Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 817
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. „Низкорослый, узкоплечий, широкобедрый пол мог назвать прекрасным только отуманенный половым побуждением рассудок мужчины: вся его красота и кроется в этом побуждении. С большим основанием его можно бы было назвать неэстетичным, или неизящным, полом. И действительно, женщины не имеют ни восприимчивости, ни истинной склонности ни к музыке, ни к поэзии, ни к образовательным искусствам; и если они предаются им и носятся с ними, то это не более как простое обезьянство для целей кокетства и желания нравиться.“ — Артур Шопенгауэр
  2. что не доделал русский штьк , доделает русскимй поп и русский учитель (с) Муравьев вешатель тобто кацапощелепна педомразь = ворог Людства
  3. від чого люди казяться більше , ніж від наклепу ? від правди .
  4. на масквабаді арештовано керівництво парку патріот
  5. якщо яшин - лідер кацапоопозиції , то лідера в кацапоопозиції нема в яшина нуль харизми - кацапи за таким не підуть : настоящих буйньіх мало вот и нету вожаков (с) з.і. може саме тому аферістовча , як цапа провокатора лжедмітрія до кацапів впровадили ? щоб зсередини їх розколоти ?
  6. правильнее это назвать не «конец деморежима», а «сброс до заводских настроек».🤣
  7. 1 . баби стараються у ліжку , лише коли зраджують чоловіку 2. всі баби однакові , відрізняються лише обличчам , щоб чоловіки могли їх відрізняти
  8. може їй те подобається ... може то в них рольові ігри такі - баба не бита , як коса не клепана
  9. ще дещиця про імпринтну вразливість та піхвомразоту в дитячих садках
  10. та там ще латинініна остаточно дорвалась хороший узкій - то такий самий оксюморон , як хороший індіанець
  11. та ще й крипта не погано крякнула 🤣 не достатньо поки що , але напрямок корекції мені подобається
  12. в срср примудрилися викладати філософію , оминаючи вивчення юдаїзму/християнства/ісламу/буддизму/е.т.с. де логіка ?
  13. бачок взагалі нічого не знає - через бачок спецслужби оприлюднюють ті чи інші наративи достоєвський - теж зливний бачок , бачок охранки те , що видають під брендом "пушкін" - теж бачок лєрмонтов - бачок , тургенев - бачок , нєкрасов - бачок , лев толстой - бачок , навіть булгаков - бачок . у всіх кацапощелепних авторів - співавтор - куратор/цензор з спецслужб ті , кому не пощастило мати куратора , закінчували , як Хармс , Довлатов , або Кузнєцов .
  14. взагалі то не лише логіку вся програма не заохочувала до самостійного міркування . а більш за все ламали логіку - завезені з кацапії бабИ біля дошки . з їх "жіночою логікою" , яка коливається за синусоідою , в залежності від циклу овуляції а навчати бабі я не дозволяю (с) апостол Павло
  15. він більше не ветерана визвольної війни нагадує , а кацапобота скільки я знав ветеранів визвольної війни - навіть 100 % російськомовних , з 100% російськими батьками , завезеними до України з Суздаля , .... жодного , штибу магіруса , не було .
  16. та пам'ятаю , як , вже сильно після Майдану ( коли зробив марну спробу моніторити місцеві освітні заклади ) кацапощелепна викладачка дніпровського виша ( жидовка ), намагалася мені довести , що цивілізацію в Україну - тупим хохлам хуторянам - принесли кацапи і кацапощелепні жиди - після ліваруції так це - викладачка вишу доцентка завкафедрою Ну я й запитав її назустріч - чи знає вона , хто такий Хатаєвич , і яка в нього освіта ? Вона навіть не збагнула - про що я .
  17. та прямо тут у гілці бачимо - від кацапощелепних заброд
  18. ви ніяк не емансипуєтеся від кацапів
×
×
  • Створити...