
Архітектор К
Пользователи-
Публікації
46 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Архітектор К
-
ЗАКОН УКРАЇНИ Про архітектурну діяльність Стаття 30. Майнові права на об'єкт архітектури "Використання проекту твору архітектури, містобудування чи садово-паркового мистецтва для реалізації допускається тільки одноразово, якщо інше не обумовлено договором, згідно з яким створено проект. Повторне використання такого проекту і розробленої на його основі робочої документації здійснюється виключно за згодою автора з виплатою йому або його правонаступникам авторської винагороди. "
-
Майнові права належать архітектору і замовнику, якщо інше не передбачено договором.
-
Архітектор передав вам усі майнові права на проект?
-
В будинку немає логічного зонального розпланування на приватну зону, зону денного перебування, вхідну групу приміщень. Погана орієнтація приміщень за сторонами світу. Будинок треба розплановувати разом з ділянкою. Беріть ескізи планування, розпишіть побажання і йдіть до архітектора, він розпланує все як треба, щоб і вам сподобалось і функціонально було краще.
-
Проект дерев'яного будинку. Загальна площа 150 кв м AG|FORMA тел. 067 255 29 77 e-mail: karashetskyy.y@gmail.com
-
Якщо є можливість, то однозначно варто зробити вікно в ванній.
-
Проект будинку вихідного дня. Габаритні розміри цього будиночка 3х3х3 м.
-
В тому місці де кухонна плита скло не дається. Так на склі, на глянцевій плитці і на глянцевих фасадах видно плями від води і сліди від пальців, тому потребує більшого догляду, хоча це незначні жертви заради краси ;)
-
Фартух кухні і стіну біля обіднього столу можна оздобити склом, під нього вставити фотопринт - дуже стильненько виглядає. Можна на стіну приклеїти листи фанери з текстурою під дерево, чи дсп/мдф плити.
-
Дизайн интерьера - покритикуйте
Архітектор К відповів у розділі Дизайн інтер'єру будинку або квартири
Звертайтесь. Контакти надіслав в приват. -
Запорука будь якої успішної співпраці базується на професійності і довірі. Професійність архітектора базується не тільки на фахових знаннях в архітектурі але і вмінні вести діалог з замовником. З іншого боку, щоб вихідний продукт сподобався, замовник має бути відкритим до діалогу, в повному обсязі викладати свої побажання і довіряти архітектору.
-
Хороше порівняння)) правда костюмів можна мати багато і міняти їх щодня, а будинок зазвичай один і будується на роки. Типовий проект найкраще обирати як напрямок, на який архітектор може опиратись при проектуванні індивідуального будинку.
- 23 відповіді
-
- заказать проект
- купить проект
- (та ще 2)
-
Гарантія це швидше риторика. Є відповідальність головного архітектора за проект, яка прописана законом і є відповідальність замовника, який дотримується проекту - це і є визначальним в питаннях надійності проекту і те з кого потім можна буде спитати. Немає ніяких перепон дослідити фундамент на несучу здатність, на основі якого робиться технічний висновок і наступні проектні роботи.
-
Кидати камінням у Вас ніхто не буде)) думаю самі вже зробили для себе висновки. Стосовно будови може бути тільки єдиний правильний і виважений вихід - замовлення індивідуального проекту на існуючих фундаментах. В цьому випадку Вам необхідно замовити повний проект - архітектурно-будівельну частину і працювати з єдиним спеціалістом - архітектором від початку і до кінця, обумовити всі нюанси майбутнього будинку, що в майбутньому зекономить Вам час, здоров'я і гроші, яких вже й так достатньо витрачено. А не правильних варіантів безліч))