Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

normal

Пользователи
  • Публікації

    5 567
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Откуда
    Миколаївщина
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

normal's Achievements

Гуру

Гуру (11/13)

  • Начинающий собеседник
  • Начало популярности
  • Преданный форуму
  • Популярность
  • Первый пост

Recent Badges

3,7 к

Репутація

  1. normal

    Каркасний басейн

    Просто весь басейн на сонці і закритий від північного вітру гаражем
  2. normal

    Каркасний басейн

    Перший сезон спробували солярну плівку - реально зверху працює втриччі ефективніше ніж пінопласт знизу, ще навіть тепла не було, а в басейні тримається +30
  3. Гамак краще мати в затінку, я закладні не робив, просто закрутив 6 шурупів-кільце в різних місцях: у стовбури дерева, у колони бесідки та стіну, а на гамак вцепив карабіни і цепляю або під дерево, або в бесідку біля столу та ТВ або забетонувати профтрубу і вставляти брус, або трос-подовжувач до забору\дерева
  4. Дасть, робіть щоб загалом було десь 200мм і буде норм, взимку багато вентиляції підвалу і не потрібно
  5. Земля ж наче навпаки виштовхує предмети нагору, а от нанос зайвої землі я бачу під час кожної зливи (там де немає газонки)
  6. Які маєте аккуми, такий треба і брати, бо після газонокосарки\тримера підуть ще аератор\скарифікатор, пилосос\повітродувка, кущоріз і т.п. Дружина бере з собою три 18в\6Аг акуми з зарядним і тільки встигає переставляти і це всього 5 соток
  7. Судячи з того, що гарантія на сильфонні в два рази менше (5 років проти 10), то ненадійніші, а визначити не з гарантії, а практики неможливо, тому що якість того самого шлангу змінюється щорічно
  8. Немає нічого смачнішого за лящині реберця! Але з іншими частинами риби я і сам незнаю що можна придумати
  9. Краще схему утеплення будинку, якщо наприклад фундамент не утеплений між тамбуром і ви утеплете підлогу в тамбурі, то відсічете і тепло землі і будинку, відповідно буде сильний мінус в тамбурі
  10. Якщо утеплення самого будинку повністю відокремлене від цього тамбуру, то останній можна не утеплювати
  11. Хм, я думав хлор, батьки завжди казали почекай коли вода посвітліє тоді пий Я так розумію найбільше вбиває хлор вище 0.1мг\дм3 (у даташиті написано Free Chlorine Tolerance < 0.1 ppm), а за аналізами з водогіну там 0.09мг\дм3, тому і живе, а навіщо фільтрувати те, що не шкодить і те що неможливо відфільтрувати (ту ж колоїдну завись глини з розмірами частинок 0.001-0.1 мкм), виходить купа картриджів ніякої користі не несуть і більш того знижують тиск який потрібен мембрані та додають всілякі водорості чи яка там зелень заводиться в колбах
  12. В мене раніше теж на редукторі так було, але при малому тиску не перекривався 4-ходовий і постійно текла вода в дренаж з осмосу, це було на 100-й мембрані, як вимкнув редуктор і залишив 6 бар то ніяких проблем не виникло за ці роки, не бачу потреби ні в редукторі ні в купі зайвих картриджів, розписував тут
  13. Я свідомо відмовився від всіх перед\пост\фільтрів, раніше в мене на вході будинку було 2 магістральних картриджи і 2 під мийкою для осмосу, набридло міняти кожен квартал, тому викинув і просто міняю мембрану раз на рік, по грошам напевно одне на одне виходить але менше мороки. Єдине що іноді трохи бісило - коли набирати воду з осмоса в бутилку, то треба чекати поки вийдуть бульбашки хлору, тому я колись купив 4 вугільних ПОСТ фільтри AQUAFILTER AICRO по 109грн і ставлю один ПЕРЕД мембраною і потім міняю разом з нею. Осмос я підключив одразу до змішувача замість гарячої води і чайник чи бутилка набираються дуже швидко (як зі звичайного крану, а не тоненького гусака), в такому випадку пост-фільтр би не встигав нейтралізувати хлор, а так ще маю плюсом додатковий захист мембрани від хлору чи піску
  14. normal

    Каркасний басейн

    Дружина два сезони мучилась з його розкладкою\прибиранням\проклейкою, а на цей похоронили під тротуаркою, виходить такий пиріг: земля, геотекстиль, пісок, екструдер 20мм, тротуарка старе місто 40мм. Хочу спробувати цей раз без геморою з еппс, теоретично 40мм тротуарки не повинні сильно впливати на 1200мм дзеркала води по тепловтратам, але практично...
×
×
  • Створити...