-
Публікації
1 389 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Romatr's Achievements
-
Зрозумів, дякую за інформацію, бо в мережі дуже мало практичної інформації на цю тему.🤝
-
А грунтували основу перед нанесенням латексу+цементної суміші? Бо якщо відкрити технологічну карту SikaLatex там не рекомендують, через те що грунт глибокого проникнення може створити плівку і суміш на основі латексу навпаки гірше схватить за стару основу..
-
А що за латекс, добавка типу пластифікаторів Sika? бо їх там 100500 різних, хочеться якийсь перевірений варіант. З того що вичитав в мережі, то пишуть бажано не дуже високомарочну стяжку, бо вона може відірвать верхній шар гіпсоліту під час набору міцності. Навпаки дивився Або Клей типу Міра 3000, або готову стяжку в мішках М200. 🙄 І друге питання пісок з цементом, чи просто Цемент М500?🙄
-
Я маю на увазі без досвіду навряд чи вийте ідеал, але буде йти до цього))) Цікаво, а це як, можна детальніше? на ЦПС пишуть шар від 10мм на мішках з того що бачив. Також під ламінат плануємо. Також дивлюсь в бік маяків 6мм, а ви їх потім демонтували на наступний день?
-
Romatr підписався на Який обрати трактор? , Як зробити якісну стяжку ? , Цены на квартиры - теория та 1 інший
-
Всім привіт, Хочемо дитині вирівняти підлогу в кімнаті: панелька, 3.04 на 4.12м в районі = 12м2 стара стяжка судячи з усього гіпсоліт і по класиці, краям потрібно підлити всього на 5мм до рівня коридору, а ось далі буквально через метр від стіни вже перепад йде в 20-30мм. стара стяжка не бухтить і без тріщин. Що порекомендуєте: 1) варіант Загрунтувати 2 рази добре стару основу, поставити маяки і затягнути сумішшю готової стяжки + плитковий клей+фібра, і затягнути це все правилом 2м, щоб більш менш вирівняти підлогу. Але прочитав що така суміш може "відстрілити від гіпсоліту" і краще використовувати суміші на основі гіпсоцементу. 2 варіант Самовирівнювальна підлога Ceresit "Рівна підлога" 25кг залити їй все але чи не потріскається вона при товщині шару на 30мм і другий нюанс я буду робити це сам, переживаю що я банально не встигну замішати і розрівняти всю цю суміш як треба. Бачив що бажано за 20-25хвилин залити всю кімнату. Намагався знайти бригаду чи майстрів зі стяжки але на такий обсяг ніхто не хоче їхати.. від 50м2 Ось такий цугцванг, не знаю як вийти з цієї ситуації. Дякую
-
Таке не пробував, але Shell Helix Ultra ECT Multi 5W-30 - топ👌
-
Я просто глянув, а в них достойний запас ходу 450-480км досить непогано, інші аспекти не дивився поки
-
А що так багато стало Кіа Ніро електричних що топ авто за свої кошти?
-
А чому така дивна градація з таким різким перескоком позицій? взагалі в нас дуже сильно ціни різняться десь на сході чи на заході)) по зрозумілим причинам
-
Ось в рекомендаціях видало, наче 2000 мотогодин вже пробіг на тракторі скаут 404. Видно ще є в деяких місцях ізолента та якісь допрацювання, але мені здається для китайського трактора за такі кошти виглядає норм.
-
Із останнього подивився Озарк, хороший серіал, зацепив.
-
Цікаво подивитись як метал BYD буде реагувати на тим що в нас посипають дороги.
-
Спробуй шукати на них відгуки.. Але мабуть в нинішних реаліях то спека, то дощ, то краще без кабіни точно не брати і кондиціонера, якщо дивитись на те діло в довгу. Тому я б мабуть брав щось баланс комфорт як ГПТ пише Скаут 404С.. Але все одно поїзди по дилерам, подивись на них, посиди наскільки зручна кабіна, ергономіка, дізнайся які двигуни в них стоять. Тобто який базових список в тебе є. Тепер порівняй двигуни і т.д і на основі цього вже приймай рішення.
