Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 834
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. так сталося , що до армії я слухав "доайзеншпісівське" "Кіно" , а післа армії - айзеншпісівське "Кіно" - там геть різні наративи , геть різні автори. сраний цой ( як і куколд його величності пушкін , доречі ) - то проект , який навіть не є автором більшості того контенту , який йому приписують. Айзеншпісівський цой - то зливний бачок кдб . у геть усього кацапощелепного контента - спіавтор жандарм/огпушник / нквдшник /кдбшник/фсбшник
  2. в мене напхано стіільки кацапощелепного лайна , що тепер витчаавлювати його з себе доводиться краплю за краплею
  3. хто помер - не дожив до розпаду СРСР ? Нажаль , срср , хоч і розвалився , але янкі не дозволили йому розпастися остаточно ( рейган домовився з горбатим у Рейк'явіку ) - совок і зараз живіший всіх живих - навіть воює зараз в Україні , вкотре намагаючись "остаточно вирішити українське питання" .
  4. кацапощелепну піхвомразоту у школах насправді , якщо подивится на більшість так званих "знатоков" , після 22 лютого 2024 року - навіть аполітична на перший погляд вікторина "Что ? хДе ? Когда ?" - виявилася не інтелектуальною грою , а цілком політичною пропагандою. весь - геть весь кацапощелепний контент має у співавторах цензора з жандармів/нквс/кдб/фсб тож захоплення кацапощелепною культурою = захоплення моделлю світоустрою , нав'язуваною відомствами жандармів/нквс/кдб/фсб
  5. цю кацапощелепну мразоту слід було перевішати люструвати ще у 1991 му році , а не давакти їм "допрацювати дло пенсії" головний ворог ЛЮДСТВА - кацапощелепна вчителька бо що не доробив кацапський багнет , доробляють кацапський піп та кацапська вчителька муравйов віленський вішатель
  6. звичайний для дикунів карго культ кацапи - найуспішніші , найпросунутіші продавці карго культу
  7. ну як же ж - кацапи аґресивно намагаються все змінити , а за ними - іран , а за ними - китай , а , дивлячись на них - за ними - тягнеться глобальний південь - всі оті індії , венесуели , бразилії , африканці , е.т.с.
  8. ось звідки у Львові взялися мурави-серджіо - кацапи їх туди цілеспрямовано завозили
  9. от чому в кацапів всі думкИ завжди про гомоєблю ?
  10. насрати на нижнього ? півників - в суп ?
  11. так совдеп педагогіка - то і є реальний інкубатор якусь відмінність могли надати лише у сіми'ї , якщо у сім'ї було що надати , але кацапи дбали про те , постійно знищуючи чоловіче поголів'я у нескінченних війнах
  12. але ж бабИ , якщо вони насправді націлилися "взяти шлюб" з отим лОхом , через демоверсію переконують чоловіка , що вона хіба що не втілення гібриду Афродити , пилосмока та кухонного комбайна
  13. о .... 😵 пан крутий воювака - убивака?
  14. та невже кацапи так Трампа люблять ? відповідь - ні , не люблять . вони люблять трампа , хіба що , як людину , яка на їхню думку , може довести сша до колапсу . США - не така проста система , щоб її міг зруйнувапти якийсь трамп . а Україною кацапо-китайська вісь зла вже не задовольниться. Надто великі втрати та витрати .
  15. кацапи ймовірну перемогу трампа на виборах вже ототожнюють з перемогою кацапії в Україні .
  16. Навіть якщо трамп "за рахунок українців" , "за рахунок НАТО " , "за рахунок ЄС" про щось там домовиться з xyйлом , що робити з щирою лютою ненавистю кацапів до США , Великої Британії , ЄС , НАТО , Заходу , як такого ? Джин людожерства вислизнув з пляшки . Як заганяти його в зворотньому напрямку ? Відповідь - ніяк .
  17. штани в таку жарюку ? виключно шорти
  18. все краще , ніж карабін Carcano M1891
×
×
  • Створити...