Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. це хто до якої годівнички приписаний 🤣 якщо в чергу - як всі - то дуля з маком , а не масло-м'ясо досита 🤣 геть усе доводилося , або "діставати" , або - якщо блату нема - купувати на "славнозвісній" тучі за п'ятикратним цінником а так да - першого маньяка СРСР - Олександра Берлізова - за сумісництвом - кдбіста конррозвідника з Південмашу , вирахували по взуттю Саламандер , яке у торгівельну мережу взагалі не потрапляло 🤣
  2. і все - геноцид кацапами української ідентичності тривав до самого краху смердючої совдепії
  3. наплив 🤣 зігнали молодь до міст , бо селян грабували для фінансування мііитарної індустріалізації - літачки-ракети замість масла
  4. останнього бандерівця кацапи стратили у 1988 році
  5. та навіть в двох сусідніх квартирах все по-різному було - в залежності від доступу до годівнички Привыкли масло есть, но Перестройка – снят отец, - И в очередь как все, а так как все, увы, не просто, Как скажет мой друган Андрюха: "Это же каюк!"
  6. це якщо був доступ до шматка землі . саме тому люди з таким ентузіазмом вчепилися у ті омріяні чотири сотки у садовому товаристві - бо можна було щось їстівне виростити а якби з харчами в Україні було все ОК - то кому б вони взагалі здалися ті чотири сотки ?
  7. взагалі то всі ходи занотовано www.c-span.org/video/?18221-1/lithuanian-president-white-house
  8. кацапи мріють , щоб українці поринули у розбрат , у який сто років тому жбурнув Україну покидьок Махно питати треба буде в воєнних злочинців - колабораціоністів , кацаповоєнльотів , ракетників , артилеристів , пропагандонів , вчителів - перелік незкінченний . Відпускати всю ту кацапомразоту живою не можна в жодному вимпадку . Бо вони приходитимуть й приходитимуть - знов і знов .
  9. показник добробуту 🤣 ще раз - ви з обкомівської годівнички харчувалися , чи з села - з присадибної ділянки харчі отримували ? 🤣 промтовари з бази напряму "доставали" ? дозвіл на кооперативне підприємництво та дозвіл на масове будівництво так званих "дач" шпаківень без зручностей на чотирьох сотках - то панічна-лихоманкова спроба совдепії хоч якось вийти з піке . А ще - товарні облігації - взагалі лебедина пісня совдеп кидалова власного населення 🤣
  10. через внутрішні протирічча параша - не гомогенна , якою вона здається ззовні , через призму московської пропаганди .
  11. я - солдат строковик , висилав додому - у Дніпро - господарське мило з Далекого сходу . афігенно справи йшли на совдепії 🤣 просто фантастично 🤣 а ви у Дніпрі з обкомівської годівнички харчувалися , чи з села - з Полтавщини харчі отримували ?
  12. замість харчів , тепер - мікрокредити , гамнотека ......біла лада , айфон у кредит та інші споживкредити ...
  13. Влітку 1982 ... Я приблизно місяць провів у Москві . Так сталося . 1 вересня 1982 року , в Дніпрі , на уроці ми обговорювали - хто як провів літо . Ну я й розповів дива дивні - що у Москві в кожному гастрономі шоколад з ліщиною , свіжі банани /апельсини , навіть ананаси ( консервовані ) .... морозиво/сметана смачні , а не таке лайно на воді , як в нас ... сир твердий - всюди і смачний , ковбаса варена з м'яса , а не з туалетного паперу .... В магазинах - адідас вільно продається ...( московський , але ж для нас - дикунів , і московський адідас був за щастя ) І спитав - а чому у москві вже комунізм , в нас в магазинах нічого нема ? Бачили б ви реакцію совдеп педомразі 🤣 Мені ту ідеологічну диверсію до випуску на забули 🤣 А я - наївна дитина , ніякої диверсії на увазі не мав - просто мені цікаво було , чому москва так відрізняється від Дніпра ?
  14. розпадом поганої совдепії аж смерділо в срср були інститути , які уважно моніторили статдані та їхню динаміку , як у СРСР , так і супротивників. Що станеться , кацапи знали зазделегіддь . подібний інститут , а можливо - й той самий , Ельдар Рязанов показав у "Службовому романі"
  15. кантон - альтер его унтер офіцера Хіммельштоса з "На Західному фронті без змін"
  16. Яка змова з кацапами була у Рейк'явику , щоб президент Буш старший особисто вмовляв якогось там Ландсбергіса не виходити з СРСР ?
  17. Ночью взрывалось в Севастополе, Евпатории, Саках, Красноперекопске и Армянске. В остальных районах временно - оккупированного Крыма, просто наслаждались этими звуками. О том, как "всё сбили и никуда не попало" от раша сми услышим утром, а ошметки "не сбитого", увидим чуть позже.
  18. то то даунбасню в м'ясні штурми женуть
  19. а звідки вам відомо , що на контрольованих кацапами територіях не Буча , Маріуполь чи Ізюм ?
  20. вони саме ідиоти зухвалі цинічні ідіоти - нелюди Сергей Кургинян: СВО — это русская конвульсия, в чём-то безумная и одновременно спасительная цю війну могли розпочати лише ідіоти , продовжувати після перрших гучних поразок - могли лише ідіоти .... доведено Гостомелем , Бучею , Ірпенем , Ізюмом ,ракетним крейсером Масква ..... захопленням АЕС ...., погрозами ядерного удару ....
  21. Упавший в Северной Осетии Су-34 неоднократно участвовал в СВО и в войне в Сирии Российский бомбардировщик Су-34, который потерпел крушение в Северной Осетии, неоднократно привлекался к нанесению ударов по позициям террористов в Сирии, а также был задействован в специальной военной операции на Украине.Газета.Ru По данным собеседника, самолет вылетел с аэродрома в Моздоке.URA.Ru 11 июня в горной местности Северной Осетии при выполнении планового учебно-тренировочного полёта потерпел крушение Су-34 ВКС России.RT на русском Предварительная причина авиакатастрофы — техническая неисправность.РИА Новости
  22. тупо - якщо очима нормальних людей а не очима антилюдей а кацапи , вже навіть вам довели , що вони - антилюди
  23. а чим одне від іншого відрізняється ? кацапи вже застосовували ядерну зброю по власних громадянах - Капустин яр
×
×
  • Створити...