Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
  • Публікації

    2 536
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача МакДо

  1. Більше скажу. Дзвонив в ДТЕК вияснити, чи дійсний в мене тариф на електро опалення. Послали в КОЕК, подзвонив туди в липні, сказали наберіть, що помітка про цей тариф в мене стоїть, але хз чи перенесеться на цей рік. Попросили подзвонити в серпні. Сьогодні дзвонив - ДТЕК ще не надав їм списки… База ще не залита, почекайте, контролюйте, дзвоніть. І так завжди - футболять туди сюди
  2. В мене сусід каже, що так не можна, бо в разі влучання блискавки, згорять всі прилади в будинку, які підключені до заземленої розетки. Я запитав, чому не горять всі прилади, коли бойлер, наприклад, пробиває на заземлення? Відповіді не отримав.
  3. І обовʼязково питайте повну назву моделі, щоб вам хитрий китаєць не впихнув версію на AC 110v. Також дивіться, щоб не підсунули високовольтний.
  4. Вам, для початку. варто ознайомитися з асортиментом на офіційному сайті. Пройтися по даташитам. Для себе. Зустрічав інфу, що між 6к sg03 та 6к sg04 різниця - наявність DC вимикача збоку корпусу на останньому. Порівняйте характеристики запропонованих вам. www.deyeinverter.com/product/hybrid-inverter-1/
  5. Не хотів коментувати, але відразу помітив, що то звалище старих ревізій та неліквідних високовольтних.
  6. В двонаправленому лічильнику. Важко уявити окремий кабель до ТП від кожного домоволодіння з ЗТ.
  7. Хм. Виглядає не погано… Радіатори і система природного охолодження нагадала Дею. І навіть дерейтинг при > +45 градусів. www.mustpower.com/product/ph1100-pro-series-3-6-6kw/
  8. Дивно. Може їх дістало надсилати дрібні партії? Бо мені вже інвойс робили. Спробуйте поспілкуватися з іншим менеджером цього магазину.
  9. Стискають гайки. Хочуть ввести мито на посилки до $150. www.epravda.com.ua/news/2024/07/30/717320/
  10. Класний мужчинка, тепле відео. Але тут виникає парадокс - даташит виробника чи думка блогера? Здається, як мінімум 50% користувачів обирають готове рішення і більшість орієнтується по мануалу. Заряд розряд 0,3С гарантує передачу справної батареї онукам у спадщину?)
  11. З розумними розетками налаштуваннями можете керувати ви, аби інтернет зʼєднання було. Також там можна ділитися керуванням.
  12. Але реле потрібно з запасом ходу брати, бо дешеві розетки з епіцентру в умовах блекаутів - то жесть.
  13. Звісно, просто холодне горище в спеку перетворюється в сауну.
  14. Я був в шоці, коли колега сказала мені, що обладнання (Deye) встановлено на холодному горищі. Сказала: іноді він геть не хоче працювати на 6кВт)))
  15. В ТЗ було: байдуже коли зʼявиться світло, головне, щоб в (напр) в 4:15 вимкнулось. По сценарію з таймером - світло увімкнеться тоді, коли дадуть е/е і світитиме доти, поки таймер не скаже. А я ж запропонував додати 2 ступінь керування по вимиканню о 4:15 в не залежності, коли дали світло. Не так?
  16. Бо якщо світло подадуть в 3:00 а ліхтар має світити до 4:15, то згаданий вище алгоритм вимкне таймер на заданій часовій, попри того, що по таймеру він мав би працювати ще 2 години?
  17. З Європейського складу навіть інвертор автоматом ставав на $100 дорожчим. Бо їм його потрібно туди привезти) Забув додати. 1280 за один, робити замовлення на різних людей… а тут просто $3/кг Але час очікування доставки різниться дуже.
×
×
  • Створити...