Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
  • Публікації

    2 544
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача МакДо

  1. От би хто перевірив. Читав в тому чаті, що типу відмовили в гарантії у львівських офіціалів через це. Хз чи правда, але диму без вогню…
  2. Якщо купити прямо у SolarAssistant, то там накапає баксів 300-400. Простіше на Алі замовити raspberry, кейс на din рейку до нього, бж і кабель комунікації. Вийде до 2к грн. А потім купити сам софт. Там нічого складного. На сайті є мануали.
  3. Між іншим, зустрічав інфу про те, що інвертор, який не моніторився в хмаринці не беруть на гарантійний ремонт. Типу немає змоги відслідкувати події, що спричинили до поломки
  4. Якщо без HA, то Solar Assistant. Я так починав і казав собі: та нафіга мені той ХА)))
  5. Мав на увазі доступ поза межами локальної мережі
  6. Якщо так переживаєте, заблокуйте вихід логгера в інтернет за допомогою додатку для роутера.
  7. У вас занадто мало досвіду в цій темі, без образ. В мене від батареї 3ф 12кВт інвертор піково на 1 фазу видає 7кВт. 6кВт тримає без проблем.
  8. Кажуть, ним можна керувати за допомогою ХА блін, вже треба жменьку есп мати про запас
  9. То сонячна залежність Взимку не вистачає. Не доведеться лазити чистити сніг в блекаути. До того ж та стіна гріється і в спальнях на вечір це відчувається. Буде вентильований фасад На ген порт пофіг, бо я вже маю досвід трифазного генератора на цьому порту. Замість ген порту з Алі їде зарядка на клеми АКБ від однофазного гени
  10. Найкраще сюди, щоб інвертор добре розумів, звідки йде живлення. Для ген порту більше можливостей в налаштуваннях.
  11. В мене на даху 24 панелі з такими розмірами і вагою. Нічого складного немає. Дві людини подавали знизу, а я з напарником ніс до місця монтажу і встановлювали. Холипкуваті вони лише на вигляд. То ж не двутавр.
  12. Я теж перший сезон нею користуюсь. З приємного: вночі не стигне вода, хлор не так швидко вивітрюється, деякий бруд лишається на ній, якщо акуратно діставати. З мінусів: діти розкривають, мені накривати.
  13. В моєму випадку інвертор бачить SoC від смарт шунта, що бачить малі струми (здається від 0,3мА). І пофіг який SoC на окремих АКБ.
  14. Може бути таке, що коли всі батарейки працюють буфером, то три новіших "норм" SOC, а стара відстає. Master BMS на новій АКБ, бо там нова BMS v19 і відповідно новий екран, який може показувати дані не лише своєї BMS, а й всіх в паралелі. На наступний день ще все більш-менш: Але чим далі, тим розбіг більший:
  15. В мене 4 АКБ. Одній з них більше року, три інші початку цього року. Так от стара тікає відсотків на 20-25. Регулярний заряд до 100% компенсує ту нестачу, але в мене АКБ виступають буфером для ЗТ і я їх заряджаю до 100% раз на 2-4 тижні.
  16. це якийсь унікальний метод. Можете пояснити, як ви то бачите в деталях? Тут напевно краще буде смарт шунт разом з yambms.
×
×
  • Створити...