Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon26

Пользователи
 • Публікації

  3 668
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Повідомлення, опубліковані користувачем Leon26

 1. 6 годин тому, US7IGN сказав:

  а кому зараз крім Бога можна вірити? цифровим ботам від міністерства якогось? хоча навіть він краще ніж живий бот під речовинами...

  Його головному менежжеру на цій дирявой планеті. Задній привід, благословенний етим представником "бога", врятує від усіх недуг та інших інакомислій.

 2. 23 години тому, murava сказав:

   

   

  Правда, треба сказати, коли підняли шухєр на рівні високих кабінетів, то пацанів відпустили прямо з тцк, сказавши що нічо такого, просто рутинна процедура, вот уточнили - і вільні.

  не розумію, що у таки випадках краще казати - слава україні чи слава кпсс..?

  • Хаха 3
 3. 3 хвилини тому, vovova сказав:

  Чого ви так всі закип'ятили?
  У нас з лютого 2022 року діють ці обмеження...

  Вітаю. Тепер офіційно, з мовчазного благословіння ватикану, оон, обсе, еспч, нати та інших байденомакроношольців. Але дехто вважае що за щоку потрібно брати не гублячи почуття власної гідності, з гордо піднятою головою.. Так, напевно і сглатывать легше 😟

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
 4. 10 хвилин тому, Canton сказав:

  У листі від 4 квітня 2024 року,  Україна повідомила Страсбург, що надалі на її територію не поширюватимуться зобов’язання українського уряду щодо дотримання статей 8 (право на повагу до приватного та сімейного життя), 10 (свобода слова) та 11 (свобода зібрань та об’єднань), стаття 2 протоколу 4 (право на вільне переміщення людей), а також три статті з першого протоколу – №1 (захист приватної власності), №2 (право на освіту), №3 (право на свободу виборів). (С)
   

  Документ містить такий перелік положень, яких країна припинить дотримуватися:

  "право володіти, користуватися і розпоряджатися своїм майном"

  "примусове відчуження приватного або комунального майна для потреб держави"

  Як на мене, насувается небачений за останні сто років дерибан. 

  • Хаха 1
 5. У країні де нема ні закону ні права, совкова та постсовкова юридична освіта - зло. Усі ці менти, прокурори, судді вже давно не виконують своїх обов"язків, навпаки, через корупцію, кругову поруку та колаборационізм, вбивають Україну. Не знаю кто це, але як на мене, без влади військових, військового трибуналу та утилизации їм десятків тисяч паразитів страна загине. Нехай буде "військовий таталітарізм", усе одно краще сьогодняшнего коррупційно-підментованного чекістими авторітарного болота. 

   

   

  • Лайк 1
  • Хаха 1
 6. 1 година тому, pump сказав:

  И первой будет Виктория Спарц - ота сучка, которая родилась в Чернигове, но против финпомощи для Украины. 
   

  Не нужно манипулировать. Она против "помощи" Украине в одном пакете с хезболлой. И за помощь Украине отдельным законом.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
 7. 1 хвилину тому, kim chen lhoran сказав:

   А для чого тоді Ф.Расмуссен виступав десь півроку тому за прийняття України з теперішніми підконтрольними теріторіями до НАТО? Якби ця пропозиція отримала вчасно підтримку, нас би може вже зараз не бомбили. А так  можуть запропонувати нову дорожню карту на вступ. До речі Зеленський буде у п'ятницю зустрічатись з керівництвом НАТО, скоро побачимо їх нову реакцію.

  Товариш меркель у 2008 теж публічно висловлювалася за ПДЧ для України, але своею підментованою гопкомпаніею зробила все щоб ми його не отримали. Саме так розводять лохів. Лохам слова – кураторам і собі справи. З приводу сьогоднішньої нати, давайте вже нарешті сприймати слова їх чинуш як "білий шум" і дочекаємось Результату.

  • Лайк 1
 8. Ще один невеликий мазок до загальної картини світу, що догниває, в коричневих тонах. Цього разу – расмуссен, стара кремлівська консерва та за сумісництвом колишній генсек нати, як і усі іньши персонажі цього КєГєБєшного балагану..

   

  • Дізлайк 1
 9. 11 годин тому, loader сказав:

  Русняву ***ню цю важко забанити? Підарок про зад і штани прямо з пляшки строче. 

  А кнопку "блок" ольгінський куратор натиснути не дозволяє ..? І не потрібно викладати сюди всі свої таємні фантазії, новоблагословенный🤮

  • Хаха 1
 10. 7 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

  70+ процентів цией майже сгнившей дирявоі планети живуть на менше ніж п'ять доларів в день, олгігарх хуєв необразований:)

  Я вже не олігарх, та іньшим 70% раскулаченим чекістами співчуваю..

 11. 1 година тому, murava сказав:

   

  Вам так не буде (с)

  Мені таке і не треба, мені треба щоб я приїхав після "халтури" до дому, запалив очаг, піджарив гарний стейк, випив пива, погладив улюбленого песа та ліг відпочивати у очикуванні наступного насищенного дня. Я впевнений що таких як я 70+ процентів популяции цией майже сгнившей дирявоі планети. Але мутанти меркують інакше, та усе це забрали. 

  • Лайк 4
 12. 1 година тому, US7IGN сказав:

  і майже не загрожує погано закінчити якщо розчарований нарід вирішить повісити чергового улюбленця

  Нарід навчили на генному рівні, якщо вдарили по правой щекі, підставь ліву, вдарили по лівой - встань на коліна, повернісь задом та приспусти штани... Так що окрім наріда погано закінчити никто не зможе..

 13. 3 хвилини тому, murava сказав:

  Чому ж,  у прітули всьо хорошо і в принципі в житті все зрослось майже чудово - нужні связі, медійна впізнаваність, необлікованих грошей торбами, а як хто спитає щось не те - можна законно відправити на процідурки до собаки.

  Вам так не буде (с)

  3 години тому, Leon26 сказав:

  Якщо сумлінно працюєш на чекістів, то не може бути жодних проблем. Вони вже неодноразово підтвердили це. Тому й захопили всі центри прийняття рішень у цьому дірявому світі. СИСТЕМА, мля..😕

 14. Тільки що, US7IGN сказав:

  все відносно. відносно свого найвеличнішого колеги він звісно всрався, але порівняно з голодупими пересічними - у нього запор. тобто мерседес :lol:

   

  Тільки що, US7IGN сказав:

   

  Як на мене, якщо порахувати скількі ярдів "нация" перерахувала цьому зоофільному сомелье, так всралася саме вона, а сам пацанчик у полному шоколаді, від россвета до хомутинника...

 15. 8 хвилин тому, US7IGN сказав:

  це залежить від того як на це подивитися. людям не всралися нації. їм всралися пожерти, поспати і що там ще для життя генетично закладено. всралися ті хто не змогли продати своїм лохам ідею нації.

  Тобто прітула, який пропонуе військовому відсмоктувати у вівчаркі його мами всрався..?

 16. 3 хвилини тому, US7IGN сказав:

  вам не здається дещо дивним коли діти сотони за базар відповідають, а та справедливості регулярно кидають довірливих аборигенів?

  Ні, не здаеться. Бо я чудово розумію що "несуни світу", у вашему розумінні, завзято відсмоктують у вівчарок менеджерів Сатани. Усе як пропонуе солнцелікій майже кандідат у презіденти притула.

 17. 15 годин тому, Danylo Ivanov сказав:

  То будуть їхні проблеми. А ми вже ціну домовленостей з кацапстаном добре знаємо.

  Якщо сумлінно працюєш на чекістів, то не може бути жодних проблем. Вони вже неодноразово підтвердили це. Тому й захопили всі центри прийняття рішень у цьому дірявому світі. СИСТЕМА, мля..😕

  • Хаха 1
 18. 4 хвилини тому, US7IGN сказав:

  Полтавську та Дніпропетровську, решту території очолює умовний медведчук. можна було б і цього залишити, але вже не можна :lol:

  але ще пару місяців в такому темпі, і це теж вже буде не цікаво 

  Є оперативна інформація, що справжнє прізвище Колумба - Колумбов, ім'я Василь, і з громадянством у нього теж не все так однозначно. Ця самозабудова на манхетонщині, взагалі жах.. А ви тут усе південний схід пиляєте...

  • Хаха 1
×
×
 • Створити...