МакДо
Пользователи-
Публікації
2 544 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача МакДо
-
От би хто перевірив. Читав в тому чаті, що типу відмовили в гарантії у львівських офіціалів через це. Хз чи правда, але диму без вогню…
-
Якщо купити прямо у SolarAssistant, то там накапає баксів 300-400. Простіше на Алі замовити raspberry, кейс на din рейку до нього, бж і кабель комунікації. Вийде до 2к грн. А потім купити сам софт. Там нічого складного. На сайті є мануали.
-
Між іншим, зустрічав інфу про те, що інвертор, який не моніторився в хмаринці не беруть на гарантійний ремонт. Типу немає змоги відслідкувати події, що спричинили до поломки
-
Якщо без HA, то Solar Assistant. Я так починав і казав собі: та нафіга мені той ХА)))
-
Мав на увазі доступ поза межами локальної мережі
-
На костилях віддаленого доступу
-
Є рішення під назвою SolarAssistant
-
Якщо так переживаєте, заблокуйте вихід логгера в інтернет за допомогою додатку для роутера.
-
Це ще не кінець
-
У вас занадто мало досвіду в цій темі, без образ. В мене від батареї 3ф 12кВт інвертор піково на 1 фазу видає 7кВт. 6кВт тримає без проблем.
-
Кажуть, ним можна керувати за допомогою ХА блін, вже треба жменьку есп мати про запас
-
То сонячна залежність Взимку не вистачає. Не доведеться лазити чистити сніг в блекаути. До того ж та стіна гріється і в спальнях на вечір це відчувається. Буде вентильований фасад На ген порт пофіг, бо я вже маю досвід трифазного генератора на цьому порту. Замість ген порту з Алі їде зарядка на клеми АКБ від однофазного гени
-
Найкраще сюди, щоб інвертор добре розумів, звідки йде живлення. Для ген порту більше можливостей в налаштуваннях.
-
В мене на даху 24 панелі з такими розмірами і вагою. Нічого складного немає. Дві людини подавали знизу, а я з напарником ніс до місця монтажу і встановлювали. Холипкуваті вони лише на вигляд. То ж не двутавр.
-
Я теж перший сезон нею користуюсь. З приємного: вночі не стигне вода, хлор не так швидко вивітрюється, деякий бруд лишається на ній, якщо акуратно діставати. З мінусів: діти розкривають, мені накривати.
-
Може бути таке, що коли всі батарейки працюють буфером, то три новіших "норм" SOC, а стара відстає. Master BMS на новій АКБ, бо там нова BMS v19 і відповідно новий екран, який може показувати дані не лише своєї BMS, а й всіх в паралелі. На наступний день ще все більш-менш: Але чим далі, тим розбіг більший:
