Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. а штурмовиків де брати для нового роду військ?
  2. ВНЄШНЄЄ УПРАВЛЄНІЄ !? Україна НЕЗАЛЕЖНА!!!!11 европейська країна
  3. а якщо я теж хочу на Китай? в 2019 році 73% за Потужного було з тих хто прийшов.
  4. реально проблем від шахедів більше, ніж від крилатих ракет. і ресурсів на збиття багато витрачається. і камери до них прикрутили, і багатоцільові задачі
  5. за 30 років не можуть громадський транспорт зробити нормальний. лише ***ять ***ять і звалюють з країни. і як бачимо, гроші є. або їх можна позичити. зараз сотні мільйрдів боргів наберуть з невідомим фіналом
  6. чому торт Тірамісу не продають в магазинах? це сезонний торт? був в ящиках по 2 кг
  7. Україна дуже багата країна. Населення не хоче займатися вторинною переробкою. Індуси в цьому плані красавчики. А у нас марнотратство.
  8. ви на факельне шествіє ходите? десь в січні здається. одобряєте таке діло?
  9. та всім очевидно що це піздьож. все будуть закривати мясом.
  10. в 2022 році добровольці і справжні патріоти задали настрій війні, світового рівня відношення до України а в 2025 ці люди закінчуються, і враження вже формують відбірні гниди і влада, виявляється, не свята
  11. куплять. через десять посередників - російський. в Україні щодоби меншає населення. кому той газ треба буде?
  12. система старається, а для кого? в криму 98% МВС зрадило присязі, а ці не такі? тобто є цивільні, є тцк, є армія, і є поліцаї. теоретично це все одне єдине повино бути. а по факту?
  13. заголовок наче з теми курсової
  14. скучно їм. війна їм потірбна. оддразу згадають всі життєві цінності і пріоритети.
  15. 250 штук достатньо зробити перелом у війні але їх ніколи не буде
  16. допомога чи віддавати все таки онукам треба буде?
  17. війна доки населення захоче. ще встигнуть утилізувати стару зброю головне щоб не ішли за принципом "страждань українського народу". що спочатку нам винесуть кожну другу хату, а потім потужно дадуть 100 ракет +5 на градуснику. скоро почнеться
  18. а чого зеля бомжує томагавки, якщо він потужно заявив, що з першого кварталу 2026 року буде по 250 ракет в місяць фламінго клепатись?
  19. це зрозуміло. але чому в ЄС дешевше , ніж у нас, де є весь цикл вирощування-виробництва і з низькими зарплатами?
  20. переживають за своїх Оксан?
  21. тут як повезе. закони зараз не працюють. в телеграмі безліч відео
  22. автоматичний облік рабів. головне нікуди іти не треба. і ВЛК по Хелсі.ме буде - а там у всіх пусто, значить ПРИДАТНИЙ
×
×
  • Створити...