Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 053
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. це куди?) 2 метри нижче поверхі?
  2. в селі хотів би жити. погано, щл батьки з села вивезли в гетто-багатоповерхівку
  3. цієї зими було -20, -23. важка зима. за пару годин кіт загине. відключення електроенергії, зашиті наглухо підвали, і коти-бомжі, яким треба і тепло і їжа. важка зима була. дивувала байдужість людей. сотні людей, які не захотіли колективно вирішити питання з десятком котів - знайти їм притулок, дім, чи взяти на перетримку на період морозів. лише диниці проявляють людяність. та і ветеринари не безкоштовні. то певно я живу в ГЕТТО. всі збори мешканців які були- не дали нічого. кожне бидло правіше за іншого. замість обговорення проблеми-питання і його виіршення постійно крики розібрки. люди кінчене гівно. так і живуть кожен для себе в ГЕТТО багатоповерхівках. люди гній. тварини кайф.
  4. котів, собак? у кожного котика повинен бути дім!
  5. кого ЇХ? цивільних?) чи тварин-бомжів
  6. патріарх після першого звуку вибуху в Києві
  7. а скільки за час війни домашніх тварин, безпритульних тварин постраждало, загинуло і страждає? а худоби? на державному рівні щось робиться для них? тут в тиловій області неможливо прилаштувати бомжа в притулок, і люди не хочуть брати, навіть красивих злдорових котенят-цуценят, що вже про дорослих казати Єуропа ...які цінності у суспільства? чи просто не на часі ? цікаво що військові часто вивозять із зони бойових котів-собак, рятують. а в цей час цивільні в тилу не можуть порядок навести із своїми місцевими бомжами. чи то байдужість, чи власне задоволення понад усе?
  8. в такому стані країни ніколи там не будемо
  9. скільки контенту для потужного лідора
  10. знову не долетіло до центру прийняття ріщень? 2 км всього ...
  11. а чого потужник сцить разом із делегацією США поїхати в Москву?
  12. а всі навколо зараз як ті сусіди, з яких самі сміялись до 22 року "ПОЗОР! ПОЗОР!" кому ви це кричите? чи не видно, що абсолютна вседозволеність на насилля видана владою? завтра будете ви чи ваші рідні на цю тему можна нову серію ЧОРНОГО ДЗЕРКАЛА зняти
  13. так казали ж, що мігрантам будуть більше платити і мінети робити а честь гинути лише для українців бо українців гроші ж не цікавлять, і лише примус потрібен українцям а ідеологія це вже не перебір? і що робити з тими, кому по? нравіца не нравіца, тєрпі моя красавіца? (с)
  14. в Києві теж забагато вже їх. нах у я вони я хз. населення повинно вирішувати, в якому соціуму вони хочтуь жити, а не через те що бізнес хоче робочої сили. відкривайте в ЄС бізнес. чи в Індії а може спеціально роблять (влада) щоб відволікати населення на побутовому рівні
  15. гроші це мотивація для багатьох, і це дасть приріст, але ж потрібна ще і якість мобіка, а не алкаша, який подумав що за місяць отримає 300 тисяч 2 мільйони за рік пропонували 18-24 річним, і що? виявилося, що життя дорожче та й людина сама не знає, як вона відреагує в зоні бойових, після прильоту. це все індивідуально. підсвідомі процеси людина не контролює.
  16. цей місяць переломний цей рік переломний цей тиждень переломний цей тиждень вирішальний цей місяць вирішальний війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна не закінчиться ніколи
  17. як це не підьримує? лідор вже заявив, що а раніше казав, що всі добровольці а Залужний-непридатний-до-служби заявляв, що і жінок мобілізують для захисту Єуропи
  18. *бать кінчені. в результаті кіт без власника залишився. фанати 95 кварталу *ля
  19. бо цивільнйи чувак вирішив викластися в своїй зоні відповідальності в армії, проявляє ініціати а армії такі не треба. армії потрібні раби. і не чищений автомат це ознака того, що чувак відхилився від рабства. ефектиність ...
  20. Укрзалізниця таке дно, що простіше нове з нуля побудувати ніж привести в порядок те що є
  21. ахаххахах КАЗАЛИ БУДЕ ДОЛАР ПО СОРОК ПЯТЬ БУДЕ ВІЙНА ЯКОСЬ НІЧОГО НЕ СТАЛОСЬ )))) (((((((((((((((((((((((((( це вже ФАКТ а не мем і це при вливаннях нереальної кількості кредитної валюти в десятки мільярдів доларів в рік, обіднінні населення (вимушеного витрачання запасів доларів) https://www.youtube.com/watch?v=LLk9_EH6Pfo
×
×
  • Створити...