Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

BrotherSam

Супермодераторы
 • Постов

  8 306
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  8

BrotherSam стал победителем дня 13 апреля 2012

BrotherSam имел наиболее популярный контент!

3 Подписчика

Информация о BrotherSam

 • День рождения 20.01.1980

Персональная информация

Достижения BrotherSam

Старожил

Старожил (10/13)

 • Популярность
 • Уже неделю на форуме
 • Уже месяц на форуме
 • Уже год на форуме

Последние значки

6,6т

Репутация

 1. Цієї зими Віктор був на шпалері не укритий і підмерз. Морози 3 дні були -27*С з вітром Нові пагони вистрелели від землі.
 2. А сьогодні куштуємо свіжовідкачаний мед - чиста акація, найсмачніший мед, який може бути
 3. В неділю здійснилась мрія садівника, вибрався на рибалку До Сули 15км, а часу все не знаходилось. Цього року check point виконано, отримав массу задоволення. Ну а увечері, традиційно з сусідами трошки, аж поки сичі не почали горлопанить і роса не почала сідати, посиділи.
 4. Дякуючи святу Трійці, цього разу вдалося сумістити багато корисних і приємних речей. Суботу трошки попрацювали. Почався збір врожаю. У мене цього року гібриди вишньо-черешні поспіли раніше ранніх сортів вишень. Чим мені подобаються гібриди: крупні, мьясисті, сочні, солодкі,гарно драглюються і їх практично не їдять шпаки! Мабуть через легку кислинку. Вся ягода без черв'яка. Вчасно провів обробку. Також доспіла суниця.
 5. Сьогодні любувався червонолистим фундуком. Дуже красива прикраса в саду
 6. Так виглядає точка відліку. Демонтували пічку, почали знімати стару штукатурку зі стін. Два з трьох вікон будуть закладатись. Інше вікно і двері замовлено, чекаю цього тижня.
 7. Дякую за відгук про пастилу. Теж хочемо спробувати, малим бобснейлси дуже зайшли але ж хочеться свогт
 8. Трошки засумував я без будівельних активностей. Сад поступово вступає в плодоношення і виникло питання по його переробці і збереженню. Наша сім"я вбільшості і дуже багато споживає сухофруктів. У дітей компот із сухофруктів круглий рік. Свого врожаю на весь рік не вистачало перш за все через обмежені можливості сушіння. Пробував купувати сушені яблука, сливи, абрикоси - ну не то. Для мене важливо мати якісний, зрозумілий за походженням продукт. Продукт з власного саду якнайкраще задовільняє цим критеріям. Тому з підсобного приміщення робимо "лялічку", де можна буде переробляти врожай. Планую взяти сушилку, не промислову, але і більшу, ніж звичайні побутові, мийний бункер і морозильну камеру. Для цього і готую приміщення. Старт будівельно-ремонтних робіт вже за пару днів ;)
 9. Вона скаржилась на серце m.facebook.com/story.php?story_fbid=118243627101212&id=100067467258653 Це був Ковід?
 10. Мова йшла про грибкові. Не бачу сенсу в боротьбі з ними застосовувати або хорус, або скор. В суміші ці два препарата мають значно кращий ефект Водорозчинні добрива додані до розчину для обробки зменшать стрес для рослини. Тому на мою думку, бакова суміш фунгіцид без добрив при обробці по листу програє в порівнянні з фунгіцид+добриво.
 11. Хорус окремо і Скор окремо не дають необхідного ефекту. Успішні садові ретрогради і рекомендували змінювати препарати. Але кожен сам собі хазяїн.
 12. Багато років тому таким підходом загубив пару черешень (абрикос тоді ще не мав ) Тепер тільки комплекс в баковій суміші. Кожні 3 роки зміна виробника, щоб не було звикання. І оприскування в тиху погоду (бережіть сусідів) із засобами особистого захисту (пестициди можуть про себе дати знати набагато пізніше) ;)
 13. Що стабільно приносить задоволення - це сніданки. Домашні, смачні, якісні, ситні
×
×
 • Создать...