Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. баби полторашки - кому вони цікаві ? так же ж можна до мишей дотрахатися НАТАЛЬЯ ВАРЛЕЙ (РОСТ 150 СМ)
  2. з Першої світової кацапію вибила саме гіперінфляція керенки - то мем Но не конфузятся волжане: «Керенки» знает вся страна. Они у каждого в кармане — А чтобы драл их сатана! Народ, жуя ржаные гренки, Ругает «детище» его: Ведь потруднее сбыть «керенки», Чем Керенского самого!..
  3. ця війна - тримається виключно на найманцях. девальвація/гіперінфляція - перетворення дерев'яного на керенки - путінки , не запустить складання картколвого будиночка ? не зупинить потік кацапів , які рвуться на війну ? потік кацапів
  4. ція війна триває понад 800 років
  5. Портніков каже , що це гучний ляпас не лише кацапам , а й піхвооким мавпам . от цікаво , найманцям знов доведеться зарплатню у дерев'яних піднімати ?
  6. люблю виття на болотах цього жидокацапа - ексодесита - "футуролуха"-cталініста-поцреота кучеренка-калашнікова ( дивитися через впн )
  7. та Україна вже таких "красенів" перенесла - як червоненків , жваній , медведчуків , табачників , кіль азірових , овочів , баб йуль , е.т.с . парад фахових потвор
  8. я в Благовещенську подібний плакат бачив на власні очі Амур там широкий - не меньший за Дніпро
  9. то було сказано "риторично" епоха постмодерну - хайп вирішує багато , якщо не все
  10. то буде чом би й ні ? в будь якому випадку - краще за xyйла . дупа згорить не лише в кацапів , а й в пані Ірини Фаріон
  11. фронтмену не обов'язково бути фахівцем у всіх питаннях - достатньо бути рок зіркою в кацапів вже палають дупи від цієї новини - заява вже окупилася
  12. то яка різниця , хто буде обличчам на самітах торгувати ?
  13. ви й досі вважаєте , що президент - то такий собі амператор - цар самодержець , який вирішує все у русчному режимі ?
  14. буде впізнаваним обличчам України . Після Зе , в якого я не вірив , я вже нічому не здивуюся .
  15. та зараз будь яке корито , яке здатне вбивати - корисне , або хоча б - як ціль - обманка на аеродромі . Допотопні "музейні" "Стрижи" та С 200 стали в нагоді , та завдали кацапам дуже дошкульних ударів .
  16. Первым ударом западными ракетами по территории России ВСУ могли уничтожить командный пункт наступающей на Харьков армии
  17. та навіть такий крок - то крок назустріч перший збройний подгон від США Великій Британії під час Другої світової нагадати ? То був металобрухт . Буде перший спільний проект Британії та Аргентини з часів Фолклендської війни ?
  18. от і добре - а Україні згодяться
×
×
  • Створити...