Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 840
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. дійсно не пропав - сашко (пушкін/дюма) з нього сито харчувався - виданя книг від імені агента - то дин з здавна відомих способів легалізації доходів агента + розповсюдження потрібних спецслужбам наративів . вигоди - з усіх боків . Марина Владі видала від свого імені 15 (!!!) романів 🤣 жадібна баба🤣
  2. при чому , всі вони були тією дещицею добре освічених творчих людей , які мали блискучу - рідкісну , коштовну для того часу освіту , краще за кацапську знали іноземні мови , були знайомі з найкращими зразками світової культури , тобто були гідним матеріалом для створення "ваглубине сібірскіх руд" так званого "штучного інтелекту" для генерації контенту , який агенти "пушкін" та "дюма" ( насправді - одна й та сама нагла нігерська морда в бакенбардах ) видавали за свій .
  3. тобто ? навіть кацаповіки визнає , що наталі гончарова була офіційною наложницею ніколашки І палкіна , як гадаєте , чи став би ніколашка палкін шпекати бабу одночасно з проміскуітетним шлюханом , хворим на низку венеричних захворюваннь ? ви би стали на його місці ? от і він не став . в часах Николая I был скрыт портрет жены Пушкина
  4. ледь не знудило від панегірика . насправді - проект "пушкін" - то класичний зразок карго культу дикунів андрофагів з західних зразків , нав'язаний андрофагам іномовною - франко-германо-англо-мовною окупаційною "елітою"
  5. Як гадаєте - офіційний куколд його величності міг не бути аґентом ?
  6. то який цой вам ближчий ? доайзеншпісівський , чи постайзеншпісівський ? це два антагоністи . Якщо подобаються обоє - то вітаю з біполяркою
  7. так сталося , що до армії я слухав "доайзеншпісівське" "Кіно" , а післа армії - айзеншпісівське "Кіно" - там геть різні наративи , геть різні автори. сраний цой ( як і куколд його величності пушкін , доречі ) - то проект , який навіть не є автором більшості того контенту , який йому приписують. Айзеншпісівський цой - то зливний бачок кдб . у геть усього кацапощелепного контента - спіавтор жандарм/огпушник / нквдшник /кдбшник/фсбшник
  8. в мене напхано стіільки кацапощелепного лайна , що тепер витчаавлювати його з себе доводиться краплю за краплею
  9. хто помер - не дожив до розпаду СРСР ? Нажаль , срср , хоч і розвалився , але янкі не дозволили йому розпастися остаточно ( рейган домовився з горбатим у Рейк'явіку ) - совок і зараз живіший всіх живих - навіть воює зараз в Україні , вкотре намагаючись "остаточно вирішити українське питання" .
  10. кацапощелепну піхвомразоту у школах насправді , якщо подивится на більшість так званих "знатоков" , після 22 лютого 2024 року - навіть аполітична на перший погляд вікторина "Что ? хДе ? Когда ?" - виявилася не інтелектуальною грою , а цілком політичною пропагандою. весь - геть весь кацапощелепний контент має у співавторах цензора з жандармів/нквс/кдб/фсб тож захоплення кацапощелепною культурою = захоплення моделлю світоустрою , нав'язуваною відомствами жандармів/нквс/кдб/фсб
  11. цю кацапощелепну мразоту слід було перевішати люструвати ще у 1991 му році , а не давакти їм "допрацювати дло пенсії" головний ворог ЛЮДСТВА - кацапощелепна вчителька бо що не доробив кацапський багнет , доробляють кацапський піп та кацапська вчителька муравйов віленський вішатель
  12. звичайний для дикунів карго культ кацапи - найуспішніші , найпросунутіші продавці карго культу
  13. ну як же ж - кацапи аґресивно намагаються все змінити , а за ними - іран , а за ними - китай , а , дивлячись на них - за ними - тягнеться глобальний південь - всі оті індії , венесуели , бразилії , африканці , е.т.с.
  14. ось звідки у Львові взялися мурави-серджіо - кацапи їх туди цілеспрямовано завозили
  15. от чому в кацапів всі думкИ завжди про гомоєблю ?
  16. насрати на нижнього ? півників - в суп ?
  17. так совдеп педагогіка - то і є реальний інкубатор якусь відмінність могли надати лише у сіми'ї , якщо у сім'ї було що надати , але кацапи дбали про те , постійно знищуючи чоловіче поголів'я у нескінченних війнах
  18. але ж бабИ , якщо вони насправді націлилися "взяти шлюб" з отим лОхом , через демоверсію переконують чоловіка , що вона хіба що не втілення гібриду Афродити , пилосмока та кухонного комбайна
  19. о .... 😵 пан крутий воювака - убивака?
  20. та невже кацапи так Трампа люблять ? відповідь - ні , не люблять . вони люблять трампа , хіба що , як людину , яка на їхню думку , може довести сша до колапсу . США - не така проста система , щоб її міг зруйнувапти якийсь трамп . а Україною кацапо-китайська вісь зла вже не задовольниться. Надто великі втрати та витрати .
×
×
  • Створити...