Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

parfserg

Пользователи
  • Публікації

    44
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача parfserg

  1. Так и есть. Этот вариант мне предпочтительней потому , что в этих местах у меня действительно стоят прочистки и это решение как мне кажется будет проще и с наименшими затратами реализовать. В ближайшее время попробую. спасибо ...
  2. Це гарна ідея . Можна спробувати спочатку зробити "свищ" з низу та протестувати роботу. За необхідності зробити теж саме з верху. На мою думки площа перерізу "свища" має бути меншою за площу димового каналу. Що скажете ? П.С. Переріз дим. каналу 22х22 см Добавлено через 3 минуты Скло ще я не ставив. Поки закрито бляхою. А що ви мали на увазі ... как стекло ведет себя когда ЗЛХ закрыта.? Чи сильно буде закопчуватися скло ?
  3. Если можете подскажите пожалуйста , как можно упростить ?
  4. Подумую про перекладання пічки. Чого хочеться досягнути ? 1. зменшити товщину стінок отопл.щитка з 12 см на 6 см , що дасть змогу швидше його прогрівати. 2. збільшити тягу в режимі "піч". А от як це зробити ?!? Можливо зробити вертикальні димові канали? Чи зменшити переріз горизонтальних? А можливо зменшити довжину каналів. Чекаю порад від спеціалістів ...
  5. Вчора пробно розпалював камін. Тяга виросла в рази. Все таки замалий був димохід, тому і давилась топка. Більш зрозумілим все стане після тривалішої експлуатації,але на даному етапі вважаю, що переробка димоходу виправдана.
  6. На днях знайшовся час та дійшли руки для переробки димоходу за ескізами , які викладені вище. Було виготовлено ось такий вихід з топки. Старий димохід був демонтований і втопці був вирізаний більший отвір під новий димохід. Після чого він був успішно встановлений на місце та приварений.
  7. Якщо розширити вихід з топки то можливо він частково візьме на себе функцію димової камери ?
  8. Дякую. Мабуть з ньго я і почну. Спробую виготовити так , як Ви мені раніше описували. Добавлено через 9 минут Тут от починаю переглядати (заново вивчати) свої креслюнки з фотками :D і знайшов цікавий факт. З топки мене виходить металічна труба 219 мм (площа перерізу 376 см.кв.), а далі цегляні канали 25х25 см (площа перерізу 625 см.кв.) . Я не памятаю вже чим я керувався коли вибирав цей діаметер (219 мм), але зараз мені здається , що він не повинний бути менший діаметра каналів. Що скажете ?
  9. Якщо комусь цікаво, приводжу невеликий опис після зимової експлуатації. Як розповідалося вище повітря прогрівається, дрова горять , «отопительний щит» також нагрівається. А от піддимлення під час дозакладки дров стало проблемою. Не те щоб сильно диміло , але такий факт існує. Хочу спитати спеціалістів можливо в мене завузький вихід з топки і чи принесе ефект його збільшення (розширення )так ,як на фото 2. На фото 1 показано як є зараз. Дякую
  10. Молодець ! Реалізація своїх мрій це сенс нашого життя. Маю також дах який значно виступає від стін (великі звіси). Як плануєте виконати відливи ? Які є на цю тему задумки ?
  11. Роздумую про оздоблення каміна. Можливо є в когось якісь варіанти (як та яким матеріалом це зробити).
  12. дякую зрозуміло. Але поки що мудрувати більше нічого не буду , крім скла
  13. Ви вперто не хочете мене чути !! Про яке мінімальне піддимлення ви говорите ???? Я нічого не чекаю , я констатую факт Можливо я не досяг високої теплоефективності , але "Красивое горение (режим «камин») в мене забезпечене+піч нагріваеться. Добавлено через 3 минуты Можете цю конструкцію назвати хоть андронний колайдер, але в його топці горять дрована і гріється опалювальний щит Добавлено через 6 минут Встановлення дверцят не було кроком для СПАСІННЯ від піддимлення , а було заплановиним етапом створення мого "андронного колайдера" Добавлено через 24 минуты Тепер хочу вернутись знову до теми скла. При горінні дров бляха , яка вставлена замість скла нагрівається , але до її можна доторкнутись рукою без опіків (мається на увазі , що її (бляхи) температура не є дуже високою). Можливо мені вистачить звичайного кальоного скла, на приклад, з духовки (300 град. С) ?
  14. А ще забув розказати "Газовый порог" я зрізав ще на етапі перших тестів, думав що в ньому причина задимлень, але як виявилось - ні. Тепер жалію Я не дуже вас зрозумів "сделать V-образным с углом разворота 120-150град" - це як ?
  15. Тепер трохи по роботі мого каміну, так сказати чи так сталось , як гадалось ???? Результат перших тестових заїздів : 1.При роботі каміну на пряму (минаючи піч) задимлення не спостерігалось . 2. При переході на режим роботи «піч» - спостерігалось задимлення (вихід диму з топки через верхню частину порталу, що і видно на попередніх фото), але при заставленні топки металевими листами з обох сторін дим зникав . 3. Топка і пічка нагрівалась віддаючи своє тепло (про , що було описано в попередніх постах) згідно з "планом" . На вихідних тимчасово змонтував двері топки (виготовлення яких описано раніше) на обидві сторони топки. Нагадаю , що двері в мене поки що без скла. Результат другого тестового заїзду : 1.При роботі каміну на пряму задимлення відсутнє. 2. При переході на режим роботи «піч» -спостерігався незначний (ну дуже короткотерміновий) вихід диму (мабуть сказалось зменшення площі порталу). Замість скла вставив куски бляхи . Результат третього тестового заїзду : 1.При роботі каміну на пряму задимлення відсутнє. 2. При переході на режим роботи «піч» задимлення кімнат відсутнє. При повному відкритті нижнього піддувала камін починає густи (мартен ). У піддувалах в самих дверцятах також є тяга (це повітря має обдувати скло). Єдине щоб я зробив не так (на даному етапі, в процесі експлуатації можливо ще щось виявиться) – це виклав би стінки пічки ставивши цеглу на ребро для швидшого прогрівання, а так на цьому етапі роботою "чудо пічки" задоволений
  16. Прочитавши пару-тройку вялих порад приступив до виготовлення топки, яку згодом (згідно розробленої порядовки) обклав цеглою та примастирив збоку піч. От така предісторія.
  17. Давайте все з початку та по порядку . На стадії створення та шліфування проекту будинку прийшло нестримне бажання домашнього вогнища, яке буде підтримувати дружина і чекатиме «кормильця» 8-), де можна буде провести вечір з келихом «чаю» в сімейному колі та з друзями. На початках розглядався варіант каміну. З огляду на те що камін має низький ККД мусолились і інші варіанти один з яких було встановлення чугунної топки. Виходячи з плану приміщень (див. план) де між столовою та загальною кімнатою планувалась перегородка було вирішено облаштувати в ній камінну топку для обдуву цих двох приміщень. При перегляді фото дизайнерських ідей в очі впав двосторонній камін, який задовольняв умову спостерігання полум’я в двох різних кімнатах. Після неодноразового штурмування форуму в очі впало пару тем де димові гази з топки використовувались для обігріву пічки. Розпочався тривкий та трудомісткий процес проектування «чудо-пічки» . Було продумано та розроблено масу варіантів з останній з яких я і виклав в цій темі. Планувалась така робота мого каміну : 1.При розтоплюванні каміну спочатку починає розігріватися металічна топка , яка через короткий період часу (час ще треба визначити експериментально) починає конвективно розганяти тепле повітря в загальну кімнату, столову, спальню та коридор 2-го поверху. 2.При більш тривалій роботі камін прогріває піч через димові канали. Теплова інерція цегляної пічки набагато більша ніж металічної топки тому вона буде довше нагріватись і відповідно довше віддавати тепло. Наприклад ввечері після роботи розтопив – тепло пішло від топки (інфрочервоне та конвективне), через 2-3 год (теж треба визначити експериментально ) розігрілась пічка , яка віддає тепло всю ніч . Плюс є можливість через скло насолоджуватись язиками полум’я.
  18. Дякую за розяснення. Продам дверки - куплю скло :D А якщо серйозно, то я так і думав. Буду шукати вогнетривке скло. В Україні його виробляють ?
  19. Ну ще , специ , підскажіть. Шансів використати звичайне скло товщиною 10 мм за умови його обдування повітрям (з середини також) в мене якісь є ? Чи не видумувати собі проблеми на рівному місці (чи на лопнувшому склі ). Просто витратити 1200-1500 грн. на скло, якщо з самого будівництва виконано тільки коробка та вставлені вікна - якось м'яко кажучи не хочеться .
  20. Дякую. В епіцентрі брав герметик , чорну фарбу , ущільнюючі шнури. Вибір камінів та супутніх матеріалів там пристойний, от за скло не спитав (тоді якось не до нього було ). Кріплення для скла в дверцятах передбачено. Якщо хтось знає підскажіть, які є товщини (чи товщина) вогнетривкого скла.
  21. Тепер діло стало за склом. Поки , що не знаю де брати і скільки воно будекоштувати
  22. Після цього все було ретельно відшліфовано і пофарбовано
×
×
  • Створити...