romalex4
Пользователи-
Публікації
632 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача romalex4
-
взагалі, це пов'язані речі - ККД високе при повному згорянні всіх горючих речовин, а це горючі летючі гази та вуглець. І якщо для горіння летючих достатньо температуру до 300 грС, то для спалювання вуглецю температура в топці повинна бути до 500-600 грС. Ідеальна температура в ядрі топки дров'яного котла - 800-900 грС.
-
це не тільки дорожче газу, але і електрики. Якось рахував - 600-700 грн/складометр дуба - гранична ціна економічно вигідної пропозиції.
-
як вияснилось, наш район об'єднали з іншим, і тепер центр в іншому місті та поки не вирішили, яким чином виписувати дрова у нас
-
у нас наразі взагалі проблема з дровами - "понти" упіймали когось з лісництва, тепер постійно шманають і не дають возити дрова
-
мабуть, все-таки - за складометр так, я з тієї ж категорії. Ви про Польщу, поцікавтеся, що зробив Бальцерович у Польщі в перші роки Солідарності - вам такого не захочеться.
-
хоча я з вами і згоден в основному, але потрібно розуміти - це світовий тренд, світові цін на енергоресурси, сировину та вироби з неї дуже сильно подорожчали за 20-21 роки. Буквально місць як в два рази подорожчали пиломатеріали, рік тому метал скочив у два рази, а наразі ще більше. І це не кінець - все буде дорожчати і надалі, може не так різко. Який вихід? А х.з. Мабуть потрібно шукати вищі заробітки...
-
Прошу совета при выборе материала для кровли
romalex4 відповів у розділі Вибір типу і проекту покрівлі
кращим матеріалом ніж шифер, у вашому випадку, буде шифер. Докупіть необхідну кількість, або скомбінуйте зі старим. Зовнішній вигляд через пару років вирівняється. Елементи: конькові, вітрові... - замовте з оцинкованого заліза. В сторону "бітумки" та металочерепиці чи профільного листа, вважаю, навіть не дивіться і гірше і складніше та дорожче монтаж. -
можна використати РТЛ. Але деколи хочеться температуру підлоги в СВ підтримувати комфортною 22-25 С. У цьому випадку краще продумати варіант підключення до колектору ТП 1 поверху.
-
Якщо йому цей варіант здасться привабливим, він і сам знайде. Не розумію вашого сарказму, це житловий будинок, а не магазин, достатньо і безвентиляторного.
-
Перший,що попався: modernsys.com.ua/konvektory-polvax-ke-230-65-s-1-im-teploobmennikom.html?utm_source=google&utm_medium=merchant&utm_campaign=GoogleShopping_FREE_%D0%9A2&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=1622439484&utm_content=61247294866&utm_term=pla-296926143080&gclid=Cj0KCQiAj9iBBhCJARIsAE9qRtCQ8Ch-TVNwyARvJi-WyfaDq6Yoiyn28DG-YAOS1IIFDJelEX__nvkaAsrpEALw_wcB
-
ваша справа, якщо хочете обігравати підвал, а не кімнату, ТП ніколи не прогріє панель перекриття, дуже затратна технологія. У вашому випадку, я таки монтував би підлогові конвектори перед панорамними вікнами, технологічно простіше та створюється повітряний бар'єр перед холодними вікнами, особливо при температурах нижче -5С.
-
ви натякаєте, що в своєму будинку використали рекуператор?;))) не маю причин не погодитися. Але здається закони фізики не знають про нашу реальність.
-
Мова йде не про покриття тепловтрат, а про рух охолодженого повітря вікнами, особливо панорамними. Це ж яку температуру поверхні має мати ТП, щоб підняти цей охолоджений потік та перемішати, не кажучи про роботу вентиляції будинку, коли через клапан опускається не просто охолоджене, а холодне повітря з температурою у неприємний мінус. В такому випадку тільки конвектор чи радіатор з температурою, не менше 40С може справитися. У мене в будинку не панорамні, а просто немаленькі вікна, і то відчувається рух повітря по підлозі зі сторони вікон. При цьому Тпод-35С, Тобр-28С, ТповТП -24-26С, Ткімн - 19-20С, а на вулиці -10С., кімната біля 33 м.кв, та висота стелі 2,8м. Так що це не міф, а реальність, яку я відчуваю.
-
Не завжди буває комфортно з однією ТП. При низьких температурах буває відчуття холодних протягів по ногах, особливо у просторих кімнатах. При панорамних вікнах використовують підлоговий конвектор.
-
приведу приклад свого будинку: - ЕК потужністю 12 кВат, хоча поки використовую режим 9 кВат; - працює тільки в нічний час на опалення та заряджає ТА1000 до 70-75 грС; - при т-рі до -5, в принципі вистачає на весь день підтримувати внутрішню температуру 17-19 С; - при пониженні температури прогріваю одноразово ТПК. Тому я вам і раджу зразу підключати ЕК для можливості зарядки ТА по нічному тарифу.
-
інакше і в голову не приходить
-
під маленькими я розумію Газ-ончик, але в ньому вміщується біля 6 скл.м.
-
на всі запитання не зможу дати відповіді: -система опалення працює частково, тільки ТП, а це 50 м.кв.тому температура нерівномірна по будинку, від 20 в опалювальних приміщеннях (гостьова, дві вани, частина коридору 2 поверху) до 15грС в неопалювальних. При цих умовах: -ТА нагріваю до 75-80 грС, при цьому ЕК заряджає в нічний час до 75грС за 6-8 годин, залежно від зовнішньої температури, ТПК відповідно за 3-4 години роботи до 80 грС. Повністю нагрітого ТА вистачає на добу при Т до -5С -максимальні морози були до -14С, при цьому добавив протопку ТПК 15-20 кг дров (трохи зменшилася використання ЕЕ) - при -0С режим роботи ТП 29-26С на 1 шв ЦН, при -10-14 - 32-29 при 2 шв ЦН. Поки все. Тема правда про ТПК. Вискажу свою думку про ТПК. Всі рекламні цифри про 85-93% ТПК дуті, в реальній експлуатації КДГ-20 більше 65-70% немає. В першу чергу це зв"язано з вологістю палива, категорично не можна використовувати паливо з високою вологістю, перетворитеся на кочегара та сажотруса. По-друге конструкція ТПК повина бути розраховано максимально під один вид палива - вугілля, або дрова. Конструція Холмова, або в даному випадку КДГ-20 Терміко, розрахована на вугілля, в останіх моделях вони добавили площу теплообмінника, можливо це трохи підніме ККД. Обов"язково потрібна установка на ТПК змішувального вузла.
-
користуюсь Терміко КДГ-20. Про недоліки котла вже писав: недостатня теплоізоляція котла, неефективний теплообмінник. При використані другий сезон поспіль: в комплекті ЕК-12кВат+ТПК+ТА1000, розрахункових тепловтрат будинку 185 м.кв - 11,5 кВат/год, нічний тариф ЕЕ. Достатньо однієї топки дров, біля 20кг, в морози до -15С (нижче не було). Результат: достатньо любий ТПК з гарним ККД і і об"ємом бункера завантаження до 100 л. КДГ-20 має бункер 185 л.