Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Romatr

Пользователи
 • Публікації

  1 319
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Romatr

 1. Для тихих і не тихих робіт використовую гараж який стоїть окремо. Якщо взимку щось треба, то роблю в прихожці що б нікому не заважити в будинку.
 2. Зараз багато тих кого я називаю "ЖурналИсти")))
 3. Да читав що GTL це фішка від Шелл розробки , потім підхватив Мобіл та ще декілька виробників. Взагалі цікаво тема Shell PurePlus, не знав раніше що, є мастила які роблять з газу, думал все тільки з нафти. Причому це ж не якийсь там супер-пупер преміум а звичайний середній сегмент, масс-маркет як деякі кажуть.
 4. На ko-jet написано що застосовувати можна тільки проти тварин😄
 5. Ну це ще буде залижити від того яка буде ЗП у тих хто робить кладку))
 6. О О я теж останнім часом на "0" перейшов.. так чисто під рибу або горіхи..
 7. Ним треба з умом користуватись бо можна ділов натворить.. Краще перцовий як на мене
 8. Ну ультра далеко не на всі авто підійде, там же допуски Ваг, БМВ, Мерседес, Рено і т.д. А під тих же американців це треба дивитись DEXOS допуски а я їх щось не бачив в ультрі, а наприклад в HX8 Professional AG 5W-30.
 9. А за скільки зараз можна взяти самий доступний гібрід пріуса з нормальним пробігом якому 5-6 років не більше? Дякую!
 10. А так машина з під лізинга буде? треба дивитись на обслуговування і де і як їздила.. бо 1.0tsi на такий авто малувато як на мене.
 11. Мені більше таке шелл подобається - rozetka.com.ua/ua/347640126/p347640126/ 😄 Доречі, igorrius поділіться досвідом як ваш двигун працює на соняшняшниковій олії)) Хоча вона вже скоро буде коштувати як звичайна моторна олива))
 12. Поняв, передам а то в інтеренеті почитав.. люди єлектроліт на ніч заливають🙄
 13. Треба допомога, порадьде якийсь засіб яким можна прибрати в унітазі вапняний наліт. У родичів оця зона видно обросла покриттям як камінь в 1-2мм де вода стоїть постійно і як наслідок, унітаз почав погано змивати. Як я розумію заросла ось ця зона. Реально чимось його прибрати без зняття. Синім маркером позначив.. Та й якщо зняти я хз чим туди можна підлізти.
 14. А потім висаджуєти її на ділянку? А як вона себе відчуває від опалення не пропадає поки стоїть?
 15. Вопрос на засипку а чим принципово відрізняється Пиво у забудовників від інших людей)))
 16. То наші вже роблять Апдейти Тесл с генераторами, тому й паливо є))) Жартую.. сподіваюсь в цю зиму без цих "радощів" будемо жити..
 17. Ага 1л турбо двигун))) Потягне але недовго скоріш за все))
 18. А не здивований он Шелл вкладаються в біопаливо під наскар.. + в водень, мабуть теж розуміють що по троху бензинки будуть відходить. Такі ж компанії планують мабуть на 30-50 років вперед.
 19. А ви з якого міста? може майстра би порекомендував
 20. Нові питання нові челенджі, а хто розрізав бак в пральній машині для заміні підшипника одній майстри кажуть зробимо без питань, другі кажі краще замініть машинку бо там ще крестовина потягне і т.д а це вже ремонт на 5тис грн.
 21. А по китайським електричкам хтось стату збирає як вони по якості?
 22. Так там все тяжко, цікаво було що наш ринок був відокремлений від них по суті. Але ось знайомого який в польщі попросив глянути в них Шелл, так ось країна виробник як у нас на каністрал, але в Польщі немає захистний кодів на каністрах, так продаються, тобто це наша фішка з цим стікером.
 23. Майстри топлять що LG якісніше зібрана і більш якісні компоненти в цілому (баки розбірні і там ів там) ну і менше браку як результат. Вага в бюджетної навіть на 2кг більше.😄
 24. Потрібна порада, хто зіштовхувався з такими пральними машинами? Вибір між інвертор і не інвертор Vestfrost MWM105T1AMY comfy.ua/stiral-naja-mashina-vestfrost-mwm105t1amy.html LG FH0J3NDN0 comfy.ua/stiral-naja-mashina-lg-fh0j3ndn0.html Звичайно бюджетна манить ціною.. але не хочеться як кажуть :скупий платить двічі...
 25. Копнув глибше цю тему.. короче це ти мабуть з ру сайту взяв? Короче це актуально для рашки, там реально була запайка горловини, у нас її ніколи не було від слова взагалі, тому що до нас Шелл їде з ЕС і там не так заморочуються захистом від підробок тому що там це дуже контролюють, тому й наліпка QR кодом у нас є а в ЕС нема.
×
×
 • Створити...