Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 811
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. Бінго ! Ну нарешті тп бінго - цього разу довго трималася 🤣
  2. вам не подобається Біблія ? ну звісно ж.
  3. та вам , курям , що казати , що пердіти - то ж кажіть на здоров'я що заманеться бабИ не винні , що народилися бАбами
  4. а до того так само кацапи передали рашистів Альмаріка , Бродського , Солжнніцина ....Буковського , Щаранського ... Дурні західняки навіть Нобелівки "мученикам" Солженіцину та Бродському дали . Як до того давали кацапу м'яснику Шолохову І "не помітили" знищення кацапами Василя Симоненка , Василя Стуса , Володимира Івасюка ...е.т.с .
  5. то діалог Бездомного з обезособленою бабою . всзагалі нічого особистого . вони всі геть однакові . відрізняються лише луком - тому й так ретельно вкладаються у лук - тобто у фальшування луку . Просто більше нема у що вкладатися .
  6. нє-нє , там , як і завжди - нічого особистого - я завжди екстраполюю на всіх курей разом вони ж всі геть однакові . Іноді здається , що в них один мозок на всіх.
  7. там баба на прізвище Кравець🤣 там найцінніше - реакція "нітаких" курей в курнику залі🤣
  8. То ви не знаєте , як хлопчики "за гаражами" одне одного б'ють та калічать ? З застосуванням кийків , каміння , кастетів ? Та й дівки від хлопчиків не дуже відстають . Ви з Марса прилетіли ? Людина, по суті, дика, страшна тварина. Ми знаємо його лише у стані приборканості, що називається цивілізацією, тому й лякають нас раптові випадки його природи. Артур Шопенгауер
  9. Хлоп - з ісламської держави . Як не смішно - в Ірані дохрініща трансгендерів у єдиноборствах ( може тому , що баб бажаючих мало ?) в мене є знайомий боєць мусульманин з КЗ - він знається на ціх моментах . мііг би розпитати подробиці , але я до 14 серпня в бані .
  10. дещиця про бокс , та гендерну рівність - тренер ( доречі не поганий методист ) під час тренуваннь хлопчиків палкою боляче бив (поки в якийсь момент у молодшого терпець не урвався , і на тому наші походи на бокс закінчилися ) , а дівчат палкою не бив . отака "гендерна рівність" . ось він , "красень" у курнику - дівчачій збірній області з боксу
  11. та й начхати - бажали гендерну рівність ? їжте не обляпайтеся🤣
  12. все за міжнародними правилами та попередньою згодою . то чому вам так пердак рве ? "вона" ще й мусульманин - їм Аллах взагалі дозволив баб по обличчу бити , якщо не слухається 🤣
  13. чом би й ні ? традиційний модус операнді кацапів - залякування . Завжди спрацьовує з Заходом. Ніколи не спрацьовуало з українцями , тому кацапи традиційно винищували українців .
  14. кацапи - шизофреники андрофаги , яких весь час хитає туди - сюди від блефу до реального застосування ЯО доречі , одного разу кацапи вже дуже вдало ЯО проти України застосували - у Чорнобилі і це дуже потужно спрацювало - працювало аж до лютого 2022 року
  15. у вас "любов" до здорового глузду
  16. а звинуватять , як завжди - Бездомного , який взагалі завжди був за Домострой
  17. якщо спеціально підготовлена баба добровільно свідомо полізла в ринг бити морду , та вихопила там по носу , все по міжнародним олімпійським правилам . що не так ? де ви там мене побачили . це я правила писав , чи що ?
  18. нє-є , це якби я добровільно поліз битися проти молодого хлопця боксера 🤣 її ж ніхто не примушував ? вона сама з власної волі полізла у ринг битися з трансом ? то які питання до транса ? що щоку не підставив ?
  19. а шо такоє ? полізла битися з хлопцем, зламали носик ? 🤣 це ж бокс ! в боксі зламаний ніс - то взагалі не привід зніматися з поєдинку
  20. виходячи з охуліардів , які бабИ витрачають на хірургічне фальшування корекцію луку - до луку вимоги набагато суворіші , ніж на ВЛК - там внутрішньовидова війна ще та за ресурсний прутень "рибку та ялинку" відбувається🤣 Вражаюча схожість баби з людиною не повинна вводити вас в оману Франсуа де Ларошфуко . Максими .
  21. чоловікам там дуже дорого. але якщо є піхва та більш-меньш пристойний лук , так , там можна добре влаштуватися
  22. гімн пропагованого кацапосовдепією баборабства та куколдизму образ вкрадено в Джека - з його геніальних оповіданнь все - геть усе кацапощелепне - токсичне , навіть інтерпретація кацапами Джека Лондона
×
×
  • Створити...