Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Yaroslav-x777

Пользователи
 • Постов

  292
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Yaroslav-x777

 • День рождения 21.05.1986

Персональная информация

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения Yaroslav-x777

Активный участник

Активный участник (5/13)

 • Начало популярности
 • Преданный форуму
 • Популярность
 • Первый пост
 • 10 комментариев

Последние значки

150

Репутация

 1. Матеріали зараз дуже здорожчали, сам думаю після війни продовжувати будівництво (якщо все буде добре), боюсь даже представити які ціни на матеріал і роботу будуть, курс валют, інфляція і т.д. А Вам успіхів))
 2. Тоді потрібно точно знати висоту вашої чорнової стяжки
 3. Блок витримає Тоді ще не знав точно яка висота чистової стяжки буде, думаю не проблема перед установкою дверей буде покласти газоблок.
 4. В мене чорнова стяжка залита на рівні фундамента, а чистову буду піднімати по газоблоку по периметру з демпферною лентою, дійсно мостика холоду не буде відповідно грибок, сирість і т.д.
 5. Цікаво, успіхів в будівництві, підпишусь. Но 7 тис.$ не хилий демонтаж по ціні.
 6. Потрібно земля на підсипку орієнтовно 6 - 8 камазів, без мусору, якщо комусь немає куди подіти привозьте Бузова, по житомирській трасі.
 7. Дякую, да з сходами ще та заморока, місяць часу пішов, зате нормально $ зекономив. Ні, для себе будую)
 8. Хочу поставити металопластикові двері 2500х1600 з двох частин одна глуха, друга половина відкривається, пирог чистової підлоги буде 150мм (єппс, стяжка, плитка), потрібно знати на яку висоту монтувати двері (закласти газоблок) враховуючи підставочний профіль і т.д. щоб плиткою підійти до порогу дверей в майбутньому? Також цікавить терасні металопластикові двері 2500х1600 кладуть на газоблок чи щось міцніше стяжки, бетон...?
 9. Добрий день! Можна і мені контакт по теплому монтажу вікон з ЄППС і підставочним профілем, на весні збираюся ставити. Дякую.
 10. Даний кабель по ТУ, є такий самий але по ГОСТ в чому різниця?
 11. В мене на фронтонах панорамні вікна заливав тільки до них, по іншому я ніяк не міг зробити армопояс під маурлат, якщо б я зробив тільки прямо під маур було б боязно, а так фронтон 40см. шириною, з армуванням газоблок придавить, поки що тріщин не наблюдаю майже за рік. Стропильна система добре закріплена, а маур через кожний метр тримає замурована в поясі висотою 250мм шпильки 16 діаметру.
 12. - Що скажете по даному кабелю для монтажу в приватний будинок? - Як можна перевірити якість, оригінал?
 13. Зняли опалубку, десь треба підмазати десь диском по бетону пройтися, але в загальному задоволений. По фінансам: 4700 грн. бетон з міксера, арматури на 2000 грн + свої запаси ще були, росходніки, саморізи до 1000 грн., дошку на опалубку не купував (взяв у сусіда після його сходів, а щось в мене було після поясів), місяць роботи і затрат на 8 - 10 тис. грн. Якщо заказувати бригаду під ключ виходить 40 - 50 тис.
×
×
 • Создать...