Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vikctor

Пользователи
 • Публікації

  19 743
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  81

Усі публікації користувача Vikctor

 1. Так в гаражі пофіг на естетику. Тому монтуйте як зручніше. Накладний щит і труба до нього найбільш простий і цілком нормальний варіант в даному випадку.
 2. Я думав тільки в мене склалося таке враження після перегляду вчора фото. Не хотів щось писати і ображати ТС, бо зробив він все якісно але результат все одно - колгозп та ще й непрактичний колгосп...
 3. В мене тут мережі оновлюють і вже декілька разів вимикали світло на тривалий термін. І ще вимикатимуть не раз. Тому є перші враження від системи, яку змонтував у вересні-жовтні. Нагадаю, що обрав два гелєві акуми 12В 200А/г. Загалом я вважав, що на добу їх повинно вистачати, бо у замовника така само система з вдвічі меньшими акумами гарантовано працює 12 годин. З того чого немає в нього і є в мене - морозилка і централь сигналізації. Було пару вимкнень ще у грудні і за 12 годин максимум на інверторі на піктограмі рівня заряду батареї з чотирьох рисок залишалось три - типу ємність акумів була в межах 50-74%. Але більш тривале відключення несподіванно розчарувало - через 13 годин вночі прокинувся від тривалого неприємного піску, що генерував інвертор і було чутно навіть через зачинені дверцята. На табло інвертора блимала батарея без жодной рискі. Вимкнув інвертор щоб не розряджати акуми в нуль. Після відновлення електро постачання наприкінці заряджання акумів помітив, що балансир таки працює, бо до того жодного разу жодна лампочка на ньому не світилася. Або я не бачив цього. Ще помітив, що зі старту якось різко просідає заряд акумів з 27,3-27,4В до десь 26,6В майже міттево. Потім за 10-15 хвилин трохи підіймається до 26,8В і вже поступово знижується. Останнє зниження ємності що бачив при наступному вимкненні було 23,5В. Потім десь через годину знов інвертор голосно проінформував що час вимикати. Цікаво що другий раз акуми протрималися довше - десь 15,5 години. І балансир наприкінці теж про щось сигналізував, причому блимав інший діод. Мені важко порівняти рівні споживання при цих двох відключеннях, але другий раз я не помітив спочатку що світло зникло і ще півтори години дивився ТВ. Це була додаткове навантаження у порівнянні з першим разом. Сподіваюсь наступного разу акумів вистачить ще на довше))) Не знайшов в інструкції що означають показники навантаження з різних боків дісплея інвертора. Може хтось підкаже чому їх два і вони різні.
 4. А що вчора було? Бо коли я прийшов - все потерто окрім вашого повідомлення.
 5. Я в одної гілці будівельника з Волині, який нахвалював цього руснявого продавця, задав безневинне запитання - чому при однакових цінах не обрати на форумі продавця не українофоба? Почалась невеличкий кволий діскурс. Вгадайте хто швиденько потер це все?😁 Натякаю - він любе Віллі Вонку.
 6. В мене все більше переконання що наш форум саме такий...
 7. Ви розумієте що читаєте відповіді здебільшого від продавців/монтажників, що просувають конкретні бренди і опускають інші? На технічні запитання вони (принаймні монтажникі) відповідатимуть цілком адекватно, а в питаннях уподобань відповіді будуть прогнозовані й передбачені. Тут царина медеї й гіри...
 8. Місцевий в сенсі для цієї гілкі, цього форума.
 9. Цього наче вже немає. Мав на увазі ТС цього топіка.
 10. Мені ще цікаво як людина доходить до такого ступеня фобії, коли починає вивчати трафік від домашніх приладів....
 11. Мені ще місцевий совкодрочер любитель якісной ковбаси по 2,20 та смачного пломбіру трішкі салютує. А на цього опущеного спостерегача (цікаво це непорозуміння перекладе самостійно?) вже давно не звертаю уваги.
 12. Так це відомий факт - алгоритми гугл підслуховують розмови й надають відповідну рекламу. Давно це помітив. Причому не треба навіть размовляти по телефону. Достатньо щоб телефон був поруч під час размови.
 13. Чомусь мій бойлер не страждає від неутеплених труб. Грію теж виключно вночі.
 14. Спробуйте утеплити трійник чи хоча б кутник. Я вже не беру більш складні вузли. Все тепло від обв'язки залишається в будинку. При тому я чомусь не спостерегаю перетоп в моїй котельні...
 15. Щось ви кранов зажали... При потребі заміни перепускного доведеться злівати з котла?
 16. Ти диви - виявилось можете спілкуватись як нормальна людина. Навіщо ж скривати... По суті - на цьому форумі давно вважається за еталон робить обв'язку котелен міддю. Бо ППР і виглядає не так яскраво і не для всіх нагрівачив підходить. І взагалі ППР на цьому форумі вважають низькоякісним матеріалом. ТС за бажанням клієнтів іноді робить всю разводку міддю, але рідко. Пару разів бачив навіть кінцеві підводки контурів ТП від підлоги до колекторів теж міддю. А загалом разводку в підлозі/стінах тут прийнято робить з металопласту від ТЕСЕ (ак на тих фото, до яких ви причепилися) або зшитого поліетілену наприклад рехау.
 17. А як оживів гілку старозавітний руськомовний дідусь. Не впевнений що ТС портібна саме така жвавість.
 18. Лозі як і будь-якої іншої рослині потрібно повітря. В тому сенсі щоб вітер спокійно гуляв. Тому безумовно ваш спосіб розміщення лози з точкі зору врожаю тупіковий. З декоративной точкі зору він цілком можливий.
 19. Це задзеркалля якесь... Головне що мої лози не чули про дерев'яні шпалери й чудово ростуть на металевих...
 20. Я трохи збентежений. Судячи з обговорення я зрозумів що ви проти електричек як явища. Навіщо ж зарядка?
×
×
 • Створити...