Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 829
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. Василь Симоненко , Володимир Івасюк , Василь Стус , розстріл в урочищі Сандармох , Кобзарі , Батуринська різанина е.т.с.
  2. кацап ( на українське прізвище Чернишевський ) просто та зрозуміло пояснює - чому кацапиія вже давно ганебно розгромно програла війну в Україні . всі спроби щось змінити на краще - лише погіршують наслідки поразки .
  3. щелепа другая (с) так ви ж присвятили все своє ганебне паскудне нікчемне життя , тому , щоб скоювати воєнні злочини на користь кацапії
  4. бо подібне тягнеться до подібного
  5. якщо ви "володієте , але не маєте бажання розмовляти" - то вас ідеально характеризує , пане кацапський воєнний злочинець
  6. у ваших вологих мріях , хіба що
  7. блд - каменти баб під відео - то окрема гостра страва саме тому виховання хлопців піхвами мусить бути суворо заборонено.
  8. та не дай Боже , щоб посередині - бузина мусить піти на гній - на придонний мул - разом з аферістовичем
  9. для Бузини вже лише суд Історії . як і для пані Ірини .
  10. саме вихрюк Бузини в бік Тараса , привернув мою увагу до біографій кацапських "митців" . а там таке До Бузини мені на них було просто байдуже .
  11. різняться дані кацапи все заперечують , а от на Заході кажуть , що радиаційний фон підвищився у 75 разів з.і. Чорнобиль кацапи певний час теж заперечували
  12. ви якого папу мали на увазі ? оту аргентинську паскуду , яка допомагала кацапам сотнями мільярдів никати бабло від заморозки через банк Ватикану ? Яка фактично воює на боці кацапів ? я б засосал стакан , и в Ватикан (с)
  13. кацапами саме так і замислювалося їхня мрія - щоб серед українців почався розбрат зсередини
  14. тільки мені здалося , що аварія на ростовській аес - то спроба кацапів вдруге розіграти чорнобильску карту для "знову парішать з сша" ?
  15. протокол почерк - Хангошвілі , Вороненков , казаський опозиціонер Айдос Садиков , ....пані Ірина ...
  16. милий гуморний душка мурава несподівано перетворився на цинічну паскуду , якою , як виявилося , він і був з самого початку
  17. пропонуєте стріляти , або принаймні плювати у екран ?
  18. в книжці так звана "правда" висвітлена виключно з боку агресорів андрофагів ( замість того , щоб жорстко їх засуджувати , кдбшна хвойда намагається викликати співчуття до людожерів - ані тоже жертвьі , аніже мальчікі в трусіках ) . Тим часом нічого не сказано , що андрофаги не понесли жодного покарання за все горе , яке вони накоїли у суверенній державі . Навпаки - багато з тих андрофагів завдяки агресії дуже непогано пропушили своє паскудне життя , качали права , отримували пільги на підставі , що вони - типу "герої". Нинішня війна - у тому числі - наслідок Рейк'явику , де кацапи андрофаги домовилися з покидьком рейганом про те , що їх не каратимуть , як слід карати аґресора , за злочинну війну в Афганістані . Алексієвич остаточно обнулила себе , коли підписала листа Муратова з закликом до миру .
  19. "дисидентка" алексієвич - гебешний проект , такий самий , як "дисиденти" солженіцин , бродський , муратов , латиніна , ходорковський , е.т.с ... дисиденти , які кацапам заважають , помирають "загадковою" передчасною смертю , як Анатолій Кузнєцов , Олександр Галіч , Андрій Альмарік , Борис Березовский , Олександр Литвиненко ....
  20. кацапи вбивають за слова. кацапи вбивають носіїв ідей . для вас то новина ?
  21. то й що ? кацапам байдуже на використаний контрацептив аватар покидьків нема - є кадри (с) кацапи давно обурюються - чому кацапи не вбивають Фаріон , Портнікова , Палія , В'ятровича , Капранових , Стерненка , е.т.с кацапи = антилюди
×
×
  • Створити...