-
Публікації
54 779 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
а поляки не хочуть за окупацію Пілсудським Західної України відповісти ? За осадництво , за пацифікаю , за геноцид під час операції Вісла ? Ілі ето другоє ? На відміну від офіційного польського уряду , який офіційно творив відверті сплановані геноцидні злочини проти народу України - УПА не була офіційною урядовою установою , а лише народним рухом національно-визвольного спротиву , організованого державами - кацапією та польщею ( іноді - спільно , іноді - окремо ) геноциду. То ж хтось на Заході вкрай охуїв .
-
шлюб - то для лохів . одружуються лише лохи .
-
ета другоє ? 🤣 Правильно назвати = правильно зрозуміти (с) Конфуцій в мене перед очима приклад - брат дружини - вигодував одній бабі дві "лічинки" + 2Х2 "онуків" потім пішов до іншої - виховує ще одну "лічинку" . власних дітей не має . Лошкуватий "птах" , який вигодував аж сім зозуленят . Куколд , доречі - той , хто виховує дітей від іншого чоловіка : uk.wikipedia.org/wiki/Куколд У біології куколд — це самець, який вкладає батьківські зусилля в дітей, які генетично не є його нащадками. Чоловіка, який усвідомлює і терпить невірність дружини, називають віттолом або віттолем. вважаю , чоловік має вкладати батьківські зусилля у свій - власний рід , у генетично своїх дітей , а не бути куколдом
-
через куколдизм дитина у місті від 0 до 25 вартує ~ від 250-300 к US$ ( у цінах 10-20 років - зараз значно дорожче ) . я взагалі не бачив жоднгої баби , яка б погодилася витратити на "чужу" , тобто генетично не рідну їй дитину не те що доллар , а бодай одну позитивну емоцію . А чоловіку пропоннують витрачати себе на чужих байстрюків , і більшість куколдів погоджується Чужий я у долі, чужий у людей Хіба ж хто кохає не рідних дітей? З.І. Війна змінила геть усе . сироти війни - наш святий обов'язок виростити їх гідними людьми
-
БабИ обов'язково мусять платити чоловікам за спілкування з ними , як за шкідливу та небезпечну важку працю
-
ЗСУ вийшли з Вугледару . кацапи казяться - чому не замкнули казан та не знищили всіх ? От реально якісь антилюди . Историческая справка битва за Верден длилась 10 месяцев, за Угледар больше двух лет.
-
іспанський сором
-
щасливий шлюб - як сонька золота ручка золотий вареник морозючка 🤣
-
це наслідки кацапської агресії якби Україну не підтримували ззовні штучним живленням - кацапи вже давно досягли б свого
-
після великих війн кцапія проводила конфіскаційну грошову реформу - 1917-20 , 1947 , 1961 , 1991 ... звичка вести тотальну війну в стилі "олл ін" - на всі гроші
-
Это в народе называют, пришла с голой жопой и с голой жопой ушла
-
за 18 минут всю базу выдала, евпропэйцы не обоспечуны, поэтому терплю своего спящего мужа, которого уже терпеть не могу , вот это жизнь))
-
знову агент Моссад Елі Коптер
