-
Публікації
54 779 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
мабуть , на війні , як на війні - 50 /50 але ж це - не паритетна війна - війна зазделегіддь не рівних суперників - бій АВхіллеса з Багрісом , Давіда з Голіафом , бій "нікому не відомого , ніким не визнаного новачка" з визнаним метром - напочатках в протистоянні з гру та фсб ніхто не те що 50 % , гріш ламаний на ГУР та СБУ не поставив би . і вже це для кацапів - неймовірна ганьба та декласування. це , як в радянському анекдоті , коли чукча з собакою у карти грав - рахунок 2:2 , а далі подивимося
-
пан має досвід боротьби з сушняком 🤣
-
та нехай і так . щось в цій максимі змінилося ?
-
піхвамразі всі однакові🤣🤣🤣
-
ніколи так не брешуть , як під час війни , та після полювання та ри боловлі . Отто фон Бісмарк .
-
якщо не робити спроби - взагалі нічого не буде . Ніколи .
-
Ну принаймні спробували
-
На хоккеистов-любителей завели уголовку за драку во время хоккейного матча. Потому что их соперниками была команда фсбшников динамо . Теперь некоторые игроки любительской команды «Тафгай» из Биробиджана сидят в СИЗО – им грозит до 7 лет лишения свободы за хулиганство по предварительному сговору, связанному с сопротивлением представителю власти. Это потому что в России все равны, но некоторые – равнее.
-
Для бабьі страх номер один - не найти лоха который будет нести ответственность за нее.
-
скільки б піхви не волали про "хороших хлопців" , як тільки в них овуляція - стрибають на прутень поганого хлопця 🤣🤣🤣
-
майбутнє кацапії ? Я прочел журнал Корея — там тоже хорошо. Там товарищ Ким Ир Сен там тоже что у нас. Я уверен,что у них тоже самое — и всё идёт по плану. (с)
-
Лавров заявив, що Трамп, якщо він стане президентом США, має скасувати закони України про українську мову як державну та про заборону Московського патріархату, які нібито "утискають російськомовне населення". ===================== А що сталося ? Самі не спромоглися "денацифіцирувать"?
-
Ейск. Аэропорт. Все взорвалось. По нашим эксклюзивным данным, там было уничтожено 10 комплектов по 6 пусков ракет Х-47 "Кинжал", что эквивалентно 60 ракетам "Кинжал". Считайте, что его - аэропорта- больше нет. И да, эти ракеты были там «проездом» в другой аэропорт. Не доехали. @nevzorovtv
-
щось горить у Барнаулі ?
-
тобто це відео - іпсо ? і взагалі - то не полонений кацап дітдомовець , а український актор ? Так на заводі таких близько 20 голів у полон потрапили .
-
ну кацапи на них КАБи зкидали , щоб вони у полон не потрапили , і не дали свідчення
-
печінку виїдали - орбан пропонує здатися на "милість" ось цих
-
потрібні полонені кацапи , які дають свідчення про канібалізм кацапів
-
а чому "без" ? піхвоокія при справах
