akineo
Пользователи-
Публікації
4 108 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
а штурмовиків де брати для нового роду військ?
-
ВНЄШНЄЄ УПРАВЛЄНІЄ !? Україна НЕЗАЛЕЖНА!!!!11 европейська країна
-
а якщо я теж хочу на Китай? в 2019 році 73% за Потужного було з тих хто прийшов.
-
реально проблем від шахедів більше, ніж від крилатих ракет. і ресурсів на збиття багато витрачається. і камери до них прикрутили, і багатоцільові задачі
-
за 30 років не можуть громадський транспорт зробити нормальний. лише ***ять ***ять і звалюють з країни. і як бачимо, гроші є. або їх можна позичити. зараз сотні мільйрдів боргів наберуть з невідомим фіналом
-
чому торт Тірамісу не продають в магазинах? це сезонний торт? був в ящиках по 2 кг
-
Україна дуже багата країна. Населення не хоче займатися вторинною переробкою. Індуси в цьому плані красавчики. А у нас марнотратство.
-
ви на факельне шествіє ходите? десь в січні здається. одобряєте таке діло?
-
та всім очевидно що це піздьож. все будуть закривати мясом.
-
в 2022 році добровольці і справжні патріоти задали настрій війні, світового рівня відношення до України а в 2025 ці люди закінчуються, і враження вже формують відбірні гниди і влада, виявляється, не свята
-
куплять. через десять посередників - російський. в Україні щодоби меншає населення. кому той газ треба буде?
-
система старається, а для кого? в криму 98% МВС зрадило присязі, а ці не такі? тобто є цивільні, є тцк, є армія, і є поліцаї. теоретично це все одне єдине повино бути. а по факту?
-
заголовок наче з теми курсової
-
скучно їм. війна їм потірбна. оддразу згадають всі життєві цінності і пріоритети.
-
250 штук достатньо зробити перелом у війні але їх ніколи не буде
-
допомога чи віддавати все таки онукам треба буде?
-
війна доки населення захоче. ще встигнуть утилізувати стару зброю головне щоб не ішли за принципом "страждань українського народу". що спочатку нам винесуть кожну другу хату, а потім потужно дадуть 100 ракет +5 на градуснику. скоро почнеться
-
а чого зеля бомжує томагавки, якщо він потужно заявив, що з першого кварталу 2026 року буде по 250 ракет в місяць фламінго клепатись?
-
це зрозуміло. але чому в ЄС дешевше , ніж у нас, де є весь цикл вирощування-виробництва і з низькими зарплатами?
-
переживають за своїх Оксан?
-
тут як повезе. закони зараз не працюють. в телеграмі безліч відео
-
автоматичний облік рабів. головне нікуди іти не треба. і ВЛК по Хелсі.ме буде - а там у всіх пусто, значить ПРИДАТНИЙ
