Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
 • Публікації

  624
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

 1. я про це ж. чуваки в своїй реальності, де грає оркестр, як вони думають, їхній.
 2. я написав по факту, а ви мені херню пишете за 2 роки не змогли жодного складу винести дронами?
 3. наш оркестр буде грати років 30. тільки у ворога такий самий оркестр є..
 4. а апртнерів не турбує це? за 2 роки війни авіації знищили багато, але масштаб ударів лише зростає. з такими темпами будуть Київ Кабами за 150 км бомбити. може партнери цього і хочуть. Зеля відосики буде запсиувати зі Львова. п.с: під час повітряної тривоги хіба авіацію не піднімають у повітря? те саме і з великими складами БК. чому вони не вибухають, а ми повинні все це на голову приймати. партнери лише балаболять, а роки минають. так пройде і 10 років, і 20, і будуть давати ті крихти, що зараз, або якийсь двіж підтрмиувати. якщо все пво не винесуть нам, то так і буде. а якщо винесуть, то буде Київ "Маріууполь". Не москва, ні навіть Бєлгород ссаний.
 5. ти ще координати напиши дебіл. коли ці дауни перестануть афішувати ще на етапі планування? може ув'язнення чи штраф бати, чи розстріли розму додали б?
 6. КАбами вільно криють 24-7. все таки пускові установки Петріора йобнули. може через 2-3 тижні КАБи закінчаться?
 7. як швидко обісрався маккарон))))))
 8. абсудрдно виглядають ці заяви. було би НЕ абсурдно при максимально можливій допомозі з їх сторони і всіх партнерів. в тому випадку, коли українці вже не витягують самі. а так давно вже просять - і зброю і фахівців. дайте зараз 200 ф16 чи краще з готовими фахівцями, в чому трабл? та ні в чому, одне бла бла бла.
 9. стоп. а чого вони не стріляли по балістичним?
 10. Внаслідок ураження Patriot біля міста Покровськ 9 березня було знищено дві пускові установки М901 та кілька зенітних ракет MIM-104, загинуло дев’ять українських військовослужбовців, — Бутусов За його словами, удар був завданий трьома балістичними ракетами Іскандер під корегування розвідувального дрону SuperCam. Радар та командний пункт вціліли, тому боєздатність батареї може бути скоро відновлена, бо Україні можуть надати нові пускові установки. Але замінити кваліфікованих та вмотивованих операторів, деякі з яких дуже успішно пройшли тривале навчання у провідних навчальних центрах НАТО, неможливо. Офіційного підтвердження даної інформації досі немає. тупі тупі росіяни, унітази, бла бла бла.
 11. іноземні ЗМІ обсмоктували 31 тисячу загиблих Зеленського? у нас в отг за останні 17 днів + 3 загиблих
 12. нахіба вони витрачали час розкладати їх по підлозі?
 13. це все лише "бла бла бла". на ділі що?
 14. це "болото" під Києвом і в Києві. інколи без авто спробуй, побачиш своїх громадян. тепер зрозуміло, чому Зеля такі спічі щодня пише - бо він відбитий від реальності, вірніше, він живе в своїй реальності, своєму суспільстві (оточенні). як і хуло. проїдься електричкою Київ-пас - Фастів чи Київ пас - Козятин, і побачиш реальність. Це ті люди, чоловіки і сини яких на фронті, а ти на форумі.
 15. у нас проблема не у величині штрафу, а у його відсутності. бо поліція не працює. курящих геїв навіть на 51 грн щоразу штрафувати - це вже розуму (етиці куріння) навчить. з алкашами, бидлом, дебілами - те саме. сміття - туди ж. на червоне їздять на кожному циклі світфора, бо не має навіть мінімлаьного штрафу. Єуропа , чо. а війна ще так потріпає суспільство, що таких психологічних інвалідів в ЄС не чекають.
 16. цікаве співпадіння, як прилетіло по трьом нпз, то сюди закинули якогось дебіла шаповало-шлюху, який розповідає про напад поляків (впринципі може і бути, бо вони стали йобнуті якісь), і коврові бомбардування Києва з дозволу Трампа.
 17. це якщо командир не кончений, і мобік в екіпіруванні на завданні оформлегого наказом загинув чому не в Києві? ах да, траса дозволить рф бомбити Київ кабами
 18. не знаю. де родичам гроші брати?
 19. піарите якогось дебіла, який вибрав теме-сторону і надрочує купу бабла на цьому. основна аудиторія - русня, коментарі під кожним відео побєдоносниє п.с; а так да - нас всіх уб'ють. тому весь світ повинен палати. використати атомні станції у випадку повної ліквідації країни п.с2: поляки ахуєвші з дня в день, там би фортифікації не завадили, про всяк випадок пс3. 2 бота пропіарило дебіла пс4. армія говго кончене. брат надірвав спину, 4600 грн на дорогу на влк і ліки. виблядки а не система. а якщо каліка то 800 грн і всі клопоти на родичів. за це боротьба?
 20. а скільки радощів було від супутника "притули", в ік діапазоні якомусь там *лять
 21. та нє, скоро перемога поки партнери дадуть те, що потрібно було 2 роки тому, то ворог вже на порядок попереду буде. по РДК - заглохне двіж через 2-3 тижні і нічого вони не звільнять.
 22. брехня. стільки часу на форумі сидіти ...
 23. бо ми раби. не на обліку - без роботи, без лікуваня. а далі буде ще круче.
×
×
 • Створити...