Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

normal

Пользователи
  • Публікації

    5 576
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача normal

  1. normal

    Каркасний басейн

    Значить в нас потеплішало раніше, ми НЕ розкладаємо басейн поки не буде стабільної сонячної погоди, ось знайшов архів погоди на той час і ніяких +10 вночі вже немає Переміряв зранку ще кілька разів: 10см від дна і 10см від поверхні температура однакова +32 градуси при працюючому фільтрі, на вечір вона знову буде +34, при тому що вночі прогноз теж опускається на +16, але 11 кубів води не встигають охолонути, бо з плівкою немає випаровування\охолодження води, якщо раніше я воду доливав майже через день, то зараз раз на 2 тижні
  2. normal

    Каркасний басейн

    Так я сам мерзляк і попередні сезони залазив всього по 1-2 рази коли вода прогрівалась до 29 градусів і то було десь у серпні, а тут тупо накрив цією плівкою і одразу результат - вперше в житті щойно пролежав три години, прямо як у гарячій ванні. Останні три доби моніторив: зранку вода 30-31 на вечір вже 33-34, за купол незнаю, може там більша площа і тепловтрати, а плівка може краще передає сонячні промені одразу у воду, але на 100% з нею вода тепліще десь на 6-12 градусів, в мене поруч під гаражом вентильований підвал (точніше цоколь десь на рівні басейну) і там зараз всього 20-21 градус - оце і є поточна середньодобова температура (яку мав би басейн без еппс\плівок\сонця), басейн самий стандартний 366x122
  3. normal

    Каркасний басейн

    Вже тримається 34 і збільшились витрати хлору і... пива, шкода оригінальні bestway підскляники вже не виробляють, але підійшли такі органайзери для авто
  4. Знайдіть такого самого клієнта та відбийте хоть половину поки не пізно... Тут інших варіантів, крім розібрати на камінь та дрова, немає
  5. можуть загнутись трава\рослини під ним, може вимити рівчак де буде стік води, може тент лягти на землю від ваги дощової води, може зверху забитися листям
  6. Котел точно немає сенсу ганяти, можна зробити трубку дліншою і залишити на сонці, в мене чорна трубка прокладена по верху бесідки під дахом з профлиста, то в спеку вода наче норм, приємна прохолода
  7. Звісно там протік замалий для газового котла, котел вимикає нагрів щоб не закіпіти, а навіщо для туману тепла вода?
  8. Не аргумент, так само і з боку фронтону може зірвати, може в 1 варіанті навіть там вища парусність Теж виключено при правильному монтажі (можна вставити планку в пропил на стіні, або закрити планку облицюванням) Як і на терасі чи навісі для авто біля будинку За рахунок центральної стіни тут два односкатних дахи, що сильно спрощує конструкцію, немає конька, затяжок, можна зробити навіть самому без ферм До цього швидко можна звикнути, а на думку інших можна наплювати, або може бути навпаки вже модною фішкою
  9. normal

    Каркасний басейн

    Просто весь басейн на сонці і закритий від північного вітру гаражем
  10. normal

    Каркасний басейн

    Перший сезон спробували солярну плівку - реально зверху працює втриччі ефективніше ніж пінопласт знизу, ще навіть тепла не було, а в басейні тримається +30
  11. Гамак краще мати в затінку, я закладні не робив, просто закрутив 6 шурупів-кільце в різних місцях: у стовбури дерева, у колони бесідки та стіну, а на гамак вцепив карабіни і цепляю або під дерево, або в бесідку біля столу та ТВ або забетонувати профтрубу і вставляти брус, або трос-подовжувач до забору\дерева
  12. Дасть, робіть щоб загалом було десь 200мм і буде норм, взимку багато вентиляції підвалу і не потрібно
  13. Земля ж наче навпаки виштовхує предмети нагору, а от нанос зайвої землі я бачу під час кожної зливи (там де немає газонки)
  14. Які маєте аккуми, такий треба і брати, бо після газонокосарки\тримера підуть ще аератор\скарифікатор, пилосос\повітродувка, кущоріз і т.п. Дружина бере з собою три 18в\6Аг акуми з зарядним і тільки встигає переставляти і це всього 5 соток
  15. Судячи з того, що гарантія на сильфонні в два рази менше (5 років проти 10), то ненадійніші, а визначити не з гарантії, а практики неможливо, тому що якість того самого шлангу змінюється щорічно
  16. Немає нічого смачнішого за лящині реберця! Але з іншими частинами риби я і сам незнаю що можна придумати
  17. Краще схему утеплення будинку, якщо наприклад фундамент не утеплений між тамбуром і ви утеплете підлогу в тамбурі, то відсічете і тепло землі і будинку, відповідно буде сильний мінус в тамбурі
  18. Якщо утеплення самого будинку повністю відокремлене від цього тамбуру, то останній можна не утеплювати
  19. Хм, я думав хлор, батьки завжди казали почекай коли вода посвітліє тоді пий Я так розумію найбільше вбиває хлор вище 0.1мг\дм3 (у даташиті написано Free Chlorine Tolerance < 0.1 ppm), а за аналізами з водогіну там 0.09мг\дм3, тому і живе, а навіщо фільтрувати те, що не шкодить і те що неможливо відфільтрувати (ту ж колоїдну завись глини з розмірами частинок 0.001-0.1 мкм), виходить купа картриджів ніякої користі не несуть і більш того знижують тиск який потрібен мембрані та додають всілякі водорості чи яка там зелень заводиться в колбах
  20. В мене раніше теж на редукторі так було, але при малому тиску не перекривався 4-ходовий і постійно текла вода в дренаж з осмосу, це було на 100-й мембрані, як вимкнув редуктор і залишив 6 бар то ніяких проблем не виникло за ці роки, не бачу потреби ні в редукторі ні в купі зайвих картриджів, розписував тут
  21. Я свідомо відмовився від всіх перед\пост\фільтрів, раніше в мене на вході будинку було 2 магістральних картриджи і 2 під мийкою для осмосу, набридло міняти кожен квартал, тому викинув і просто міняю мембрану раз на рік, по грошам напевно одне на одне виходить але менше мороки. Єдине що іноді трохи бісило - коли набирати воду з осмоса в бутилку, то треба чекати поки вийдуть бульбашки хлору, тому я колись купив 4 вугільних ПОСТ фільтри AQUAFILTER AICRO по 109грн і ставлю один ПЕРЕД мембраною і потім міняю разом з нею. Осмос я підключив одразу до змішувача замість гарячої води і чайник чи бутилка набираються дуже швидко (як зі звичайного крану, а не тоненького гусака), в такому випадку пост-фільтр би не встигав нейтралізувати хлор, а так ще маю плюсом додатковий захист мембрани від хлору чи піску
  22. normal

    Каркасний басейн

    Дружина два сезони мучилась з його розкладкою\прибиранням\проклейкою, а на цей похоронили під тротуаркою, виходить такий пиріг: земля, геотекстиль, пісок, екструдер 20мм, тротуарка старе місто 40мм. Хочу спробувати цей раз без геморою з еппс, теоретично 40мм тротуарки не повинні сильно впливати на 1200мм дзеркала води по тепловтратам, але практично...
  23. ШІ пише, що TDS Creep це нормальне явище, перевірив в себе на Aqualast 75 (якраз кілька тижнів поміняв зі звичайної): то 5 хвилин простою особливо не міняють TDS, 30 хвилин вже дають 60ppm, а 5 годин дають 110ppm, але цей стрибок короткий секунд 15, потім йде чиста вода з 6 ppm, на вході з водогіну 400 ppm і тиск 6 бар Мій бак десь на 10-12л, то зараз виходить 12 ppm, але зазвичай через рік мембрана здихає і коли з бака починає текти 60-80 ppm то міняю В мене колбі 3 роки, може дійсно краще поміняти, ось що пище dupont: there is a stress event every time there is a shut down. This is in areas of O-ring or vessel seal integrity, permeate back pressure during shut down, and TDS creep Навряд, я один раз спробував іншу мембрану (organic), так вона вмерла за 2 тижні, просто від залишкового хлору 0.09мг з водогіна, при якому DuPont працюють нормально ХЗ а водогін з відкритої водойми? В нас з річки і цієї дуже морозної зими помітив таку фігню: на весні сильна повінь, річка піднялась на метр і був льодохід, вода з крану тижнями йшла мутна, я навіть поставив два картриджи по 1мкм і все одно каламутність не прибиралась до кінця, я так зрозумів це колоїдна завись глини з розмірами частинок 0.001-0.1 мкм яка може не осідати роками, але з осмосу вода йшла чиста і TDS тоді я не переміряв
×
×
  • Створити...