Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

igorjk

Пользователи
 • Публікації

  3 502
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача igorjk

 1. Ну і яким чином там буде виконуватись селективність в одному приладі?
 2. Пля, адміни, ви коли небудь заблокуєте того тупорилого наблюдатєля?
 3. Ви уважно прочитали про що було написано? Я писав саме про мінімально допустимий опір ізоляції в мережі 0,4кВ. А от сам опір ізоляції не нормується, іншими словами - чим вищий, тим краще. zakon.rada.gov.ua/laws/show/za350-12 Таблиця 5 Кабельні лінії
 4. А конкретніше мона? 0,6/1кВ кабелі якраз розраховані під мінімально допустимий опір ізоляції в 0,5МОм(ів) для мемеж 0.4кВ
 5. Спробуйтк з'імітувати вашим реле затримки положення "вимкн" замка запалювання. Можливо для цього іще знадобиться додаткове реле під щитком генератора. В багатьох моделях, в режимі "вимкн", замкнуті дві пари контактів.
 6. Звичайно буде. Але при витоку на землю пзв відразу відключить лінію, а от пробой на незаземлений корпус буде чекати доки ви не станете тим самим витоком. А при наявності такого пзв як у ТС, та іще і системи ТТ, результат може бути летальним. То ж не варто спокушати долю.
 7. Тому що струм перетікає з фази в нейтраль. Коли ви під'єднали лампочку між нейтраллю і землею, то струму в ланцюгу немає. А от коли в розетку буде ввімкнений якийсь прилад, тоді пзв спрацює. Щодо загорання лампочки між фазою і землею на секунду, то вимірюйте опір вашого контуру заземлення. Мені щось підказує що він не відповідає вимогам - занадто високий. Доречі, в системі ТТ до опіру заземлення потрібно бути прискіпливішим
 8. Так, але то великі і трифазні
 9. 8кВт це по струму 36А. Злідно з ПУЕ (табл 1.3.4) підійде провід перерізом 4мм.кв. за умови відкритого прокладання.
 10. Бачив я матаріки і з більшими напрацюваннями. Щодо сервіс менеджерів - вас багато, а їх лише троє, і вони намагаютьч з усих сил задовольнити всіх клієнтів. Але варіанти "консультацій на майбутньє" будуть відразу послані нах. То ви іще гемору з дізелями не мали. РS. Просто для порівняння - спробуйте записатись на інший сервіс. Вони роблять все що від них залежить, але два місяці без вихідних це вже дофіга.
 11. Я вас вітаю, вважайте що ви зірвали джекпот.
 12. І що це дало? Я ж просто написв що матарік 11000 моделі не може жерти 1.6л бензу на годину, навіть на хх. Доречі, вона виглядає так само як і ваша, тому що це та сама книжечка.
 13. Росход палива у матаріка 11000 2.3л/год, при 60% навантаження. Можливо на хх буде їсти десь близько 2л. А взагалі, я іще не зустрічав ці моделі працюючими на баці пального більше аніж 10 годин.
 14. Це ж на якому з матаріків ви зловили таке? Ну так, цікаво для себе, як сервіс інженера matari.ua
 15. А ніхто не обіцяв що буде дешево
 16. Ну чому ж не міняють? InSp загорається раз на рік, або на 15000 км пробігу.
 17. А для України скідка, пля. Щось я не пам'ятаю щоб тутачки щось коштувало дешевше аніж у европах, ну хіба що сир у мишоловках.
 18. Свежо придание, да верится с трудом.
 19. Це як моя дружина- надумалася собі купити ортопедичну подушку за 150$. Кажу - нафіга вона тобі така дорога. Загалом, був у відрядженні, купила. Гівно, не спить на ній, але ж свеє его задовольнила.
 20. 62 штуки гриваків за два кіла потужності, і це добра ціна? Ви в своєму глузді?
 21. Нікого не зацікавило, що робить в майстерні "якіснй італійский генератор" з розібраним альтернатором?
 22. igorjk

  Замена масла

  Вибачаюсь, мова йшла про залишки мастила, а мені здалося ніби то рекомендуєте заливати відпрацьоване, після заміни мастила. P.S. вже перехрестився.
 23. igorjk

  Замена масла

  Більш ідіотської консультації від ніби то адекватного форумчанина я іще тут не зустрічав.
 24. А мій кум каже що його товариш порає дружину 8 разів за ніч... Нічого не нагадує?
 25. Легко - за допомогою реле імітуєте виключене положення замка запалення. Але там є "але", генератор краще глушити при знятому навантаженні.
×
×
 • Створити...