Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon26

Пользователи
 • Публікації

  3 581
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Усі публікації користувача Leon26

 1. Ось як діти малі. Які нах правила..? Сьогодні в цьому дирявому світі, чи то Україна, чи Європа, чи Америка, немає ні закону ні права. Виживе лише той хто "подпоясается сокирою" і захищатиме себе та своїх близьких сам, не сподіваючись на щось ілюзорне типу закону чи права. Дикий час. Хто перший напав, зарубав, той і має рацію.
 2. Немає ніяких принципів. Що чекісти через "інфо""реальність" в голови насеруть, те і обирають. Наприклад у сша 300+ млн. дебілів вважають що у америці є лише два политика, два старих пердуна, зашкварених та подментованих, але більш нікого, тіпа аууу... і ніхрена..
 3. Я на слова взагалі не звертаю увагу при при оцінці того, що відбувається. Тільки справи та конкретні результати. За Трампа не було активних бойових дій в Україні. За Байдена, на його наполягання, 14-го був без опору зданий Крим, 22-го Кремль розпочав активну фазу війни. Подивіться, на що були направлені перші укази Трампа і Байдена після вступу на посаду. У Трамп світові ціни на нафту різко впали, у Байдена злетіли до шокових цифр. Що для РФ нафта? Це стаття доходів №1. І це лише нафта. Далі ще цикавіше.. Дивлячись на весь цей шквал хейту щодо Трампа (а весь цей вторинний продукт виробляє КДБ РФ), починаю схилятися до думки що він не такий вже й поганий хлопець.
 4. Придумани на одному поверси Кремля та запущени в процес в той же час що кпу, задля противовісу направленому на роскол нації. Доказ тому - усі наслідки їх подальших дій за 33 рокі.
 5. Нажаль в Україні таких партій немае. Але на росіі таких дуже богато - едина росія, кпрф, партія розових гібкіх мальчіков жиріновского, та богато їньших. Вони хоч так не брешуть що до свого реального ставлення до українськой нації.
 6. Повязал слюнявчик, и заботливо, по отечески, поправляя его и подтирая подбородок, два+ часа кормил дебила (олицетворяющего 350 млн. дебилов) большой ложкой гавном из своего чемоданчика.. Советую к просмотру тем у кого окрепший разум, ибо врёт как дышит, талантливо до гениальности..
 7. Схоже, ти взагалі нічого не розумієш. Байден на останніх "виборах" взагалі ніде не показувався і його намалювали.
 8. Те що з тебе тут випало, це деза з гібрідной реальності. Не для тебе, кому дійсно цикаво, послухайте Українську діаспору (Американці) в ютуб Diaspora UA , а краще Илларіонова, він на конкретних цифрах усе покаже.
 9. Ось ви самі й відповіли на всі свої пости. Кремлю треба знищити українських пасіонаріїв. А де це найзручніше зробити як не на фронті..? І всі ці байдени-шольці-макрони, оони з натами, іньша нечість, чекістам у цьому допомагають. Саме шляхом збереження статусу кво втрат на фронті.
 10. Не треба судити собою. З тих місць люди щомісяця туди-сюди катаються, але мешкають в Україні і за неї боротимуться. Зрозуміло в тих рамках, де їх не зможуть обдурити. Якщо заїхати до села на БТРах та танках, людей вже неможливо буде обманювати, вони візьмуть зброю та підуть у ліси.
 11. Може, Варшаву брали, але в кожному Космачі в горах сиділи хлопці та дівчата з недавнього відео, а там і до форсмажора не далеко, тим більше, що навіть у цій громаді такі прецеденти вже були.
 12. Байден стара кремливська консерва, мабуть сама стара писля того як відкинув копита Кіссінджер. Якщо подивитись на крапельно-піпеточну допомогу Україні, а також на запрет навіть упоминання слова "лендліз" де б то ні було, з цього ракурсу, у кожного здравомислящего не залишится жодних запитань з пріводу его "доброчесной праци" на Кремль. Ось вам усі тонкощи мировой "політікі".
 13. Это сути не меняет, худоба - те же самые "бессловесно покорные люди, подчиняющиеся чужой воле и позволяющие себя эксплуатировать". А там бунтарский дух, полная противоположность. Другое дело что действовали они не правильно, будучи обманутыми спровоцироваными. В этом и беда большой части украинского народа - сломать его невозможно, а вот обмануть - проще некуда. Чекисты это прекрасно понимают и успешно используют.
 14. вы уверены что точны в дефиниции..? "Быдло — слово русского языка, обозначающее бессловесно покорных люди, подчиняющиеся чужой воле и позволяющие себя эксплуатировать..." ru.wikinews.org/wiki/Категория:Быдло
 15. Просто дуже гарні військові стратегі навколо
 16. Это случайно не тот "суд" который после двух сроков Кучмы утверждал что он ни разу не был президентом..?🤥
 17. Усе дуже зрозуміло, не треба ніякого "срачу" (маніпуляций).
 18. Голосування по фракціях: Слуги народу – 178 Європейська Солідарність – 0 Батьківщина – 0 Платформа за життя та мир – 17 За майбутнє – 7 Голос – 3 Довіра – 18 Відновлення України – 12 Позафракційні – 8 tvoemisto.tv/news/verhovna_rada_pidtrymala_zakonoproiekt_pro_posylennya_mobilizatsii_160513.html
 19. Верховна Рада (слугі з ригами) підтримала законопроєкт про посилення мобілізації у першому читанні promin.cv.ua/2024/02/07/verkhovna-rada-pidtrymala-zakonoproiekt-pro-mobilizatsiiu-u-pershomu-chytanni.html
 20. Напевно, треба бути дуже гарячою штучкою, щоб провести півроку на радянському китобійному судні з командою моряків. Може саме звідти тягнеться її любов до чекістів і все подальше політичне життя насичене роботою на Кремль..? Або знову "эта проклятая неопределённость"..?
 21. Не розумію до чого тут поділ на чоловік/жінка. Люди всі різні. Як на мене, у кого що краще в сім'ї виходить, той і повинен робити а не переводити стрілки. У Середній Азії, наприклад, всі кухарі чоловіки, кухня там відмінна. А на спеціальності ПГС будь-якого будфаку буде майже половина жінок. І взагалі, папаримський півтора місяці тому сказав, що якщо чоловік спереду чоловік, а позаду жінка, то це нормально і благословив це. Так що навіть згідно з теорією ТС сучасний богоугодний ?? повинен і будинок побудувати та інтер'єр з атмосферою створити😇
 22. Дурень не зрозуміє, хто думає і так знає, але все одно запощу. Веллер добре перекопує, не на всю глибину, але поверхнево розчісує гребені всім світовим підментованим петухам дуже ретельно. Краще з 14.00
 23. Снова "эта проклятая неопределённость..? А может это идёт 107 год "генной инженерии" от чекистов, одной из важных составляющих Великого Геноцида, молчаливо одабриваемого оон, обсе, нато, еспч, папойримским и прочими кремлёвскими балаганами..?
×
×
 • Створити...