Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

donpedro

Пользователи
  • Публікації

    189
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача donpedro

  1. Лишнє тільки по часу і незручності, а так норм. Я коли накладав (знімав) листи спершу підставляв бруски, тобто листи один до другого не царапались. Так був змушений робити бо тяжко було когось на допомогу брати. Брав тільки в крайньому випадку. Ну ідеально, так. Відразу подавати і монтувати і листи не кроїти, а суцільним довгим листом. У мене через те що повна довжина роздроблена на два (нерівномірно) , то трішки косяки повилазили під час накладання по довжині листів. Добре що профіль симетричний, нема різниці як класти зліва на право чи зправа на ліво.
  2. Сам тільки останній лист (великий) витягав на верх. Всі інші листи з допомогою. Менші (2,5м) з сином , а більші (4,3м) з братом витягували на верх. Вірніше внизу мені подавали, а витягував стропами на верх і там складував вже я сам. Менші листи 23-и з 24-ьох витягли за неповний день. З братом за сумарно за три дні витягли 23 великих листи і один малий. Два дні по три години по 7м листів і один день всі інші. Ну і вже пізніше на верху з купки брав лист за листом і сам монтував. Малі листи (нижній ряд) монтував по 6-8 штук на день, можна б було й більше але це ж зима. Майже кожного разу перед роботою сніг розчищав, а це додатково час. Великі листи клав по чотири на день. Один раз вдалось шість за день покласти + два малі, але то з братом на пару і відразу знизу (останній тоді не встигли до темряви). Це були останні листи тому на даху вже не було місця на складування був змушений відразу піднімати і ставити, але легше було що не треба було наверху знімати з купки і розвертати (позиціонувати) лист. Тобто піднімати і відразу ставити листи є швидше ніж в два етапи.
  3. Виробник Євро-модуль. Виробництво в Івано-Франківську. З нюансів поцарапаний автонавантажувачем лист. Сказали що пошкодження незначні і щоб зафарбував. На попередньому фото цей лист. Найглибша царапина вже почала іржавіти. Лист змонтований , передостанній. Зафарбувати на разі невзмозі бо погода вже не дозволяє. А так ніби все нормально. Під час монтажу наробив і сам царапин але не таких глибоких. Дали письмову гарантію 10 років якщо не помиляюсь.
  4. Так, ще не писав який використав метал на дах. Ну принаймі для себе, щоб не забути. Основний метал це «SSAB АВ», ШВЕЦІЯ 0,5мм , цинк 275г/м.кв. покриття звичайний матовий поліестер 35мкм. Колір - 9005.По ціні вийшло 180,8грн./м.кв. при курсі євро 31.3 . Покриття prelaq nova не потягнув, ціна якщо не помиляюсь 220грн, але і товщина 50мкм. По площі з врахуванням накладки двох листів по довжині 197,074 м.кв. Всі планки теж з цього металу окрім нижнього фартуху комину. Тут взяв дешевший корейський метал «DONGBU STEEL», КОРЕЯ 0,45мм 175г цинку і теж матовий поліестер 9005. по 145грн/м.кв. Пішло два двометрові листи. 750грн і робота по порізці і згину 100грн. Профіль - Олімп. Вибрав такий бо ширина листів мені гарно виходила. Не треба було вкорочувати. Лист 1090\1190 мм. Звіс даху 620мм. Висота профілю 46.5мм (20мм сходинка і 26.5мм висота хвилі). З профілем Монтерей (Хестія) звіс був би понад 800мм та і такий профіль найбільш поширений у нас. Приївся . З крутим профілем Jaspis (Ретро) звіси були б всього 350мм хоча мені такий прфіль найбільш до вподоби, самий виразний - 54мм. Є ще понижений профіль Ретро, але він як на мене вже програвав по виразності Олімпу.
  5. Поклав останній лист. Було дико незручно, але головне що вдалось. Ще пару крайніх шурупів не вкрутив бо не мав часу переставляти драбину. Планки буду вкручувати вже як погода буде більш сприятливою. На носі знову зима... Замірив ширину шпари в коньку. Конькова планка буде в притик, а от конькова стрічка не факт що закриє
  6. Середини навіть мало б було. Ну по факту планки вже готові. Ширина 100мм + 30мм загин. На фото МЧ не доходить до краю на 30мм. Ширина хвилі 80мм. Отож планка накриє якраз всю хвилю. Я дах відразу робив під розміри МЧ. А по факту з країв чомусь не вистачає по 30мм. Думаю під час накладання листів на 12-ти листах якось "зїлись" ті 40-60мм. Я от більше переживаю щоб конькові планки накрили шпару. Нагадаю, у мене через прокол з другою дошкою обрешітки листи дещо , а саме на 80мм нижче по схилу від запланованого лежать. Отож шпара в коньку між протилежними схилами досить велика вийшла. Завтра можливо заміряю (приміряю) на місці. Ось: В горизонталі виступ від вітрової дошки 85мм вийшов.
  7. Залишилось накрити один лист. Він напевне буде самим важчим. Навіть незнаю як його туди підняти. Буду завта з братом щось вигадувати. Ну і ще потім планочки всякі подобивати. Комин залишу напевне вже на весну.
  8. Ось зробив фоткунижньго фартуху комину перед накриттям зверху листом МЧ. Цей лист що злетів з даху був розрізаний повздовж і використаний навколо комина. З негативу - він в результаті падіння видовжився десь на 10мм і не дуже добре наклався з сусіднім листом. Ось друга половинка лежить з іншої сторони комину. Зєднаю їх зверху вирізаними частинами із середини листа.
  9. Потепліло і припинив падати сніг. Одинь день погоди...
  10. Ну у мене на всю ширину було б фінансово накладно. Ширина комина 700мм + виступи, десь би лист понад один метер шириною був. Змісту немає. А так ширина 216 мм + 2х20мм бортики. Довжина 2.2м.
  11. По галстуку. Він йде під МЧ і вийде на цю ж ринву. Робив по інструкції монтажу МЧ. Також інтенсивно користуюсь ось цією темою: Строю в Белогородке на Свiтанковiй
  12. Ось таке горище у мене виходить. До конькової балки 1.8м.
  13. Цілий день у мене пішов на монтаж нижнього фартуху комина. Метал взяв корейський 0.45мм , 175г\м2 цинку в тому ж кольорі що й основний. Колір такий ж бо залишилась невеличка смужка з двох двометрох листів з якої я попросив зробити ще одну лобову планку бо основні у мене в притик і боюсь що може не вистачити. Щоправда на корейці візерунок мату дещо інший, більш грубий, але з відстані метер вже не розрізниш. Не обійшлось і тут без косяків. Прорахувався з розмірами і вся ліва сторона у мене вийшла на 35мм вужчою. Бортик доведеться дещо нагинати. Незнаю чи достатньо його буде для утримання води. Але то видно буде вже коли буду класти зверху МЧ. Фартух обійшовся в 850 грн. , це два двометрові листи що під МЧ. Погода зараз зовсім зимова. Незнаю коли зможу продовжити з накриттям. Сніг валить і валить.
  14. Накриваю другий схил Листи брудні. отож така мозаїка. Самий брудний ще й з пропущеним одним шурупом. Пізніше постараюсь з драбини той шуруп докрутити. Не обійшлось й без втрат. Один лист вітер скинув з даху. З купки поскладаних. Мій косяк. Погано привязав і шнурок розвязався. Вчора був жахливий вітер. Лист погнуло але сподіваюсь його використати на обхід комина. Там всерівно багато порізки має бути. Відміряв відстанф до комина. Буду замовляти готові планки на нижній фартух комина.
  15. Так один схил вже покритий МЧ. Хіба що відкручувати і підставляти якісь планочки на 20 мм. Та й шурупи напевне тоді треба якісь довші, щоб зкріпити ці планочки ними ж. Ну то буде крайній варіант. Спочатку попробую викрутитись без кардинальних кроків. Якщо б конькова планка була звичайної трикутної форми, то просто лягла б під вітрову, а у мене півкругла і явно вниз не ляже. Ще як варіант думав вірізати смужки на коньковій в місцях дотику вітрових. Кароч варіанти є , але який буде найкращим ще незнаю.
  16. Користуюсь Вашою темою як інструкцією по будівництву. Дуже вдячний за такий детальний звіт. На даний час монтую метало-дахівку. Чи не могли б Ви при наявності показати фотки змонтованої конькової планки і особливо вузла конькова планка - вітрові планки?
  17. Читав, що вітрову краще кріпити зверху вниз для того щоб зверху була ціла не різана планка. Так естетичніше. Нижню звичайно ж підставляю під верхню, щоб вода стікала. У мне з вітровими інший прікол, вірніше зі звязкою вітрова-конькова. У мене верхні листи МЧ закінчуються без сходинки і виходить що на коньку щоб листи геометрично сходились в верхній точці трикутника треба було останню (верхню) дошку обрешітки робити вищою на 20мм (висота сходинки МЧ). А я цього не зробив. Тепер в коньку у мене вітрові планки сходяться вище ніж МЧ. І не знаю як правильніше тепер викрутитись із ситуації . Конькову ще не ставив. Прийдеться ламати голову по факту встановлення.
  18. Закінчив перший схил. Верхній крайній лист ще не затягнутий але по факту все готово. Також почав прикручувати вітрові планки але довжина драбини поки що не дістає до самого низу схилу. Треба її видовжити. Також почав стелити другий схил. Поклав три нижніх листи з чотирьох до коминів. Докладу четвертий нижній, потім чотири великих верхніх і тоді буду майструвати нижній фартух комина і тільки після цього можна буде продовжувати накривати МЧ.
  19. Процес повільно але просувається закінчив нижній ряд Витяг із братом частину більших листів для верхнього ряду Ось почав вкладати верхній ряд
  20. залишилось три листи нижнього ряду першого схилу. Зробив драбинку.
  21. Почав сьогодні монтувати раніше підняті коротші листи МЧ. Наловчився акуратно знімати з купки раніше піднятих листів МЧ верхній лист. Просто спочатку під лист підпихаю бруски, а потім по них як по направляючих знімаю верхній лист. Якщо не враховувати перші три листи які спочатку зкріпив між собою і прикрутивши на один шуруп до обрешітки щоб виставити паралельно карнізу, то в приципі не так і важко одному. Шість листів на стартовий день думаю не погано. Щоправда не всі шурупи закручую, бо листи кладу не в накладку, а підсуванням під попередній. Виходить що попередній лист зі сторони наступного не прикручений , бо під нього підпихаю наступний лист. Отож не дістаю рукою з боку щоб попередній лист після встановлення наступного докрутити. Вибрав такий спосіб (підпихання) тому, що вважаю для мене одного так легше монтувати МЧ. Підіпхав лист і він сам тримається притиснутий попереднім листом і по схилу не зїзджає. Спорядження наразі не маю, тому по листах ще не ходжу. Хоча думаю може краще драбинку покрівельну змайструвати, і по ній вже добиратись до потрібних місць по листах.
  22. Ось відповідь: та і в проекті у мене так. Розраховував конструктор. Добавлено через 3 минуты ну то по одному схилу +70мм, по другому стандартно має вийти 50мм. Тобто сумарно 70 + 50 + 50 = 170мм причому з перекосом на одну сторону 70мм. Ну але то вже коли МЧ ляже , тоді й видно буде що і як. Добавлено через 1 минуту Та ну. Закріпити не проблема, що і зробив. Хіба що ураган не дай Боже. Але тоді й відкрита мембрана не витримає. Добавлено через 1 минуту Ні, стропило 10-20 мм не дістає до стіни та і тріщина не від нахилу стіни а від повздовжнього зусилля.
  23. продовження.. Фотку з закінченою обрешіткою не зробив. З обрешіткою накосячив. На одному схилі другий ряд обрешітки відступив від першого на надто коротку відстань. Кароч буде виступати МЧ за карніз на 120мм (по горизонту на ~80мм) . Можливо треба буде зрізати зайве... І незнаю як стануть конькові накладки бо МЧ на одному схилі буде нижче на 70мм від протилежного. Підняв зі старшим своїм 23 із 24 менших листів МЧ на верх і склав на дві купки на двох схилах. Ось вже тиждень там зберігається. Знаю що не можна складувати на обрешітці листи МЧ, але чому - не розумію. Думаю в дві руки змонтувати нижній ряд на кожному схилі коротшими листами, а довші вже буду брати когось на допомогу і піднімати вже по мірі монтажу другого ряду.
  24. Пізновато побачив. Дерево на той час було в основному по 2900, але стропил з необхідним січенням(200х50) не було впринципі. Були тільки 200 х 70. Знайшов в одному місці 2800 але вибір був взагалі поганий і також не такі січення стропил. Добавлено через 21 минуту Продовжу з фотозвітом що зроблено на даний час: Ось "розперло" по довжині несучу перегородку. Змістило пів ряду від дверей і до краю по шву (клею) десь на 1мм і на самомоу краї клей втримав і відкололось кавальчик блоку. Причин досі не розумію. Спочатку грішив, що від дощів намокли верхні два ряди і розбухли по довжині, але вже місяць як блоки сухі але тріщина не закрилась. Отож так і залишається загадкою. На завершення коминів довелось наймати "архарівців" з села Домурування коминів висотою 2.8м обійшлось в 3500грн.
  25. Підкажіть будь-ласка по рекомендованій ширині щілини між стропилами і фронтоном. Дах двоспадний. Відстань між фронтонами 12м. Є коньковий прогін (150х150). Кожен фронтон з двох сторін "затиснений" стропилами. От переживаю щоб коньковий брус при "всиханні" не потягнув фронтони. Стропила біля фронтонів закріплені до конькової балки підсиленими кутниками і по одному шурупу 10х120 в конькову балку. На даний час щілина ~ 5мм і поки не затягнув коньок мембраною ще маю доступ до конькових кріплень.
×
×
  • Створити...