Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
  • Публікації

    2 536
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача МакДо

  1. Цікаво, чи обовʼязково кільце перед вводом в інвертор ставити? Бо можна було б типу в маленьку коробку сховати
  2. Виглядає, ніби кожен квартал вони додають один виток. А якого діаметру кільце, через яке силові кабелі до батареї промотуються?
  3. Здається, у генераторів немає «нуля».
  4. Поки чекаєте на відповідь, почитайте мануал.
  5. В моєму випадку: я переплутав календар, коли написав, що в пт оплатив, в пн вже відправив. Було краще. Вибачаюсь. Оплатив я 08.07, на склад він прийшов 13.07. Взагалі ракета, а не Алекс.
  6. Разом роздивимось, бо відчуваю, що наші інвертори будуть одноконтейнерними.))
  7. Як сказав один розумний чоловіче (V) - не ведіться на мануал з сайту, правда написана лише в мануалі з коробки вашого інвертора.
  8. В моєму іржавому бойлері мокрий тен та «блукаючі токи»… 🤣🤣🤣
  9. Роздивіться уважніше і написано та намальовано - просуньте кабелі крізь кільце)
  10. Моя гаврилівська топка пахне інколи. Але то не від топки залежить, а від кількості пилу на корпусі, або ж від того, як часто нею користуєшся) Перший запуск восени - завжди чую запах печеної павутини 🤣
  11. Імпульсні наводки фільтрувати, на скільки вдалося вияснити. Я буду їх використовувати, якщо будуть у комплекті.
  12. Так, комплектації бувають різні, в залежності від дати виробництва. Бо раніше кільця взагалі не йшли.
  13. У мануалі для 3ф інвертора потрібно 4 витка для CAN шини, а не кабелі від батареї.
  14. Цікаво, на скільки шкідливо буде знаходитись батареї при температурі 13-16 градусів? Планую встановити її у підвалі. Але 25 градусів і в будинку не буває, хіба що в спеку.
  15. Я свою ще не бачив, лише на фото. Але по фото бачу, що це дві різні збірки.
  16. В квартирі висів дєшманський раунд на 50л. Йому було років 10, як я його вдруге зняв. Пів бойлера пластівців, а емалі байдуже. Десь цей тесі зазнав поразки. Чи на заводі, чи вже я, або ж сервіс його підвів.
  17. Тут потрібно: «І що я казав?»🤣 Жовтень 2018 був встановлений. Я вам повірив, тому перед тим як зазирнути в нього, я поїхав і купив новий бойлер. При чому не за 9299 як в інтернеті, а за 7500🤣
×
×
  • Створити...