Якщо купити прямо у SolarAssistant, то там накапає баксів 300-400. Простіше на Алі замовити raspberry, кейс на din рейку до нього, бж і кабель комунікації. Вийде до 2к грн. А потім купити сам софт. Там нічого складного. На сайті є мануали.
Між іншим, зустрічав інфу про те, що інвертор, який не моніторився в хмаринці не беруть на гарантійний ремонт. Типу немає змоги відслідкувати події, що спричинили до поломки
То сонячна залежність
Взимку не вистачає. Не доведеться лазити чистити сніг в блекаути. До того ж та стіна гріється і в спальнях на вечір це відчувається. Буде вентильований фасад
На ген порт пофіг, бо я вже маю досвід трифазного генератора на цьому порту. Замість ген порту з Алі їде зарядка на клеми АКБ від однофазного гени
В мене на даху 24 панелі з такими розмірами і вагою. Нічого складного немає. Дві людини подавали знизу, а я з напарником ніс до місця монтажу і встановлювали. Холипкуваті вони лише на вигляд. То ж не двутавр.