Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
 • Публікації

  825
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача МакДо

 1. Рина, це - ширина. Я не хочу приймати участь у холі-вар з приводу що краще для каміну. Я керувався тим, що у шамота більша теплоємність, тобто воно довше нагрівається та довше стигне. Я не вдавався у вивчення таких особливостей у порівнянні зі звичайною цеглою. Я лише бачив слово «шамот» у описі камінів, не памʼятаю вже яких плит з Німеччини. Тобто аналіз мені намалював: висока температура - шамот. Глибше не пірнав.
 2. Назва топки у назві теми. Обрав її через особливості облаштування опалювальної системи будинку. Вона має меншу потужність за попередню, а також цікавинку у вигляді вертикального виконання камери горіння. Повітроводи не робив, бо: спальні далеко і самотужки тепле повітря не йшло б гарно без вентиляторів, а також бо будинок був готовий, не хотілося завантажувати горище додатковими трубами (бо там вже розкладена вентиляція). На рахунок вибору системи резервного опалення я не можу вам надати компетентну відповідь.
 3. Привіт. Без проблем. Все по буквах: верхні решітки регулюю за потреби. Для досягнення швидкого (відносно) ефекту відкриваю, якийсь час прогріваю кімнату і закриваю. А іноді відразу закриваю, щоб не було перетопу (це коли тепла підлога працює, а хочеться вогню у вітальні). У моєму випадку - треба лізти, бо у березні 2022 стояло питання: ефективність (максимально високо, щоб все тепле повітря йшло у кімнату), або комфорт (щоб я з моїми 173см зросту діставав до регулятора). Обрав ефективність. Розглядав облаштування каміну і цеглою шамотною. Спочатку товщиною 60мм, щоб вже назавжди забрати мою проблему перетопу, але порахував вагу і не ризикнув так навантажувати плиту перекриття (пустотку). Потім думав на рахунок зменшення ваги облаштуванння за рахунок використання цегли, товщиною 40мм, але там вища вартість роботи (бо плита має більшу площу, за вкладання цегли заряджали б більше) і більша витрати спеціального клею. Співставивши ці факти вирішив «переплатити» за відносно рівні плити (на багато рівніша кладка за цеглу), а ніж мати танці з вкладанням цегли. Якби то клали на плиту по землі чи окремий фундамент, можливо б поклав ще рину цеглу 60мм.
 4. Якщо є система поливу газону, що врізана ще у приямку, а в будинку колона фільтрації, то потрібна. (С)
 5. Ну що ж, повернулися холоди. Витрачатися на нагрів ТА для водяної теплої підлоги не хочеться. Тому вирішив відтягнути ці затрати до останнього. Гріємося топкою вже третій день. Дуже комфортно він горить, коли тепла підлога вимкнена (з 01.04.24).
 6. Привіт. Топкою досі задоволений. В цьому сезоні мало користувалися, бо мале дитя. Брав з одинарним склом. Якби брав знову, то теж з одинарним, бо скло не велике і через нього не так багато випромінення, що може приносити дискомфорт. Час зберігання тепла шамотом не заміряв, але по досвіду весни 2022 - увечері топив, зранку ще була ледь тепла. Ручка пружина, ви можете комплектувати топку будь якою ручкою. Мої враження базуються на досвіді користування в порівнянні з більш потужною топкою, що сильно гріла (але була без облицювання). Тим не менше - вибором більш, ніж задоволений.
 7. МакДо

  Замена газону

  Встигнете. Сказали, ніби вже жовтень. За місяць трава зійде, щоб галявина виглядала достатньо зеленою. Бо потім ще ті танці зі знищенням конюшини будуть.
 8. Привіт. В мене так само було, поки не помітив, що вони зробили собі гніздо у рамі. Лізуть через дренажні отвори знизу. Натягали землі. 2-річна дитина боїться виходити на терасу. Як їх звідти гуманно викурити? Не хочеться запилювачів вбивати термінатором.
 9. Одразу замовляйте нову, про запас. Попрошу вас залишити відгук, бо я свої ще не розбирав, що а одна дуже бісить.
 10. В мене таким страждають лише mp-3000/90. Довго шукав інфу доки не знайшов на руснявому форумі: американець вияснив, що то брак. Під верхнім ковпачком знаходиться спеціальне густе мастило, що гальмує форсунку, щоб та не оберталася як скажена. Американець трішки вийняв мастила зубочисткою. Але потрібно не забрати забагато. В мене така проблема, хоча свердловина, в ній насос, що дає 2,5 куб.м. Тиск 2,5-4 атмосфери. І ці форсунки в різних зонах глючать. В одній зоні всього 3 ротатори, в інших 5 і 7. Всюди однаково. Але після цієї зими стали іноді обертатися, хоч і повільно.
 11. А вийти на вулицю нижче армопояса можливо? Якщо так, то на вулиці коліно і уверх. То все там можна дощиком новорічним приховати. В такому разі і діаметри не обмежують, і довжина траси коротка, і всього 2 коліна. В мене дуже просто: з витяжки 20см вверх, далі коліно 90 і 40см на вулицю крізь стіну. Труба ф150. На першій швидкості витягує всі запахи. Дай лишень приточку.
 12. Я готовий купити все що завгодно, аби їх реанімувати. Надто довго двір був спустошений.
 13. Також жовтизни додавали гілочки, які не пережили зиму (сніг). Були дещо надломані. Почистив. А ще, на деяких деревцях кінчики гілочок ніби запечені. Вони такими приїхали з розсадника, було припущення, що то надмірний вплив добрив, якими їх рясно поливали у теплиці.
 14. Спільнота, привіт. Продовжую історію туй. Сьогодні вже вдруге підгодовую деревця Радіфармом. Туї позеленіли. Не всі однаково, але в масі так, цей засіб працює. Або ж просто прийшла весна). Або ж все й відразу. Не впевнений, що фото передасть правильні кольори. Чи можна вважати зелені пагони вверх (на фото) добрим знаком?
 15. Анода немає 3 тижні. Запах та забарвленість спостерігається 5 місяців. До того він років 5 був з анодом на водоканальній воді, яка хлорувалася і вода була жахливої якості. Запах був і раніше, просто воно маскувалося якістю водоканальної води (подивіться на скрін і скажіть що краще, водоканал чи вода після помʼякшувача) Давайте не робити передчасних висновків. Зніму, помию губкою, оціню стан емалі (якщо вона там є), а далі будемо дивитися. Бо колона помʼякшення в мене працює лише 36 днів. Upd: щось я в розрахунку помилився. Бойлеру ось-ось буде 7 років.
 16. 5куб/м або 14 днів регенерація. Чи ви щось інше мали на увазі?
 17. Друзі, здається я все описав у першому повідомленні.
 18. ББ20 на 5мкм стоїть менше місяця. Проблеми почалися ще до установки фільтрації і продовжилися після.
 19. Лише гаряча вода з 100л бойлеру Тесі. З іншого бойлера на кухні - Арістон 15л (не чистився роки 2) вода без запаху і кольоровості. На холодній готуємо, вмиваємось зранку - і натяку на запах в колір. В унітазах після змиву вода віддає блакитним відтінком. Спробую жорсткою губкою поздираю, сполосну і гляну чи там емаль є. Якщо вона ціла - знову прохлорую. Але вже шок хлором від басейну))) Так легше чіпляти його на місце, на 10кг легшим буде.
 20. Бойлер на кухні почувається добре і чистив я його дуже давно. Шар слизу у проблемному бойлері був таким, як води на запотівшому склі.
 21. Ліхтариком світив. Ніби іржа кольору кави. Але був слиз. Можливо слиз хлором я вбив і воно почало рясніше кольорити воду. Увесь будинок після колони. Окрім поливу. Напевно потрібно по місцю знайти йому заміну, щоб у разі чого придбати (бо живу в містечку), знати бойлер, відвезти на мийку самообслуговування, водою під тиском спробувати відмити стінки і зрозуміти, чи там ще є та емаль. Або ж вдома перекину, і мочалкою потру
 22. Всім привіт. З осені минулого року у воді з бойлера почав зʼявлятися металічний запах. Думав свердловина почала давати більше, ніж 0,07 заліза. Але запаху немає з іншого, кухонного, бойлера на 15л. Бойлер Tesy на 100л. Гріється лише вночі на максимальну температуру. Цього бойлера вистачає на день (останній приймає душ вже не такою гарячою водою). Тобто вода не застоюється. В кінці минулого року вирішив його знову почистити. Як завжди вигріб купу шкарлупок від накипу (ще в минулому році користувалися водоканальною водою поганої якості). Замінив анод. Виніс на вулицю та побачив коричневий слизький наліт на внутрішніх стінках. Ніби іржа. Думав якась форма життя поселилася і сполоснув його літром білизни. Повісив назад. Запах та забарвлення води повернулися за тиждень. Місяць тому знову зняв його чистити. Бо вже стоїть колона помʼякшення, фільтр грубої очистки та вугільний. Викинув анод (десь читав, чи він може запах давати), вичистив трішки лушпиння від накипу, залив в нього вже 10л білизни (в ютюбі підказали), встановив на місце, заповнив водою та дав нагрітися на повну. Після нагріву спустив розчин у каналізацію, набрав заново і ще кілька днів від води було чути легенький запах хлору. Прям як після хлорування водоканалу. Три тижні вода була прекрасна. А зараз знову і здається ще сильніше: запах та іржавий відтінок води. Чи хто може підказати, чи цей бойлер на смітник, чи його ще можна «оживити». Бойлеру 4-5 років.
 23. Гарна ідея. Потрібно когось з них привезти-відвезти. Бо фото з айфону - то збочення. Телефон робить яскраво зеленим пожовклий газон. Так само робить мертвою пожовклу тую. Камера для інсти, одним словом.
×
×
 • Створити...