Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

rulllesss

Пользователи
  • Публікації

    85
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача rulllesss

  1. А а що схоже тоді ? Поки що залишив два дерева, подивлюся весною як буде. Але от думаю чим їх навесні обробити ?
  2. Вітаю, отож продовжую тему. Напевно справді бактеріальний опік. 3 яблуні та 2 груші. Я спробував полікувати дерева, а також обрізати уражені пагони. Одну яблуню прийшлося викорчувати. Зараз дерева виглядають отак. Таке враження, що хвороба трохи призупиналася. Однак дерева виглядають уражені. Тепер думаю що з цим зробити. Викорчувати і посадити нові восени чи чекати до весни ? Ось так воно виглядає зараз.
  3. Дякую, і справді схоже на бактеріальний опік. Почитав про це. Однак є два нюанси : немає соку на корі чи плодах, а також листя все таки опадають а не отримаються. Пагони з листями я видалив все одно, от зараз думаю чи справді це опік, так як не все співпадає. Чи можуть бути ще варіанти ?
  4. Доброго дня, В червні побачив на яблунях та грушах (5-6 років) попелицю. Так як під руками нічого не було то обробив їх Хорусом. Через 3-4 дні, результату не було, тому купив Енджі і обробив дерева. Яблуні, Груші, Вишні і навіть Шовковицю. Результат побачив через декілька днів - личинки попелиці померли. Однак через декілька тижнів листки на яблунях (топаз, голден) почали засихати, особливо зверху на молодих пагонах. Всі плоди погнили так і не достигши. Грушам легше тільки декілька листків опало і все типу ок, вишням взагалі нічого. Думаю що може бути з яблунями і чи справді це ефект обробки від попелиці ? Допоможіть розібратися ? Важлива деталь: бачок використовувався для витравляння бурянів за допомогою Урагану. Однак, звичайно, він був помитий, ну і плюс грушам та вишням нічого. Тому не впевнений що це могло вплинути.
  5. Та ні не думаю. Так як немає ходів. А також не так багато землі наверху. Були кроти - там було видно і землю і ходи. Я так розумію що землерийка трохи по менше. Але не настільки як тут зараз. Думав медведка, але також не дуже є ходи.
  6. Історія продовжується. Чи мав хтось схожі проблеми ? чим це лікувати ?
  7. Доброго здоров'я Вже 2гий рік під ряд під осінь, десь починаючи з вересня, на газоні зявляються дивні горбики. Одні спеціалісти кажуть, що це медведка (але нірок як таких не має) інші кажуть, що це мурашки, але я їх не бачив біля горбиків (вони бувають на газоні, але в основному літом і залишають після себе борозду). Діаметр та висота горбика десь 2-3 см. Цих утворень досить багато, інколи 5-10 на м2, але не всюди по газону. Чи стикався хтось з таким ? Що це може бути ?
  8. Після зими вирішив підсадити нової трави, там де вона пропала. Земля = торф+пісок. Трава DLF Trifolium, Turfline WATERLESS. Поливав ділянки 5 днів.. (потім вже поливає система поливу 1 раз в 3 дні). Трава зійшла, не всюди. А потім деяка пожовтіла одразу Це вже другий раз за літо. В чому може бути проблема ?
  9. Доброго дня.. Маю досить неприємну ситуацію і не дуже зрозуміло як її правильно вирішити. В 2014 році запланував будівництво. Будинок (180 м. кв) та альтанку (з цегли на фундаменті, 24м кв). Альтанка у мене з двох частин: невелика кімната для інструментів а також відкрита площадка під дахом із збудованим мангалом. Архітектор підготував проект та ескіз намірів забудови, де вказав будинок та господарську споруду (альтанку). В 2014 році, я подав повідомлення про початок будівництва. Заповнював під диктовку архітектора ДАБІ. В повідомленні написано “будівництво індивідуального житлового будинку ” В 2016 році, коли коробки вже були готові – я замовив Технічний паспорт. В технічному паспорті, проектант записала три споруди 1. Будинок 2. Сарай (це та невелика кімната для інструментів) 3. Альтанка (це відкрита площадка під дахом з збудованим мангалом) В 2020, коли вже все завершено, я пішов в ЦНАП писати декларацію про готовність. Консультант з ДАБІ підказав писати будівництво індивідуального житлового будинку та господарських споруд. Через два тижні я отримав відмову. Причина, що назва об’єкту “будівництво індивідуального житлового будинку та господарських споруд” не відповідає назві об’єкту в повідомленні “будівництво індивідуального житлового будинку ” OK. В тому ж ЦНАПі вже з іншим консультантом. Вона каже, здавай тільки будинок. Я подумав, що мені не принципово володіти альтанкою . Відповідно написав в декларації “будівництво індивідуального житлового будинку” Через 2 тижні – отримав витяг з реєстру – все ок. Іду до державного реєстратора – реєструвати право власності. І тут – сорі, в декларації про готовність обєкту не вказано Сарай а в Технічному паспорті він є. Тому кажуть не зареєструємо.. Гаряча лінія ДАБІ може ввічливо сказати що вони не знають чим допомогти . Ну і крайнього я звичайно не знайду, чи то повідомлення заповнювали не вірно, чи то тех паспорт невірно зробили. Відповідно, маю питання 1. Виходить треба подавати повідомлення про початок будівництва сараю (тільки сараю чи і альтанки) ? 2. Чи оформляти сарай як самобуд? Якщо так – то скільки штраф ? 3. Чи переробляти техпаспорт ? якщо так то що це за собою тягне ? 4. І чи справді не можна оформити право власності на будинок якщо в техпаспорті є ще будівлі ?
  10. сорі, помилився, так - напруга.. але мультиметр показує стабільні 220.. кому вірити ?
  11. Дякую - по темі зрозумів. Онлайн ББЖ виглядає задорогим тільки на котел, тому певно поміняю стабілізатор на той що з двійним перетворенням. Я так розумію гуляуча частота виглядає отак ? Цікаво що мультиметр не показує такі перепади
  12. ага, Нідерланди/Китай.. А по темі, є варіанти якісь ?
  13. Доброго дня, Оскільки час від часу все ще вимикають електрику (на 3-8 год - ремонт, гроза і тд), вирішив купити генератор для будинку. Генератор iron angel eg 8000 e. Підключили генератор в щиток. Все ок, насос працює, світло є, холодильник теж ок. А от стабілізатор котла LVT АСН-300 Н дуже дивно себе веде - напруга скаче від 215 до 225 B як на вході так і на виході. Котел (baxi duo-tech 1.28 конденсаційний) - вирішив навіть не підключати. --------- Сервісанти baxi кажуть що котел не працюватиме від генератора, а якщо і попрацює, то не довго. Кажуть основна причина - це нестабільна частота. ---------- Продавці генератора кажуть: Добрый день. Скачки напряжения на стабилизиторе для котла не критичны, это происходит из-за щеток (синхронный альтернатор) , котлы подключали -работают. Эти генераторы стоят на базовых станциях оператора Лайф. Работают без вопросов. ----------- електрики кажуть що варто стабілізатор поміняти на LVT СПП-300 двойного преобразования Питання - кого слухати ? Підкажіть як таку проблему вирішувати ? (online ББЖ і акумулятори не розглядаю)
  14. Дякую - подивився.. Справді - він стоїть перед лічильником.. Відповідно то має бути їх відповідальність.. Правда не дуже розумію в якому договорі це написано... Добавлено через 11 минут про який саме договір ідеться ? Оцей ? zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1386-15#Text
  15. Доброго дня, таке питання.. В 2017 році провели газ до приватного будинку. В 2020 ми почали тут жити і зрозуміли що біля точки вводу завжди чути запах газу.. 104 сказали що редуктор, який стоїть після лічильника пропускає газ. Якби не смертельно але запах є.. Сказали купити новий редуктор і вони поставлять.. (коли я глянув на редуктор - він 2006 року випуску - а ставили в 2017 ) Новий редуктор зараз коштує 2000 грн Питання - чи справді споживач має купляти такий апарат ? Чим це регулюється ?
  16. Ольга, дякую. А коли його безпечно вносити для газону ? Після 12 міс ? чи можна швидше ?
  17. Доброго дня, Посіяли новий газон на торф з піском. Трава agrolife.ua/waterless-dlf-trifolium.html?gclid=CjwKCAjwlZf3BRABEiwA8Q0qqyK9gytXvJ2REOycEYh-KwtWUzUfC3yfTSdJcUyyUvmq2dfLXGRa1xoCzxAQAvD_BwE Трава зійшла класно, але з нею зійшло отаке чудо.. Кажуть - приїхало з тофром, тут згоден, оскільки я торф викориcтовував в іншому місці і так така ж сама рослина. Хто знає що це і як і головне коли його побороти ?
  18. дякую за пораду... можна спробувати звичайно... тобто потрібно змити водою, дати висохнути і потім ct 10.. чи варто це робити зараз коли температура вже близько 0 вночі чи вже краще чекати весни ? і основне питання - в чому причина ?
  19. Доброго дня.. Вирішили поставити плитку на нижню частину огорожі.. після фугування на фузі виступив білий наліт - як висоли.. Перефугували - допомогло, але після дощу знову висоли зявилися.. в чому може бути проблема ? і як її можна позбутися ? огорожа: 1. фундамент, горизонтальна гідроізоляція 2. шлакоблок 3. цементно-піщана штукатурка 4. Штукатурка Dufa Siloxan-Fassadenputz K15 5. Плитка Фуга Ceresit СЕ 43
  20. Розбираємося далі.. Пиріг під підлогою, грунт, шутер 20 см, чорнова стяжка 10 см, еппс 5 см, чистова стяжка.. Кажуть, єдина проблема, що нема пароізоляції над чорновою стяжкою... Кажуть варіантів немає як от, знімати чистову стяжку, єппс та робити пароізоляцію.... Що зараз пробую - покрив чистову стяжку ceresit cr 90,проникаючою гідроізоляцією.. Звичайно не пароізоляція... Згідно вологоміра, вологість стяжки 0.5-0.7.. Планую поставити просто підкладку тихий хід та дошку і дали дивитися восени коли буде сиро яка буде вологість стяжки та дошки... дуже не хочу стяжку знімати...
  21. шукаю https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=233005 поки що теж глухо...
  22. стіни знизу всередині сухі. (стіни покриті штуком, між стяжкою та стінами є демпферна лента + зрозуміло що є горизонтальна гідроізоляція на між фундаментом та стіною)
  23. Важко сказати.. В різних місцях стяжки різна вологість.. Тому роблю припущення що не рівномірно
  24. Ок.. який тоді варіант ? Брати пінопластову/ппс підкладку? Добавлено через 1 минуту стяжка і була рівна. вентиляція є природня... + на наступний рік планую приточно-витяжну з рекуператором.
×
×
  • Створити...