Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 842
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. Сирський вже втинав ромелівський прийом - змусити ворога зосередити сили в одному місці , щоб нанести смертельний укол в іншому - коли кацапи закопалися на Правому березі Дніпра , а їх винесли на харківщині . Сирський - Роммель ХХІ сторічча ? Я не перебільшую ?
  2. украінсько-еврейське майбутнє важливіше за українсько-єврейське минуле (с) але осад лишається
  3. але як пробачити жидам форпости , зали , ланцети ? кагановичів , хатаєвичів , кедмі , бродських ( поетів та послів ) , е.т.с. ?
  4. кажуть , передані Україні ф 16 оснащені ізраільською авіоникою . що , труффльдіно нетантьяху більше кацапам не слуга ?
  5. безплатно кацапи воювати не будуть - ви знайдете багато бажаючих вбивати за гроші , але не знайдете жодного бажаючого вмирати за гроші якщо вдасться знеструмити декілька областей - чи зможуть кацапи воювати на цьому театрі ?
  6. кажуть , склади у Октябрському уразити можливо було лише диверсіними діями - вони розраховані "тримати" навіть на ядерний удар
  7. і логістичний гак - хіба що не через масквабад везти ідеальна пастка . Класика . Роммель в Африці англійців приблизно так само фейсом по тейблу пустелі возив .
  8. я так розумію , що з Курчатова можно багато чого знеструмити , включно з залізницею
  9. та то пихвець що на кацапії ( і не тільки на кацапїї ) розпочнеться , якщо кацапів так підловили - якщо кацапи аес прогавили. але , всеж таки це мрії .
  10. там неймовірно складна та ризикована операція - співставна с бліцкрігом але і приз .... якщо діїї зі сша зазделегіддь не узгоджені , янкі вже телефони головнокомандуючому обірвали
  11. Басаєв так Будьоновськ захопив , і примусив кацапів на Хасавюрт. Так Курчатов - не Будьоновськ
  12. в спорті такий прийом називається "спіймати на протиході" - картковий будиночок може несподівано і впасти
  13. якщо вимкнути аес - в кацапів з'явиться нехилий дефіціт електрики - може почнуть тверезіти ? ех , мрії, мрії....
  14. так - так , Курчатов - українське кацапізоване прізвище
  15. ну , якщо вдасться змусити кацапів висмикнути військо з півдня/сходу України , і вшитися до того , як вони доберуться на місце - теж цікаво буде
  16. для контролю 90 кілометрів ? 😵 що в кацапів там з залізницею ?
  17. то був би потужний удар - можливо , взагалі нокаутуючий , або принаймні - дуже близький до того
  18. достатньо буде зламати залізничне сполучення , ну хоча б тимчасово
  19. якщо б аес захопили , це був би тааакииииииий гучний ляпас .... але авідстань 90 кілометрів . авантюра ? хіба що в кацапів всі боєздатні резерви зараз - в Україні , і вийде по Безілу Ліддел Гарту - картковий будиночок несподівано почне складатися з несполдіваної точки застосування зусилль - з Півдня України на Курськ перекедити війська - величезний гак
  20. "старики" полягли , в бій йдуть "кузнечики"
  21. піндосами янкі називають кацапи . ви кацап ?
  22. кажуть , гелікоптер кацапи втратили
  23. там атомна електростанція у місті Курчатов десь неподалеку 90 км. - а шо , так можно бьіло ? без узгодження з янкі/Евроунією навряд би полізли
  24. кажуть , Морозовськ так вдало ( з шостої спроби ) вразили частково завдяки тому , що частину засобів ппо кацапи зняли для полювання на такий омріяний ф 16 а ще , окрім діючих ф 16 , поставлено купу макетів літаків , на які кацапи використовиватимуть коштовні ракети - іскандери та калібри ф 16 , навіть , якщо не літає - робить корисну справу
×
×
  • Створити...