-
Публікації
54 743 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
294
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
як же вона працювала в очистці дизайнером інтер'єрів це ж вже було
-
плохая попалась одружуються виключно лохи
-
в кацапів щось побєдобєсіє починає потроху вщухати - ну це до першої гучної пермоги www.yaplakal.com/forum1/topic2880631.html
-
ви це намагаєтеся донести кацапському воєнному злочинцю ?
-
Росія хоче конкурувати зі США у гіперзвукових технологіях, маючи економіку розміру Техасу. Ну то треба зробити кацапам економіку розміру Вермонту - американці знають , що в кацапської мавпи дупа гола скиглення кацапа з приводу статті гарвардського кандидата економічних наук Крейга Кеннеді - Крейг Кеннеді ствержує , що пільгове кредитування забезпечило для війни суму, рівну офіційному оборонному бюджету, який прогнозує традиційний для кацапії післявоєнний економічний крах , можна побачити під катом , через впн . каменти мастрід
-
Джонні та Ембер насолоджуються щасливим шлюбом 🤣🤣🤣
-
Просто ему плохая попалась🤣🤣🤣
-
У всякого своя доля І свій шлях широкий, Той мурує, той руйнує, Той неситим оком За край світа зазирає, Чи нема країни, Щоб загарбать і з собою Взять у домовину. Той тузами обирає Свата в його хаті, А той нишком у куточку Гострить ніж на брата. А той, тихий та тверезий, Богобоязливий, Як кішечка підкрадеться, Вижде нещасливий У тебе час та й запустить Пазурі в печінки, — І не благай: не вимолять Ні діти, ні жінка. А той, щедрий та розкошний, Все храми мурує; Та отечество так любить, Так за ним бідкує, Так із його, сердешного, Кров, як воду, точить!.. А братія мовчить собі, Витріщивши очі! Як ягнята. «Нехай, — каже, — Може, так і треба». Так і треба! бо немає Господа на небі!
-
так допетлялися ж до гауляйтера овоча - нинішня війна - то логічний наслідок "петляння між крапельками" Той, хто між війною та ганьбою обирає ганьбу, отримає і війну і ганьбу (с)
-
та я поспілкувався з бидлотрусами з гауляйтерства бидлотрусія - ні , не треба нам такого. там дуже вправно промиті кацапопропагандою мізки при чому , для прозахідно налаштованих бидлотрусів навіть Пілсудський - ікона , а Бандера - чорт .
-
і до чого ваш регочущий смайлик ?
-
різницю між "держава" і "губернія" ще й треба пояснювати ?
-
де існує ? що існує ? як кацапська губернія , у якій лука-губернатор ?
-
В 13.01.2025 в 06:00, DimaF сказал: Можно подумать, ты шаришь...)) ===================================== знання принципів компенсує незнання деяких фактів (с) ~ приблизно +/- згоден з автором ролика , а ви , пане DimaF , як вважаєте ? основні принципи "для чайників" при придбанні Б/В авта ( незалежно від моделі ) , щоб зменьшити шанси швидкого попадосу на великі гроші : - ручна коробка перемикання передач ( попадос на дорогий ремонт з автоматом та варіатором - один з найпоширеніших попадосів ) - не перегружений атмосферний бензиновий двигун ( статистику по конкретному двигуну конкретної автівки можна переглянути навіть у інтернеті ) - колісна формула 2Х4 , а не 4Х4 - яку складніше та дорожче ремонтувати та обслуговувати - звісно ж не битий не фарбований ( потрібен вимірювач товщини фарби - він копійки коштує , в порівнянні з автомобілем ) - минімальний реальний пробіг - мінімальна кількість власників відхилення від цих основних принципів придбання вживаного авто підвищує шанси потрапити на "труну на колесах" , якими завалено ринок
-
це у вас на макиївці такі порядки ? ви точно юрист ? чи це не точно ?
-
в України є хоча б паперовий Будапештський меморандум , а які документи в кацапів є , що підтверджують обіцянки Єльцину про нерозширення НАТО ? Чи пропонуєте вірити кацапам на слово ?
-
в народу був вибір ? хіба що вибір між ганьбою та війною обрали ганьбу але ж до війни з кацапією Україна у 90-х взагалі не була спроможна - голови "громадян" було засрано радянською пропагандою
-
не треба заздрити (с)
-
росії вигідніше бути ворогом , ніж другом . тому , що ворогів росія купує , а друзів - зраджує
-
После 30 лет совместной жизни Гвардиола принял решение развестись со своей женой.Пеп официально оформил развод в конце 2024 года, когда «Манчестер Сити» добились лишь одной победы в 13 матчах.В последнее время супруги, по словам источника, всё чаще ощущали себя просто соседями, а не мужем и женой. Гвардиола познакомился с Кристиной Серрой в 1994 году
-
бачили повітряний бой з балкона
-
Yigal Levin 2 ч. · Демократия в целом — крайне паршивая модель управления государством, просто, как известно, ничего лучше не придумали. Но что действительно хорошо в демократии, и США это максимально используют, — это окно возможностей между ротацией управленческих элит, когда одни почти ушли, а другие почти пришли. Американцы сейчас ведут красивую игру с русскими, закидывая Украину новыми разрешениями, большими суммами, новыми снятиями печатей и т. д. Это все под авторством демократов и Байдена, с которых уже не спросишь. Зато республиканцам передаются сильные позиции. Но с которых спросить тоже не выйдет. Эва Дони вообще пацифист и за то, чтобы закончить войну за 24 часа, какие вообще вопросы? Мол, мистер Путин, вам что-то не нравится? Ну так отлично, сделайте то-то и то, и мы тогда подумаем, а может, где-то смягчим или урежем. Меньше будете гадить под себя и лезть к нам не по масти, в наш клуб, — может, не так больно и надаем по шее. Кстати, крайне удивился с того, что многие удивились этой новой фото, где запечатлели Трампа, мило перетирающего что-то с Обамой. Мол, азаза, леваки, праваки, демы — сатанисты, и респы — спасители, как же так. Меня всегда вымораживает этот современный инфантилизм по отношению к реальной политике. В США есть элиты. Эти элиты задают вектор. Демы и респы — это же ротация по прихоти избирателей. Голос народа, так сказать, — это голос божий, напомню. Это не означает, что эти самые элиты с пеной у рта готовы убивать друг друга, как это делают мамкины леваки и праваки в интернетах. Элиты убивают, да, но тех, кто мешает их гегемонии, а не своих политических колег. Респы и демы в США — не противники, а вахтеры на ротации. Они не задают вектор, а только выполняют его со своими нюансами и приколюхами — в зависимости от того, что плебс просит. Просят жменю повесточки — нате, не ебите мозги только. Теперь шепотку тру-белой маскулинной гегемонии? Вот, держите чуток. Принцип "хлеба и зрелищ" — это же база, фундамент, основа гегемонии любой власти, особенно у таких сверхищников, как США.
