Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 811
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. та начхати давно вірши Симоненка почали викладати в школі ? а чи почали взагалі ? зі шкіл ще навіть не всіх кацапощелепних педомразів повиганяли . процес українізації триває , і війна його прискорила .
  2. ментально - вже прірва , і завжди була прірва як завжди була прірва між Бандерою та Судоплатовим , ніж Шевченко та Пушкіним , Василем Симоненком та Євтушенком. наведіть хоча б один аналог в кацапів . Де зараз ви, кати мого народу? Де велич ваша, сила ваша де? На ясні зорі і на тихі води Вже чорна ваша злоба не впаде. Народ росте, і множиться, і діє Без ваших нагаїв і палаша. Під сонцем вічності древніє й молодіє Його жорстока й лагідна душа. Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ! Пощезнуть всі перевертні й приблуди, І орди завойовників-заброд! Ви, байстрюки катів осатанілих, Не забувайте, виродки, ніде: Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!
  3. хто на війні каже правду ? коли таке було ?
  4. тим , що Україна веде священну оборонна війну проти неспровокованої навали кацапощелепних людожерів андрофагів
  5. війна - мистецтво обману (с) ніколи так не брешуть , як під час війни , після полювання та риболовлі (с) ніхто не визнає свої втрати і перебільшує звитяги
  6. а це могла бути інший підводний човен класу кліо
  7. що порбиш , якщо вся кацапокультура - то карго культ . макар робив пристойну музику для бідних . дякувати , що хоч таке було . ато чиж , який починав тупо з каргокульту - з локалізації американського блюзу , переповз на поцріотичне лайно
  8. на момент прогнозу , кацапи помилково котувалися , як підступні вороги , але все ж таки білі люди ( дякувати вулицям пушкіних-горькіх-паустовських-жукових , на які так фапає пан роднянський ) проблема прогнозу Буданова ( доречі - як і прогнозу Залужного ) у тому , що ніхто не очікував , що кацапи , маючи геть усе , про що можна лише мріяти , гратимуть олл ін / вабанк . Влаштують різанину в Бучі/ІЗЮМІ /е.т.с. , зтиратимуть Маріуполь бомбами , разом з ватним кацапощелепним населенням та власною репутацією цивілізованої білої людини . кацапи виявилися набагато дурніші за китайців , яким у 1979 му вистачило розуму , не лізти у В'єтнам , якщо бліцкріг не вдався . Бовдури кацапи виявилися Шурой Балагановим , який спалився на дрібній кишеньковій кражі гаманця , в якому було 1,70 крб. ,вживана пудрениця та профспілковий білет , маючи 50 000 на кишені . Ну хто міг очікувати від хитродупих кацапів , які до того десятиріччами плели мереживо тонкої дипломатичної гри на багатьох шахівницях одночасно , такої ганебної самогубної тупості ? Виявилося , автори "Золотого теляти" винятково добре знали ментальність кацапів . Шура - xyйло , Меркель ( Шрьодер та інші Путінферштейни ) - Бендер .
  9. татко "шидевру" про няню Віку з Маріуполя , та блокбастеру про гейройства андрофагів у Афгані - 9 роти , Олександр Роднянський ,не витримав ,порвався на перейменуванні одеських вулиць
  10. однієї ? в них один примітивний мозок на всіх - штучний інтелект з алгоритмом тп бінго
  11. андрофаги становлять загрозу для всього Людства оптом з моменту коли жид ейнштейн подарував кацапам ядерну бомбу у обмін на відсмоки пані Коненкової
  12. Колумб прагнув відкрити короткий шлях в Індію. саме тому тубільне населення Американського континенту "помилково" отримало загальне паганяло індіанці
  13. за якісь 25 рочків повернув кацапію у чи то 17 те , чи то у 12 сторічча . хоча ... зробити таке одній людині не під силу . кацапи цивілізаційно завжди там перебували , просто xyйло дозволило кацапам перестати прикидуватися "білими цивілізаторами" та зкинути маску з людожерської пики
  14. тю .... все - зло , і все - добро , все отрута , і все - ліки в залежності від того - чи вмієш ти ним користуватися на свою користь . правильно запряжена баба іноді , навіть , буває корисною , або , хоча б приємною "любімою абіз'яною" але розслаблятися не можна - істота не стабільна та небезпечна
  15. от саме за для гармонізації - для згладжування цих конфліктів інтересів - війни всіх проти всіх , і створюється релігія , з її заповідями - установками які вкарбовують під час імпрінтної вразливости : да убоїться баба мужа навчати бабі я не дозволяю ... Шануй батька твого і матір твою. ======================= інакше - матимемо те , що маємо - війну всіх проти всіх на самознищення
  16. зрозуміло , що саме на зверхності - недооцінці "кварталівських блазнів наркоманів" вони всі і погоріли . так звані прихильники України , не стільки Україні допомогають , скільки дупу свою полохливу від кацапів за рахунок української крові рятують . Хіба не вперше за 300 років , інтереси України таи Заходу - співпали , насправді , співпали вони ще сто років тому , але усвідомлення до Заходу прийшло лише зараз , після того , как кацапи винищили на території бувшої РІ понад сто мільонів людей . всі представники Заходу , які хочуть домовитися з кацапами за рахунок України , зраджують не Україну , а Західні інтересии
  17. монах розстрига - найнебезпечніший для церкви ворог Відпочатку Ісус та апостол Павло були фаховими фарисеями🤣
  18. кажуть , кацапам знов добряче прилетіло по аеродрому Морозовськ один раз - не трідварас , випадковість , два рази , три рази - вже система ? шойгу ! герасимов ! де ппо ?
  19. все , що доброго зробив пан Буткевич - це грав на гитарі у гурті Пирятин . на тому все .
  20. тю... то він з "українцем" 90-х не спілкувався 🤣 тоді кацапощелпні дятли з українськими паспортами - вашого штибу , з мовчазного длозволу сбу , яке робило вигляд , що нічого не помічає , охоче їхали вербуватися на контракт МО РФ - чеченів вбивати а потім ще й вихвалялися тим , коли грошима смітили ви так не робили ?
  21. а ледь сто років не пройшло , як переступили біблійну заповідь : а навчати бабі я не дозволяю (с)
  22. погугліть - що таке сократична любов🤣 "розпаковку за методом Сократа" на протязі сторічч проводили в деяких британських приватних елітних школах тепер школи закрито з ганьбою і скандалом , а розпраковщики сидять
  23. чому це ? наприклад , нещодавно з задоволенням переглянув тенісний матч Костюк-Векіч - афігенно естетичне спортивне видовище , або жіночі стрибки у висоту ....фехтування ... плаваняя ... гімнастика ( спортивна та художня ) , навіть баскетбол/гандбол жіночий ....та багато "жіночих" видовищних видів спорту а дивитися на те , як баби б'ють одна одну по обличчу - таке собі "видовище" , для "гурманів"
  24. на західні держави віщають такери карлсони , овени метьюзи , сіярто , та тому подібні добре пригодовані персонажі
×
×
  • Створити...