Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

DraVVa

Пользователи
  • Публікації

    1 545
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача DraVVa

  1. из моего опыта: через несколько лет после установки (не помню точно, порядка 5-и) обратился я в блюм с вопросом как исправить механизм поднятия фасада верхних ящиков (перестали удерживать) на что мне предложили поменять их бесплатно, что и было успешно выполнено
  2. из моего опыта: через несколько лет после установки (не помню точно, порядка 5-и) обратился я в блюм с вопросом как исправить механизм поднятия фасада верхних ящиков (перестали удерживать) на что мне предложили поменять их бесплатно, что и было успешно выполнено
  3. То не треба нічого робити, то й навіть мити не знадобиться :D
  4. DraVVa

    Футбол

    Дивився і один і другий. На всяк випадок і фінал чемпіонату європи 1988 року теж дивився
  5. DraVVa

    Футбол

    я лише показав які в вас різні висновки про гру залежно від того хто грає а свою думку вже показав - і шахтар вище за класом у порівнянні з тиміошарой і динамо з мальме, але буває іноді що програють
  6. DraVVa

    Футбол

    відповім цитатою :
  7. DraVVa

    Футбол

    от вони подвійні стандарти
  8. DraVVa

    Футбол

    ви не відповіли на питання. Тун і т.п. це все майже те саме. То Тіміошара була прогнозовано сильніше ?
  9. DraVVa

    Футбол

    нагадити Тіміошару ? Тоді я так розумію теж все було очікувано ? Динамо можна не любити, але мусите поважати
  10. DraVVa

    Футбол

    здається мені що мяч на фото набагато ближче до фотографа ніж рука
  11. DraVVa

    Футбол

    а особисто в мене відчуття що до тактики там ще дуже далеко виконавці не можуть дати чіткий пас партнеру на 5 метрів ...
  12. DraVVa

    Футбол

    шанси отримати ще парочку валідольних вечорів? звісно ж є а чи вони нам потрібні ? :D
  13. а чи можливо при 3Ф підключенні до рес оформити зелений тариф з однофазним гібридним інвертором ? або при 3Ф 5квт від рес оформити зелений на 5квт та ставити гибридний інвертор на 9-10 квт ?
  14. наверное потому что именно дверное полотно двигается и создает максимальную нагрузку в окрытом положении. п.с - так же писатели инструкций не учитывают вес моей дочери а она очень любит повисеть на двери
  15. у меня 3 фазы и договор на 5кВт, хотя физически мощность ограничена 3Ф автоматом 16А под "отсутствием 380" подразумевал например аварию на линии и обесточеную сеть от РЭС
  16. правильно ли я понимаю что при отсутствии 380 от РЭС это работать не будет ? у меня сейчас договор на 5кВт, тоесть до 10-ти прийдется докупать мощности ? не найдется ли у Вас предложение комплекта с гибридным инвертором на 3 фазы 5 кВт ?
  17. "Є" залізяки для розеток - то дуже велике припущення. Коли я шукав для зруба такі то не знайшов.
  18. який з них? начебто є різні ... може такий ? kamin.lutsk.ua/w0056-ustanovka-dymohoda-schiedel-uni-v-bane/
×
×
  • Створити...