Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 733
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    294

Усі публікації користувача Бездомный

  1. чому це ? я відповів на ваше запитання - чи репрезентативна виборка Золкіна /Апостола : хто хоче переконатися у репрезентативності виборки Злкіна/Апостола - може особисто віртуально зануритися у кацапощелепне інфополе , та особисто поспілкуватися з кацапами наживо
  2. для симетрії ( бо опонентки давно злилися ) - думка самотньої "сильної-вільної незалежної" баби
  3. інтернет відкритий - можете з кацапами напряму поспілкуватися - в Золкіна - абсолютно звичайні кацапи - так би мовити зріз суспільства. більше скажу - з часів срср вони анікраплі не змінилися - вони завжди такими були
  4. Так - політтехнологічна диктатура . Ще раз - в Першу світову кацапи теж заманювали глибинаріїв масованою пропагандою , яку бустили щедрими роздачами паперових грошей
  5. унітази унітазами - там стан людського матеріалу можна в Золкіна/Апостола переглянути. це цілеспрямована свідома соціальна інженерія - еліти потрібне бидло з промитими вялічієм мізками для м'ясних штурмів - Сижу и плачу из 2024
  6. те , що півень бігає по двору з відрубаною головою , ще не означає , що для нього все минулося без наслідків
  7. масові підпали на кацапії теж колцентри ?
  8. Світан з самого початку закликав розгатити нафтобазу бомбардувальників у Енгельсі . Нарешті це вдалося . ППО знов проспало ?
  9. крок в крок повторюють шлях рі під час Першої світової війни - від миколаївських золотих червінців до воєнного комунізму та натурального обміну , транзитом через ерзаци грошей На пыльной мостовой С опавшею листвой Керенок прах мешала, По своему решала. (Советская власть)
  10. надо сьіпать соль на раньі чтоб лучше помнить - пусть они болят
  11. навіть функція "ігнор" вже не дуже рятує
  12. щоб кадровий сбушник не співпрацював з владою днр і при тому лишився живим на територіїї днр ? ..... ні синку , це хвантастика
  13. тільки чомусь чорний актив масово пішов на м'ясні штурми з казьонною зброєю - шизофренія якась : здесь понятія , а здесь - рибу заворачивали чи ета другоє ?
  14. На шахматной олимпиаде в Варне (1962г.) экс-чемпион мира Михаил Таль спросил Фишера - Бобби, вам уже 19 лет, не подумываете ли вы о женитьбе? - Я как раз сейчас занят этой проблемой и не знаю, что делать, - доверительно сказал Фишер. - То ли купить подержанную машину, то ли жениться. Но мне не нравятся американки ("они слишком много времени проводят в парикмахерских"), а нравятся экзотические девушки из Тайваня и Гонконга. Подержанная машина стоит долларов 700, во столько же обошлись бы и дорожные расходы, если бы невесту в случае чего пришлось бы отправлять обратно домой. Перед Бобби стоял действительно трудный выбор
  15. тобто бабИ , коли апґрейдять лук , свідомо зловмисно з корисливою метою хочуть ввести - заштовхати чоловіка у стан божевілля ? тобто статеві стосунки - це таки війна ? війна статей ? питання риторичне - звісно війна. саме тому баба , яка лізе виховувати з хлопчика піхвостраждальця - воєнний злочинець.
  16. закоханість = божевілля ' ВЛЮБЛЁННОСТЬ - ОДИН ИЗ ВИДОВ РАЗНОВИДНОСТЕЙ ШИЗОФРЕНИИ " Авиценна доречі , курва удає , що не розуміє , а сама вклала у "апгрейд луку" бюджет райцентру , якщо не цілого району
  17. воно - звичайний дешевий пропагандон на фсбшному окладі може ще й латиніну запропонуєте ? все ж там рівень повище - китайською володіє , тато професор
  18. а найпрошареніші - жеруть берлінки з Бєдронки 🤣 а гадость жрут пьют из економии (с)
×
×
  • Створити...