Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon26

Пользователи
 • Публікації

  3 660
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Усі публікації користувача Leon26

 1. Дякую, але краще нехай він у вас презідентом буде..
 2. У країні де нема ні закону ні права, совкова та постсовкова юридична освіта - зло. Усі ці менти, прокурори, судді вже давно не виконують своїх обов"язків, навпаки, через корупцію, кругову поруку та колаборационізм, вбивають Україну. Не знаю кто це, але як на мене, без влади військових, військового трибуналу та утилизации їм десятків тисяч паразитів страна загине. Нехай буде "військовий таталітарізм", усе одно краще сьогодняшнего коррупційно-підментованного чекістими авторітарного болота.
 3. Не нужно манипулировать. Она против "помощи" Украине в одном пакете с хезболлой. И за помощь Украине отдельным законом.
 4. Товариш меркель у 2008 теж публічно висловлювалася за ПДЧ для України, але своею підментованою гопкомпаніею зробила все щоб ми його не отримали. Саме так розводять лохів. Лохам слова – кураторам і собі справи. З приводу сьогоднішньої нати, давайте вже нарешті сприймати слова їх чинуш як "білий шум" і дочекаємось Результату.
 5. Ще один невеликий мазок до загальної картини світу, що догниває, в коричневих тонах. Цього разу – расмуссен, стара кремлівська консерва та за сумісництвом колишній генсек нати, як і усі іньши персонажі цього КєГєБєшного балагану..
 6. А кнопку "блок" ольгінський куратор натиснути не дозволяє ..? І не потрібно викладати сюди всі свої таємні фантазії, новоблагословенный🤮
 7. Ого, ви цихфри знаете..? Ні, я не перше та не друге..
 8. Я вже не олігарх, та іньшим 70% раскулаченим чекістами співчуваю..
 9. Мені таке і не треба, мені треба щоб я приїхав після "халтури" до дому, запалив очаг, піджарив гарний стейк, випив пива, погладив улюбленого песа та ліг відпочивати у очикуванні наступного насищенного дня. Я впевнений що таких як я 70+ процентів популяции цией майже сгнившей дирявоі планети. Але мутанти меркують інакше, та усе це забрали.
 10. Нарід навчили на генному рівні, якщо вдарили по правой щекі, підставь ліву, вдарили по лівой - встань на коліна, повернісь задом та приспусти штани... Так що окрім наріда погано закінчити никто не зможе..
 11. Як на мене, якщо порахувати скількі ярдів "нация" перерахувала цьому зоофільному сомелье, так всралася саме вона, а сам пацанчик у полному шоколаді, від россвета до хомутинника...
 12. Тобто прітула, який пропонуе військовому відсмоктувати у вівчаркі його мами всрався..?
 13. Ні, не здаеться. Бо я чудово розумію що "несуни світу", у вашему розумінні, завзято відсмоктують у вівчарок менеджерів Сатани. Усе як пропонуе солнцелікій майже кандідат у презіденти притула.
 14. Якщо сумлінно працюєш на чекістів, то не може бути жодних проблем. Вони вже неодноразово підтвердили це. Тому й захопили всі центри прийняття рішень у цьому дірявому світі. СИСТЕМА, мля..😕
 15. Є оперативна інформація, що справжнє прізвище Колумба - Колумбов, ім'я Василь, і з громадянством у нього теж не все так однозначно. Ця самозабудова на манхетонщині, взагалі жах.. А ви тут усе південний схід пиляєте...
 16. Гои не жиди, мают честь.. Вмирають, але під Систему не лягають.. Приятного аппетита..🙂
 17. Для входу в Систему на мінімалках потрібно у вівчарки відсмоктувати, чи готові?
 18. Якби в зоні досяжності "червоної кнопки" був хоч один не завербований чекістами, підбіг і натиснув би. Вже не дивує як у нас відверту диверсійно-підривну діяльність на користь Кремля всі списують на недалекоглядність, тупість, боягузтво, коли вже взагалі притиснуть - на корупцію.
 19. Підсветити брехню та брехунів завжди важливо🤥
 20. І в чому ж це виражалося?
 21. Вже час було б зрозуміти, що на території совка і постсовка (а зараз і не тільки), у кремлівських монополія на вбивство.
 22. Якщо він був завербований, то чому його вбили..?
×
×
 • Створити...