akineo
Пользователи-
Публікації
4 108 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
а що ми знаємо про білорусів? типовий білорус це хто? чим живе, що в голові?
-
*пать а чого він видає військові таємниці?
-
готові. просто доведеться змінитись по факту бйоових дій, і вчитися роботі "груп оповіщення" вони звикли до швидки переможних маленьких операцій. і лише українцям випала честь гинути і лише у нас є богом даний лідор який почав часто вихвалятися, що він не такий старий як інші.
-
так він ДОБРОВОЛЕЦЬ! він просто це не усвідомив ще. адже не можна силою заганяти людей на війну. але і дихати просто так повітрям не моджна. скільки ресурсів на бусифікацію 1 штурмовика...а їх треба 30 000 в місяць.
-
нє. здоровий глузд то не потужно краще посилити репресії проти населення у кого дефіцит потужності. вірніше проти 25-60 чоловічої статі. інші як він сказав можуть виїхати...виїхати з вільної країни вільних людей.
-
точно не в Україні. засцить.
-
та блін, США іповинні порішати напряму і закінчити це як війну в Кореї. бо ще стільки горя буде людям. .
-
а сам факт наявності не рахується? 1 шт
-
якщо британці підженуть ядерку, чи як площадку використають, це щось змінить?
-
чого? гіпотетично до НЕ столиці можеш? якщо це врятує людей, країну?
-
а тепер у інших українців проявиться заздрість
-
потрібно додавати примітки - хто за _______ - зобов'язані мобілізуватись всією сім'єю, повернутись зз-за кордону.
-
ви вірите, що це колись закінчиться?
-
якраз дивився фільм Синоптик з Кейджом де він не шарив в погоні нічого, але робив прогнощи, і скаржився, "це ж вітер, хто знає куди він подує" так само і у нас зараз, тиждень вітер з півночі, тиждень з півдня, перепади від 0 до -23 тиждень-півтора а на сьогоднішню ніч малювати ХМАРИ, а хмар не було, тому замість -19 сталось -23, причому -20 було вже в 19-00
-
повторити опитування після оголошення мобілізації жінок "як у Ізраїлі"
-
в 22 були найвигідніші умови але, схоже, Британію це не влаштовувало то це партнери? цікаво скільки запропонували $$$
-
що робити якщо перебрав? ні заснути ні бодрствувати, жестяк нє нє нє
