Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 733
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    294

Усі публікації користувача Бездомный

  1. когда в голове у бабьі без конца крутятся сценарии из сказок , сериалов , инстаграма и приукрашенные сказки их авторитетных "подруг" , и все действия случайно прыгают туда сюда
  2. ЗАГС детям не нужен. Он нужен только бабе. Подать на алименты она имеет право в любом случае и в любой момент. Но без синяка в паспорте отгрызть половину имущества не выйдет. ЗАГС не про семью, он только про деньги. В нём сидит не психолог, не врач и не священник. В нём сидит нотариус. Скажу как юрист. Сегодня, уже в 2025, 70% мужчин НИЧЕГО не знают о том, как работает семейный кодекс. Эти же 70% свято верят, что если случится развод, то делить все будут ПО СПРАВЕДЛИВОСТИ. И в третий раз, эти-же 70% говорят "Да я свою жену знаю 5-10-15-20 лет, я с ней ДОГОВОРЮСЬ САМ, без юриста." Знаете , сколько за мои 12 лет работы договорились? Правильно. !!НОЛЬ!!
  3. вторинного підриву / займання нема - мабуть марно впав
  4. ви дійсно не розумієте , що аннушка пролила масло саме за овоча ? що ходаковських-садовників вже було розставлено на ключові посади ? що плани з анексії вже лежали у генштабі міністерства нападу кацапії ? не здивуюся , що Майдан було свідомо спровоковано кацапами кацапоагентурою у владі за наказом з москвабаду для анексії Криму . та ви послухайте , що зараз верзуть "державні діячі" часів овоча - азарови-царьови-константинови-аксьонови , е.т.с.
  5. нє-не - під гаслами популістів ліваків в України ховалася ( і зараз ховається ) кацапоагентура . будь яка спроба робити реформи лише призскорила б вторгення кацапів
  6. "Если жена тебе изменила, то радуйся, что она изменила тебе, а не отечеству." © А. П. Чехов
  7. Сауроном треба було назвати - Саурон - то найближча аналогія
  8. е-нє , карамурза з яшиним та насральной вимагають більше університетських грантів для кацапопіхв'юків з промитими кацапопедомразями мізками
  9. як колись казали "нарочно не придумаешь" вони тягнуть нас саме туди
  10. усвідомлення того приходило надто довго та повільно , та прийшло надто запізно , щоб обирати той шлях .
  11. ну це , дивлячись на ваші стартові можливості , і на те , яку планку ви собі /батьки вам ставили на початку . а то з моїх пентагонівських ( Пентагон - сумнозвісна у Дніпрі общага - "легендарна" малосімейка для лімітчиків ) однокласників , майже ніхто до 30 не дожив . а нє , дожив один - тому що сидів . Завдяки тому дотягнув до 40 . В 40 подох від передозу. то ж все пізнається у порівнянні . на їхньому фоні я хіба що не кацманафт , хоч і змарнував стіііільки можливостей добре не тому , в кого багато ( багато - це скільки ? ) , а тому , кому вистачає . Життя , то такі перегони з перешкодами - майже Гра в кальмара . І далеко не всім тупо вдається до фінішу дошкандибати .
  12. який рафінований кацап www.yaplakal.com/forum3/topic2876256.html
  13. лише , якщо обирати доводиться між Франко та сраліним . тобто між смерттю та ганебною смерттю у гулаг .
×
×
  • Створити...