Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Yaroslav-x777

Пользователи
 • Постов

  292
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Yaroslav-x777

 1. Матеріали зараз дуже здорожчали, сам думаю після війни продовжувати будівництво (якщо все буде добре), боюсь даже представити які ціни на матеріал і роботу будуть, курс валют, інфляція і т.д. А Вам успіхів))
 2. Тоді потрібно точно знати висоту вашої чорнової стяжки
 3. Блок витримає Тоді ще не знав точно яка висота чистової стяжки буде, думаю не проблема перед установкою дверей буде покласти газоблок.
 4. В мене чорнова стяжка залита на рівні фундамента, а чистову буду піднімати по газоблоку по периметру з демпферною лентою, дійсно мостика холоду не буде відповідно грибок, сирість і т.д.
 5. Цікаво, успіхів в будівництві, підпишусь. Но 7 тис.$ не хилий демонтаж по ціні.
 6. Потрібно земля на підсипку орієнтовно 6 - 8 камазів, без мусору, якщо комусь немає куди подіти привозьте Бузова, по житомирській трасі.
 7. Дякую, да з сходами ще та заморока, місяць часу пішов, зате нормально $ зекономив. Ні, для себе будую)
 8. Хочу поставити металопластикові двері 2500х1600 з двох частин одна глуха, друга половина відкривається, пирог чистової підлоги буде 150мм (єппс, стяжка, плитка), потрібно знати на яку висоту монтувати двері (закласти газоблок) враховуючи підставочний профіль і т.д. щоб плиткою підійти до порогу дверей в майбутньому? Також цікавить терасні металопластикові двері 2500х1600 кладуть на газоблок чи щось міцніше стяжки, бетон...?
 9. Добрий день! Можна і мені контакт по теплому монтажу вікон з ЄППС і підставочним профілем, на весні збираюся ставити. Дякую.
 10. Даний кабель по ТУ, є такий самий але по ГОСТ в чому різниця?
 11. В мене на фронтонах панорамні вікна заливав тільки до них, по іншому я ніяк не міг зробити армопояс під маурлат, якщо б я зробив тільки прямо під маур було б боязно, а так фронтон 40см. шириною, з армуванням газоблок придавить, поки що тріщин не наблюдаю майже за рік. Стропильна система добре закріплена, а маур через кожний метр тримає замурована в поясі висотою 250мм шпильки 16 діаметру.
 12. - Що скажете по даному кабелю для монтажу в приватний будинок? - Як можна перевірити якість, оригінал?
 13. Зняли опалубку, десь треба підмазати десь диском по бетону пройтися, але в загальному задоволений. По фінансам: 4700 грн. бетон з міксера, арматури на 2000 грн + свої запаси ще були, росходніки, саморізи до 1000 грн., дошку на опалубку не купував (взяв у сусіда після його сходів, а щось в мене було після поясів), місяць роботи і затрат на 8 - 10 тис. грн. Якщо заказувати бригаду під ключ виходить 40 - 50 тис.
 14. Отвори з двох сторін кладки Головне щоб вище конька, козирьок щоб не попадали опади, а канал від котла чи каміна підняв вище щоб не було зворотної тяги у вентеляційні канали. Чим краще чи гірше інших варіантів не спец в цій області.
 15. Коли можна знімати подступенки і нижню опалубку яка тримає всю конструкцію?
 16. Залили за 1.5 години (міксер потрохи мішав і висипав в корито заздалегіть підготовлене, носили відрами), бетон В30 М400, по об'єму приблизно 1.7м3, пройшли вібратором.
 17. - Проштробили і заглубилися з трьох сторін на забежних сходах висотою 11см, шириною 6см. (буде точкою опирання плащадки) - Вся арматура 12 діаметру - Шаг арматури 150х200мм. в два ряди, поперечна арматура засверлена і заходить в цегляні стіни - Зверху опирання на плиту з випусками арматури 14 діаметру, знизу опирається на залитий фундамент 40-50см. Монтаж опалубки і вигинання арматури (малюнок майже як 3D) забіжних сходів це ще той геморняк, підрізи, вигинання, опори ☹️
 18. Шахти паралельно клали з стінами і перестінками, то що вище чердака спочатку шахта потім покрівля.
 19. Думаю якщо все змиє то може вплинути тільки на гризунів насекомих) від вогню хочеш пропитуй хочеш ні, ніяк не спасе чи допоможе.
 20. В цьому році планую зробити монолітні сходи на другий поверх: 17шт. з них 5 забіжні з поворотними на 180 градусів, розмалював на стіні висота подступенка вийшла 184мм. ширина ступені 265 по бетону, ширина марша 900мм. З оздобленням дерева буде виступ на 30мм., фактично ширина ступені буде не 265мм а 295мм. Врахував чистову знизу 150мм і зверху 100мм і рівномірно поділив, все наче зійшлося) почав виставляти опалубку.
×
×
 • Создать...