Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

normal

Пользователи
  • Публікації

    5 565
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача normal

  1. Гамак краще мати в затінку, я закладні не робив, просто закрутив 6 шурупів-кільце в різних місцях: у стовбури дерева, у колони бесідки та стіну, а на гамак вцепив карабіни і цепляю або під дерево, або в бесідку біля столу та ТВ або забетонувати профтрубу і вставляти брус, або трос-подовжувач до забору\дерева
  2. Дасть, робіть щоб загалом було десь 200мм і буде норм, взимку багато вентиляції підвалу і не потрібно
  3. Земля ж наче навпаки виштовхує предмети нагору, а от нанос зайвої землі я бачу під час кожної зливи (там де немає газонки)
  4. Які маєте аккуми, такий треба і брати, бо після газонокосарки\тримера підуть ще аератор\скарифікатор, пилосос\повітродувка, кущоріз і т.п. Дружина бере з собою три 18в\6Аг акуми з зарядним і тільки встигає переставляти і це всього 5 соток
  5. Судячи з того, що гарантія на сильфонні в два рази менше (5 років проти 10), то ненадійніші, а визначити не з гарантії, а практики неможливо, тому що якість того самого шлангу змінюється щорічно
  6. Немає нічого смачнішого за лящині реберця! Але з іншими частинами риби я і сам незнаю що можна придумати
  7. Краще схему утеплення будинку, якщо наприклад фундамент не утеплений між тамбуром і ви утеплете підлогу в тамбурі, то відсічете і тепло землі і будинку, відповідно буде сильний мінус в тамбурі
  8. Якщо утеплення самого будинку повністю відокремлене від цього тамбуру, то останній можна не утеплювати
  9. Хм, я думав хлор, батьки завжди казали почекай коли вода посвітліє тоді пий Я так розумію найбільше вбиває хлор вище 0.1мг\дм3 (у даташиті написано Free Chlorine Tolerance < 0.1 ppm), а за аналізами з водогіну там 0.09мг\дм3, тому і живе, а навіщо фільтрувати те, що не шкодить і те що неможливо відфільтрувати (ту ж колоїдну завись глини з розмірами частинок 0.001-0.1 мкм), виходить купа картриджів ніякої користі не несуть і більш того знижують тиск який потрібен мембрані та додають всілякі водорості чи яка там зелень заводиться в колбах
  10. В мене раніше теж на редукторі так було, але при малому тиску не перекривався 4-ходовий і постійно текла вода в дренаж з осмосу, це було на 100-й мембрані, як вимкнув редуктор і залишив 6 бар то ніяких проблем не виникло за ці роки, не бачу потреби ні в редукторі ні в купі зайвих картриджів, розписував тут
  11. Я свідомо відмовився від всіх перед\пост\фільтрів, раніше в мене на вході будинку було 2 магістральних картриджи і 2 під мийкою для осмосу, набридло міняти кожен квартал, тому викинув і просто міняю мембрану раз на рік, по грошам напевно одне на одне виходить але менше мороки. Єдине що іноді трохи бісило - коли набирати воду з осмоса в бутилку, то треба чекати поки вийдуть бульбашки хлору, тому я колись купив 4 вугільних ПОСТ фільтри AQUAFILTER AICRO по 109грн і ставлю один ПЕРЕД мембраною і потім міняю разом з нею. Осмос я підключив одразу до змішувача замість гарячої води і чайник чи бутилка набираються дуже швидко (як зі звичайного крану, а не тоненького гусака), в такому випадку пост-фільтр би не встигав нейтралізувати хлор, а так ще маю плюсом додатковий захист мембрани від хлору чи піску
  12. normal

    Каркасний басейн

    Дружина два сезони мучилась з його розкладкою\прибиранням\проклейкою, а на цей похоронили під тротуаркою, виходить такий пиріг: земля, геотекстиль, пісок, екструдер 20мм, тротуарка старе місто 40мм. Хочу спробувати цей раз без геморою з еппс, теоретично 40мм тротуарки не повинні сильно впливати на 1200мм дзеркала води по тепловтратам, але практично...
  13. ШІ пише, що TDS Creep це нормальне явище, перевірив в себе на Aqualast 75 (якраз кілька тижнів поміняв зі звичайної): то 5 хвилин простою особливо не міняють TDS, 30 хвилин вже дають 60ppm, а 5 годин дають 110ppm, але цей стрибок короткий секунд 15, потім йде чиста вода з 6 ppm, на вході з водогіну 400 ppm і тиск 6 бар Мій бак десь на 10-12л, то зараз виходить 12 ppm, але зазвичай через рік мембрана здихає і коли з бака починає текти 60-80 ppm то міняю В мене колбі 3 роки, може дійсно краще поміняти, ось що пище dupont: there is a stress event every time there is a shut down. This is in areas of O-ring or vessel seal integrity, permeate back pressure during shut down, and TDS creep Навряд, я один раз спробував іншу мембрану (organic), так вона вмерла за 2 тижні, просто від залишкового хлору 0.09мг з водогіна, при якому DuPont працюють нормально ХЗ а водогін з відкритої водойми? В нас з річки і цієї дуже морозної зими помітив таку фігню: на весні сильна повінь, річка піднялась на метр і був льодохід, вода з крану тижнями йшла мутна, я навіть поставив два картриджи по 1мкм і все одно каламутність не прибиралась до кінця, я так зрозумів це колоїдна завись глини з розмірами частинок 0.001-0.1 мкм яка може не осідати роками, але з осмосу вода йшла чиста і TDS тоді я не переміряв
  14. Той брус наче фігурний нерівний, тому навіть без рейок пінопласт щільно не ляже, а отже будуть вентзазори плюс пінопласт додатково захистить від вологи, думаю буде норм
  15. Що знімати? Якщо по одному куту робити то не впаде, або піддомкратити. Плюс потім між колонами натягнути штори, щоб не задувало, можна білі з поліестера під колір фасаду будинку
  16. Як на мене більш гармонійно та надійно було би зробити 4 кутових стовпчики з тієї самої цегли що і мангальна зона (а не під штукатурку будинку), наче ширина дозволяє
  17. Ну і нормально, драбина і купа інших речей не потребують опалювального приміщення (кладовки), плюс менше буде смердіти в будинку від всілякого пластику та хімії
  18. Не простіше набити такий самий брус та пофарбувати в білий? На такій відстані ніхто не відрізнить, що то не штукатурка
  19. У вас ерунда, майстри просто різною товщиною утеплювача закриють, а в мене була ще купа пілястрів, довелось виступаючі цеглини болгаркою спилювати
  20. Я казав як варіант "утеплення ватою під сайдинг" і нічого не казав про "дихаючий", варіантів утеплення багато і вам треба рахувати який вигідніше, наприклад у вас рівень підлоги (від дороги) на рівні землі і там без варіантів треба утеплювати відмостку (або фундамент) еппс'ом інакше буде промерзати і пліснявіти кут підлога\стіна незалежно чим утеплений фасад і чи він дихає
  21. Неправильно, всі утеплювачі потрібно з'єднувати\перекривати щоб отримати єдиний контур і про "дихаючий фасад" я нічого не казав
  22. "Але я не можу сказати які, бо треба помовчати поки все начнеться"... Шо вони вже бляха придумали?
  23. У таких (теплоємних старих) будинках потрібно утеплювати відмостку, стіни та стелю і особливо всі кути, тобто 10см утеплювача стіни повинні з'єднуватися з 10см стелі і 5см цоколя та відмостки, а всі кути бажано ще утеплювати на 5см товще інакше пліснява гарантована і знову ремонти, тобто або утеплювати правильно і дорого або залишити як є, щоб не було ніде точок роси. Треба дивитись яка товщина балок чи можна вибити верхні цеглини під шифером, щоб закрити контури не розбираючи дах Я сам виріс у шлаколитому будинку з порепаним асфальтом замість відмостки і це не найкраща технологія щоб триматись за такий будинок чи реконструювати, тим паче 7x7м це гараж на дві авто, а бабок ввалите як у новий будинок, тому максимум це як вам запропонували та утеплення ватою під сайдинг (колхоз але шо робити...) або одразу нове
×
×
  • Створити...