б де ці показники знайти) Але в цілому людина схожі скріни як доказ розмістила. Єдине, що для мене незрозуміло - ось заряджаю я наприклад автівку і саме на цієї фазі просідає напруга. Чому тоді не рівномірно по всіх фазах...
-
О,це вже цікаво. А може во всіх режимах, бо ви ж не маєте ЗТ і відповідно не можете перевірити в інших режимах.
-
Пан volomoto, тут на одному форумі людина стверджує , що "до речі, 3-фазні сонячні інвертори Deye - вирівнюють перекос споживання по фазах". Мається на увазі режим байпасу. Наче ми тут такого не обговорювали. Що думаєте?
-
Ви якось визначитесь - ви за трансгендерів та лгбт в цілому інженерів гроє/густавсберга чи проти, бо перемичка для них зайва а перелив ні, а ви потребуєто й того і іншого. І порівнювати необхідність переливу в місті з важким доступом, аварію в якому я побачу через тривалий час та доступнії ємності в котельні, куди я заходжу десятки разів на день і де до того ж є аварійний трап, то якось дивно. Але я не дуже розуміюся на думках поважной лгбт спільноти, тому не стану заперечувати.
-
Ви якось дивно перескакуєте з позиції замовника на позицію DIY майстра, в залежності як вам зручніше в спорі. Місцеви майстри неодноразово тут писали, що їх задача повідомити замовнику клей якого класу підійде для його умов, але далі нерідко починається кроїлово/попадалово економія. Я був замовником й DIY майстром в одному обличчі й тому обрав для себе той клей, який дозволить зручно працювати, коригувати помилки протягом тривалого часу і в решті решт зробить мій сон міцним. Мої гроші - мої правила. Ані трохи не шкодую з цього приводу. Тепер про клей. Я обрав бауміт і вибір був між двома клеями - C2TE S1 чи C2TE. В принципі з натяжкою підходив і другий, але за свій кошт я підстрахувався. Нижче свіжий прайс з обведеними в рамку варіантами клею. Якщо виключити акційну пропозицію, яка буває рідко, то вибір між 1016,4грн та 624,2 за мішек. Я в оздобленні будинка в більшості випадків обирав бауміт й тому до плиточних робіт мав вже знижку 30%. Відповідно обирав між 711,48грн та 436,94грн. Причому перший варіант тотожній СМ17 aero (а це святий грааль для більшості місцевих майстрів), але коштував мені як СМ117 з вашого прикладу.
-
Невдалий приклад. Той замовник просто не мав бажання вникати у всі етапи будівництва і сподівався на порядність майстрів. А питання той майстер задав підозрюю з практики - бо часто стикається з замовниками жлобами, яки купують плитку за оверпрайс та економлять на клеї. Тому питання обираємо клей, який треба для цієї плиткі, чи економимо напевно вже звичне в наших реаліях. Це місцеві майстри можуть підтвердити/спростувати. Інша справа, що на різних матеріалах майстри теж часто густо заробляють, ну або не діляться своїми знижками.
-
Не знайшов курсор і навіть мишу на своєму телефоні) Все так, але при натисканні на місяць нічого не змінюється. На рік до речі теж саме. В цілому думав що деє клауд надає різноманітні дані й то просто я не можу їх знайти. Зато є чудові графіки) Знайшов - треба було вниз проскролити) Неочікувано. Схоже ціфра 1,49МВтг округлена, але дозволяє принаймні мірятись генерацією. Маю за червень 159кВтг з 1кВт панелей. Полє 9,36кВт. Два однакових стрінгі - на північний схід та південний захід. Нахил скатів 30 градусів.
-
З власной практики. Я не заморочувався економією на клеї. В тому сенсі - обрав для себе C2TES1 по адеквантій ціні (а на обсягах продавці дають знижки до 30%) й використовував його протягом будівництва. Скажемо всередині приміщення в мене лишень на рабочій поверхні на кухні є плитка не на підлозі і спеціально для неї купувати мішек іншого дешевого клею мені здалося дурнею. Так само і для вуличного оздоблення використовував той самий клей. Для цоколя купив 5 мішечків і трохи не вгадав, бо 3,5 залишилось. Додав до власного целофану в мішках ще зовні плівку і закинув на горище. Через 2 роки користувався тим клеєм - не відчув зміну властивостей. Може на молекулярному рівні щось змінилося, але клінкерна плитка на вулиці вже рік на ньому приклеєна і наче все добре. І на ці ж залишки восени планую клеїти плитку у вуличному душі. Впевнений все буде бульш ніж надійно приклеєно. Я вже мовчу, що для заповнення швів спец суміш для клінкеру я використовував протягом ... років 10. І знов таки без візуальних змін в работі з цією фугою. Хоча в цьому випадку напевно це природньо, бо суміш коштувола дурних грошей. П.С.: є в мене замовник. Людина не жадібна і без питань купує ті комплектуючі, яки радить майстер. Я заходив на той об'єкт на різних етапах і черговий раз зайшов після пліточників. Дивлюся а у замовника трохи око сіпає, коли про плитку запитую. Виявилось що на запитання майстра який клей купувати замовник відповів - купуй той, який вважаєш за потрібне і ціну звичайно не обговорював. У кошторісі після завершення робіт побачив ціну - 1500грн за мішек. Це 2 роки тому було. Подивився на мішок з залишками клею - банальний С2ТЕ. Якийсь невідомий мені виробник. На форумі принаймні не зустрічав.
-
Я заряджаю. Це погано?
-
Як на мій смак і 5% забагато. Росте у вас здебільшого назарі саме райграс, бо він одразу всходить і бурно росте і лишень через 2-3 сезони виводиться і заміщується іншими видами з вашой травосуміши. Читав, що його якраз і додають у суміші, щоб галявина швидше походила на газон, бо користувачив не влаштовує чекати кілька місяців, поки нормальні трави виростуть.
-
Обирають економні домовласники дешеву травосуміш з високим вмістом райграсу і жаліються, що косити часто доводиться. Обирайте тонконіг, кострицю і не матимете таких траблів. Те що за місяць сіяний газон не встиг рівномірно зарости, то скоріш норма ніж щось незвичне.