-
Публікації
54 782 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
як же він працював в очистці Верховній раді ?
-
о ....то ви не лише українофоб , ви ще й антисеміт
-
тоді питання - чому його лише зараз уразили ?
-
Будь якого працівника — від сторожа до мінистра — можна замінити таким самим , або ще більш здібним працівником. Хорошого ж батька замінити на такого самого хорошого батька неможливо. Василь Олександрович Сухомлинський
-
тобто ? На третьому році війни в кацапів біля кордону арсенали ГРАУ відкритого зберігання ? а куди кацапи охуліарди воєнного бюджету поділи ?
-
"Там п*здец": українські дрони атакували на Брянщині 67-й арсенал ГРАУ. 67-й арсенал ГРАУ МО рф (Головного ракетно-артилерійського управління Міністерства нападу рф) має площу близько 3,5 кв.км та знаходиться впритул до 20-тисячного населеного пункту Карачев.
-
мертвечук , мураєв , новінський ,деркач , е.т.с. - відверті вороги беркутню відпустили на кацапію - дослужувати в омоні. продовжувати , чи вистачить?
-
Поліція та СБУ затримали виродка, який вчора на відео принижував військових та як лайно висловлювався в бік українців Ним виявився уродженець Харкова, 1979 року народження, який останнім часом мешкає у столиці. Відповідно статті, за якою відкрито кримінальне провадження — довбню світить до 5 років тюрми.
-
Феодосійська нафтобаза палає ще більше. В 18:20 вибухнула ще одна "цистерна" На цей раз з керосином.
-
а це не до мене питання - це до Антіна Чехова , який зауважив , що кацапську отруту доводиться вичавлювати з себе все життя краплю за краплею
-
🤣забота о людях🤣 ви знущаєтеся ? типу сучий потрох за людей дбав ?🤣
-
звісно ж зомбований - тато й мама - сироти з колгоспу - піддослідні миші системи макаренки та кацаполщелепної піхвомразоти на службі паана сраліна/хрюхрюхрюзща просто все житя доводиться "брати гостру бритву та правити себе та близьких " - вичавлювати з себе та близьких раба краплю за краплею , замість того , щоб витрачати ту енергію , ті зусилля на щось більш корисне . Той , хто інсталював таку прошивку в людей - свідомий злочинець .
-
це ж вже було - за пілсудського🤣 хитросракі вацьпани хочуть добавки🤣 Для початку доведеться Данциг , Бреслау та Штеттин німцям повертати , Хелм та Перемишль - українцям , Білосток - білорусам
-
на це ж й розраховано чи ви вважаєте , що методи зомбування в радянських інститутах та академіях ідіоти розробляли ?
-
вважаєте , що тих , хто дивився Г+Г не зіпсували кацапощелепні педомразі ? доречі - всі кацапощелепні педомразі дивилися Г+Г , і голосували за самі знаєте кого
-
я голосував за ЄС . Моя сім'я голосувала за ЄС. за тих , то дивився Г+Г я не відповідаю.
-
Горение на нефтебазе в Феодосии усиливается. военным сообщили, что огонь подошел к цистернам с бензином, которые могут взорваться. Также им дали рекомендацию держать окна открытыми, чтобы их не вынесло ударной волной.
-
і толку з того , що я за них не голосував ? згодом зрозумів , що сизоносий петьман ( ну той , що перед виборами вигадав передвиборче гасло "армія-мова-віра" ) лежав під кумом xyйла мертвечуком , який за каденції сизоносого петьмана засрав моє рідне місто заправками "глушко" , навіть у місцях , де навіть собачу будку нікому іншому поставити не дозволили б
