Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Papetti

Пользователи
 • Постов

  38
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Достижения Papetti

Начинающий

Начинающий (2/13)

 • Уже неделю на форуме
 • Уже месяц на форуме
 • Уже год на форуме

Последние значки

3

Репутация

 1. Цікава ситуація. Піднімався сьогодні на другий поверх (що над приміщенням, про яке йде мова). Там продуктовий магазин. А стінка ця, яка сипиться, розташована всередині будівлі, тобто якщо щось тече, то тече не ззовні, а зверху. Так ось зверху все сухо, ніяких потьоків, і на другому поверсі такої стінки немає, там стоять холодильники
 2. Доброго дня. Орендую приміщення, кухню. На 1 стіні сипиться і облітає шпаклівка/штукатурка. Місяця два назад, як тільки взяв в оренду приміщення, стан був такий як і зараз на фото. Зачистили, прогрутнували, і зашпаклювали. Але потрохи знову почало сипатися і облітати. Ймовірна причина - десь мокне стіна (по всьому приміщенні замітно, коли йдуть дощі, погана гідроізоляція або взагалі її відсутність). Тобто усунути причини не вийде, і так залишити також не можна (працююча кухня) Підкажіть, чим обробити/зашпаклювати щоб не сипалося
 3. Доброго дня! Цікавить ліжко двоспальне Селена Аурі. 160*200 Колір 105 Щит та масив Яка ціна та терміни виготовлення. Де у Львові можна побачити вживу Ваші ліжка, особливо конкретну модель? Дякую.
 4. Якщо в квартирі домашня тварина бігає (кіт), датчик руху відпадає я так розумію?
 5. Для яких це, "цих"? Ні Ви серйозно вірите що це норма?? Холодильник який стріляє що пів будинку просипається? Навіщо він тоді взагалі потрібен, всі його прибамбаси, надійність, довговічність і т.д. при такому жирному мінусі? Я тоді краще виберу простий мінськ, але без замашок АК-47. Чи це люди мають звикнути і з часом не помічати цього? брєд В моїх батьків схожий холодильник (Бош нерж. 2м, 2 компресори, цифрове управління) і нічого не стріляє. Бабулі купили такий же Бош тільки менший - тоже працює тихенько.
 6. Якщо Ви про задню решітку, то вона ніде не дотуляється до спинки холодильника, в одному місці вставлений кусок пінопласту чи чогось схожого. Перевозився акуратно, стоячи, а якщо лежачи - то на боковій стороні. Ні, один швидкий гострий голосний щьолчок (не знаю як ще описати)
 7. Придбав холодильник, б/у, але в хорошому стані. Liebherr KGTbl-4066 Час від часу (десь раз в 1-2 год) видає досить голосний короткий (1с) звук (типу "стріляє", "тріщить"...). В ночі так взагалі на всю хату чути. Вже був подумав що з ним шось не то, але виявляється то не тільки в мене таке. Стріляють і Боши, і Сіменси, і ноу-фрости і т.д. Але толком не знайшов пояснення і що з тим робити, і взагалі дехто пише що то так і має бути Підкажіть хто стикався з цим? Що робили, чи помогло?
 8. Дизайн - це рамка? Можна хитрити, брати механізми Аня, рамочки Уніка. Чи не підійдуть?
 9. engeneer, vesukr Цікаві варіанти, але їх потрібно запроектовувати попередньо, та й відчую такі рішення не з дешевих. Шнайдер - Асфора, Аня, Седна, Уніка - ціна приблизно однакова. В чому різниця, в дизайні? якості? Що порекомендуєте?
 10. На кухні з робочій зоні є пара розеток, а живлення до них буде приходити збоку (холодильник, ПММ), от і такі кутові під 45 пасували б краще. Але наскільки я розумію їх немає. Те що Ви запропонували то трохи інше.
 11. тобто якщо залишилася затирка - її в смітник?
 12. Питання виявилося серйозніше ніж я собі уявляв спочатку. Дякую за відповіді, візьму тайм-аут для точнішого дослідження стану всієї поверхні і узгоджень фінансових можливостей
×
×
 • Создать...