Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
 • Публікації

  910
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача МакДо

 1. Шановні, сьогодні в одній з соц мереж натрапив на питання від електрика, що працює в Німеччині. Запитав: чи хтось використовує магнітні (феритові) кільця, якими зараз (?) комплектуються 3ф інвертори Deye? Сказав, що раніше такого не зустрічав. І мені стало цікаво, чи потрібно мотати на них кільця?
 2. Я планую розмістити його у підвалі, де +15 цілий рік. Сподіваюсь я не чутиму його. Адже промивка колони помʼякшення не будить мене вночі.
 3. Запитав у чемного китайця про це. Каже свисток вже в комплекті. Дякую. Так і знав, що наші магазини додають WiFi до назви інвертора через наявність свистка в комплекті.
 4. Питання на ніч: існують моделі з віфі і без віфі? І це вказано в назві? В мануалах якось для мене не зрозуміло. А ще в мануалі в комплектації (як опція) є лічильник?(meter). Навіщо він?
 5. В такому разі в мене (до себе) питання: а може без рубильників відразу 3ф інвертор? п.с. - звісно такий буде, щоб в разі чого всі 3 фази перемкнути на мережу, але не треба буде ходити до нього так часто
 6. А якщо, наприклад, взимку, в дні коли сонця немає, я тримаю батарею для блекауту і користуюсь інвертором від мережі. В такому разі мені теж потрібно буде думати, що можна вмикати одночасно, щоб не було перенавантаження? Дурню написав. В мене ж ще є дві фази пусті. От на них пралку/бойлер і кинути. Але влітку на одному 1ф інверторі я не зможу використати увесь потенціал сонця?
 7. +1 Я не так давно виявив паразитуючу витрату е/е. Рушникосушка 24/7 споживала 75вг.
 8. цікаво скільки споживає 1ф 6кВт? Бо може 50-60 і це вже не сильно далеко. А ні, знайшов інфу про 20втг. Це вже далеко.
 9. В мануалах теж дизельні генератори. Мабуть так, бо вони асоціюються з потужними генераторами 🤷
 10. Я так само вважаю. То для посміятися. по суті - ви можете рекомендувати 3ф інвертор для побутового споживання? Чи були у вас якісь невподобайки? Зауваження?
 11. В моєму випадку він стоятиме у підвалі з цілорічною ~+15. Там шум не вливає на сон. Питав у у колони помʼякшення на промивці. Доречі, в ютюбі знайшов ролик «недоліки 3ф дейє». Там більшу частину відео скарги на шум вентилятора. Мені б такі недоліки 🤣🤣🤣
 12. Якщо чесно, то мені за очі і 4кВт на фазу, бо на стовпі автомат 25А, а в договорі прописано 13кВт. Хоча договір має слабшу силу за номінал автомату, бо «ми не можемо встановити звʼязок лічильника з передатчиком на трансформаторі, бо дуже далеко». І штрафних 10хв в мене теж немає.
 13. Дилетанту важко. Пікова потужність 2 рази по 10 сек. А так то 26-27А, або 45🤣
 14. Ну почалось. То який інвертор замовляти? 1ф 6кВт чи 3ф 12кВт? Мозок вже втомився…
 15. Обовʼязково. Для них же і будуватиму навіс над парковкою 🤣Основна мета - комфорт у блекаут. Додаткова - економія на е/е хоча б в сонячні місяці. (Бо зарядять з 01.05.25 підвищення) Розумію. Будемо вчитися та апгрейдити систему за можливості та потреби)
 16. Колись рахував самостійно всі тепловтрати. Вийшло 6кВтг. Тим же електро котлом (яким ніколи не користувався 🤣) добу тестував. В такт виходив.
 17. Такс. @sidusзнову посіяв мені зерно сумніву. Або 6кВт 1ф або 12кВт 3ф. На обох я не буду перевищувати 0,5С по розряду. Тобто одночасно 3, максимум 5кВтг. 3ф споживачів немає (окрім електрокотлом, якого я колись купував для оформлення тарифу на опалення. Він чисто як резерв, який я ніколи не використовував (6кВт)). по вартості 6кВт 1ф Деє рівно в два рази дешевше за 12кВт 3ф.
 18. Це якщо купувати у нас 🤣 Я більш, ніж впевнений, що замінив би потім однофазний на трифазний. Також на нього можна повісити більше панелей в майбутньому
 19. В мене немає газу. Плачу за комфорт. Бо як і ви, я потім подумаю - а чому б не поцепити три штуки. А це дорожче. Я б не порівнював цінову політику маст і деї. Генератор в мене однофазний. Але без проблем махнусь з тестем. Йому не потрібен трифазний. Забув додати. Також планую ТН ставити. Можливо знадобиться 3 фази.
 20. Всім привіт. Зараз знаходжуся в процесі вибору інвертору. Запропонували SUN-12K-SG01HP3-EU-AM2. Чим він відрізняється від 12K-SG04LP3-EU? Апд. Мануали почитав. Як делетант я зрозумів, що один з них може до 50% перерозподіляти потужність між фазами, а інший для високовольтних панелей? Чи правильно я розумію? Хочу інвертор з запасом на майбутнє удосконалення поля панелей та акумуляторів. На зараз планую 12*420 панелі та 10кВт акумулятор Апд2. Battery Voltage Range(V) - 160-700 зависокий для моїх параметрів.
×
×
 • Створити...