-
Публікації
21 538 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
85
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Vikctor
-
Але тупенька й навіщось лізе коментувати теми, від яких взагалі далека. Підтримка захисників з ампутаціями навпаки дуже позитивна.
-
У знайомого, який нічого не перемикав, сьогодні генерація вища за вчора. А в мене з перемиканням нижча. так що таки цілком об'єктивне порівняння.
-
Чесно кажучи жодного раза не бачив в себе, щоб на якомусь PV сила струму підходила до граничних велечин. А стосовно обмеження генерації, то в мене наразі буває на PV1 більше 6кВт, а враховуючи що інвертор 10кВт, то на PV2 залишається точно менше вказаних вами 6кВт.
-
Маю два однакових за параметрами стрінги - на північний схід та на південний захід. Ще взимку підключив обидва на PV1 за порадою Дмитра razzil і дійсно помітив, що генерація зросла. Зрозуміло що параметри стрінгів дозволяють підключати їх на великий мппт інвертора. Все чекав коли буде два однакових сонячних дня, щоб порівняти генерацію при підключенні полів на один мппт та на різні. Нарешті дочекався двох абсолютно однакових дня без хмар з різницею температури у 2 градуси. Ось генерація за вчора (все на PV1): А це сьогодні (кожен стрінг на своєму PV): Я не знаю чи це релевантно для всіх випадків, але в моії конфігурації я остаточно переключив обидва поля на PV1. Якщо колись дозрію встановити ще панелей, то для них залишився PV2.
-
Я думав в мене було гіморно з кріпленням профілів, але в вас теж цікавий варіант.
-
Саморізом я не пробував - брехати не буду. А як ви це зробите на зібраной конструкції? У вас же не на землі то все буде а на даху й відповідно вструмити між покрівлею та панелью шуруповерт навряд вистачить місця. З цікавого - Дмитро razzil придбав спеціальні "злі" шайби, яки за задумом повинні були "вгризатися" в профіль панелей в надії пошкодити анодований слой і покращіти контакт. Але виміри показали геть іншу (гіршу) картину ніж з простими гладкими шайбами.
-
Тобто не заземлений корпус фотоелектричних модулів це безпечно, а заземлений це ризик. Це логіка Трампа. Не ображайтесь.
-
Цілком рабочій варіант. Тільки гімора забагато. Там отвір під 3мм чи 4мм, що взагалі ні в які ворота, тому раджу розсвердлити хоча б для 5-6мм болтів і підібрати накінечники з відповідним отвором.. Це до того ж корисно для кращого контакту, бо анадований профіль панелей дійсно працює як ізолятор.
-
Будинок біля річки десь під Житомиром
Vikctor відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
Дивна думка. А без відключень електрокотел стає більш економічно привабливим генератором тепла? -
Так, але за умови що між отриманням акту про точку розподілу та зверненням в Ясно пройде не більше двох тижнів. Я не вклався в цей термін й тому весь експорт до березня (в Ясно здав документи саме в березні) не врахували.
-
Будинок біля річки десь під Житомиром
Vikctor відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
Ну в мене не тритина точно, але думку зрозумів. -
Будинок біля річки десь під Житомиром
Vikctor відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
А що саме повинно змінитись в розрахунках ТС при додаванні ГВП? Стане дешевше гріти бойлер дровами чи дешевше провести газ? -
Я бачив щось подібно на своїй самозбірці при першому заряджанні. А ваш приклад ще більше впевнив мене у думці, що всі ці балачки про необхідність мати геть однакові комірки з однієї партії і навіть окремо відібрані після ретельного вимірювання, то якась інерція в мізках, недоречная в часи дешевих бмс з активним балансуванням.
-
А що у вас за фобія з тим подвійним перетворенням? Чи скоріше з одинарним. Я не пропоную вам змінювати інвертор. Просто цікаво.
-
Спочатку так, але потім Дмитро razzil підказав, що в нього взимку приєднання обох полів до PV1 збільшило генерацію. Тому теж так зробив. Наразі вже думаю знов розділити на період високой генерації, але немає двох сонячних днів для адекватного порівняння.
-
Я не задля спору. Власні спостереження. В мене поля на північний схід та південний захід на протилежних скатах. І навіть взимку буває якийсь відрізок, коли вони працюють одночасно. Зараз цей відрізок кілька годин. Влітку буде більше половини загального часу генерації. Тобто у вас гарантовано будуть проміжки, коли працюватимуть всі три поля.
-
Собі змінював раз в житті -на кухні в квартирі. З незручного - довелося демонтувати весь змішувач, а це було дуже незручно, бо монтували його явно на мийку до встановлення. Але так само довелося б робити для заміни будь-якого змішувача в моєму випадку. Оригінальний фільтр в магазині коштував біля 150 євро (в рукомийку в санвузлі взагалі під 300 - дізнався коли зменшився потік, але слава яйцям допомогла чистка сіткі в насадці на зливному отворі). Придбав на ринку китайський картрідж гривень за 200 і вже років 7-8 все чудово працює. Ніяких хитрих насадок не було потрібно, але зусилля для відкрутити гайку знадобились чімалі. За гроші комусь я б цім точно не займався би.
-
Я змінюю і фільтр для ВВ20 і фільтри для осмосу раз на рік. Десь 6-7 місяців на рік користуюся виключно центральною водою. Інший час то центральною, то зі скважини. Нічого подібного на жахіття з вашого фото в себе не бачив. Мої фільтри виглядають в міру брудними й без ознак біологічной присутності. Тому в кожного свої умови. В когось навіть буває з бойлеру запах і лігіонелу виявляють. В мене навіть натяків не було на подібне.
-
Тобто генерацію вище номиналу інвертору він просто відріже?
-
Я про свій інвертор.
-
Так. Здивувався тиждень тому, що перевівся. Бо годинник мого інвертору досьть сильно відстає по часу - десь на хвилину за кілька днів. Коли на пару тижнів забуваю перевірити, то різниця з реальним часом може і 3 хвилин досягнути. Так як нічого подібного не відбувається з будь-якими іншими гаджетами, що мають доступ до інтернету, то я був впевнений, що й переводити на літній час доведеться вручну.
-
Не знаю як у вас це виходить. В мене напруга полів майже стала величина - 370-380В взимку, та 330-350В наразі. Змінна - сила струму.
-
Моя 10-ка помітно гріє котельню. Взимку це навіть приємно, але думаю влітку туди буде не дуже приємно заходити. І під час генерації (теж десь біля 6кВт на максимумі) кулери майже постійно працюють - частіше на низких обертах але періодично на хвилину-дві "взлітають." А "мовчить" інвертор при автономній работі без заряджання акб та генерації, або при малий генерації десь до 1кВт.