Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 839
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. А відддав приказ українець Леонід Ілліч Брежнєв)))
  2. Ахаха В тому афгані воювало чи не більше українців
  3. Ага, і масово перейшли на бік Росії
  4. Я так глибоко не копаюч поки що локальна зрада очевидна
  5. Перестань, захоплення Криму відбулося завдяки груповій зраді силовиків
  6. Так що він повинен робити?
  7. США разворачивают в Карибском бассейне группировку войск, которая может насчитывать около 16 тысяч военных, — WP. ........ По закону?)))
  8. Хто?)) зрадники, яких чуть не сто процентів?))
  9. І що він повинен робити згідно закону?))
  10. Які багаті фантазії щодо наслідків допомоги мені, зробленої москалем зеком
  11. В США є досить законних методів впливу для досягнення своєї мети
  12. Слухай, чоловіче, свідомість людини телевізор може засрати за пару років, а тут два покоління минуло. Який взаємозв'язок має той сюжет і нинішня війна?
  13. Повноваження президента США визначаються законами США. Я сумніваюся що хто небудь з присутніх тут їх знає
  14. По моєму важливо щоби люди внутрішньо не були рабами пана, а слугами закону Українське суспільство до цього явно не доросло і не дуже скоро доросте
  15. Мене возили в лікарню у 80-х минулого століття, яке це має відношення до нинішньої війни?
  16. США рабство але це не завадило тому, щоби зараз люди жили по закону
  17. У 2014 році Україна не мала жодних шансів встояти проти повномасштабної війни. Не зовсім розумію про яких тут моїх друзів йдеться
  18. Це тому що українці служать панам, в кращих країнах закону
  19. Що зазвичай мають на увазі під «продажем» EBT Обмін пільг на готівку через недобросовісних посередників або продавців (отримується лише частина номіналу). Публікації/повідомлення в соцмережах із пропозиціями «швидких грошей за SNAP/EBT» або «знижок» за пільги. Бартер пільг на нехарчові товари чи послуги (також незаконно). Зловживання на стороні продавців (наприклад, пробивання нехарчових товарів як «харчові» або фіктивні транзакції). ........ Щоправда, з першого разу ші відмовив мені надавати таку інформацію))): "Я не можу пояснювати, як продають чи «обмінюють» EBT-картки — це незаконно і може завдати шкоди людям"
  20. Карту продають купують що треба Тут ні вища освіта не потрібна ні роки стажу в айті)))
  21. Вони і наркотики купували на ці фудстемпи
  22. Давно пора навести порядок в цій сфері. Наші тракісти ухитряються заробляти далеко за сотню тисяч, списувати все під нуль і отримують фудстемпи та субсидійоване житло Американці хоча би не такі наглі Вони там типу і насправді не заробляють
  23. Я ж не в чорному районі, та і ще лише ранок без п'яти хвилин дев'ять Тим більше інтернет всім покаже одночасно що відбувається))
  24. Спящий российский дрон на оптоволокне зафиксировал вертолет ГУР, на котором высадился десант на Покровском направлении IMG_4897.MP4
  25. Очевидно було лише одне - Україну задавлять.
×
×
  • Створити...