nebster249
Пользователи-
Публікації
35 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Имя
Володимир
-
Хобби
Риболовля, полювання
-
Род занятий
Аналітик
- Отчет о моей стройке
-
Пол
Мужской
nebster249's Achievements
-
Gitan, Харьков, Дом из газобетона.
nebster249 відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
Поділіться посиланням, будь ласка) -
Добрый день! Крутой дом! вы-молодец. Надеюсь найдете своего покупателя. Подсажите, пожалуйста размер доски на забор. Спасибо.
-
Автор, извините за вопрос к Татьяне в Вашей теме. Татьяна, фасад входной группы чем оздоблен? это просто дерево или терасная доска? очень красиво и "дорого" смотрится. Спасибо.
-
Можете показать как зашиты ворота с обратной стороны доской или металлофрофилем? Спасибо.
-
Плавно підходимо до заливки армопоясу під мауерлат.В зв'язку з цим назріло питання чи варто заливати армопося по периметру будинку,якщо мауерлат буде лише на 2х поздовжніх стінах? Кришніки кажуть,що треба.я поки не бачу сенсу,оскільки не розумію,яке навантаження будуть дести армопояс в місцях де мауералту не буде.
-
Ваня,в такому випадку ззовні давати блок,а потім утеплювати його разом зі всім фасадом?
-
Ну ззовні буде вата або звичайний пінопласт.
-
В зв'язку з тим, що скоро доведеться лити армопояс виникає питання як правильно його утеплити з вулиці. Поки думав так: Опалубка зсередини, арматура, ЕППС, опалубка. Чи краще ось так: Опалубка, арматура, блок 75мм. Прошу консультації, хто як робив і як краще, щоб потім не збирати вологу на армопоясі.
-
Спасибо за совет.Подымать буду на 1м. Как в оригинальном проекте-3ряда блоков+арсопояс+мауерлат=1м
-
Думаю біля 10тис. На фронтон піде десь 150 блоків*32грн=4800 Покласти блок 11грн. 150*11=1650. Мішків 5 клею по 60грн=300. +знести фронтон+арматури трохи. Думаю до 10тис
-
Ні. не хитається))) . Стовпчики ще ті. Хз для чого так колись будували. Навіть не знаю як потім його утеплювати. І руйнувати не охота вже. Не знаю, як правильно поступити поки не пізно. Які рекомендації? Добавлено через 27 минут Хочу завести дискусію по 2 м питанням: 1. Фронтон в 0,5 цегли це критично? 2. Мій фронтон дуже стрьомний? чи можна залишити? з...стовпчиками:DЖ-) 3. Якщо залишити( до чого схиляюсь) то як укріпити/підсилити?
