Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. оба на Прем’єр Фінляндії назвав нерухомість росіян загрозою для безпеки країни ================================================== а собчак з xyйлом в пінг-понг у Фінляндії грали🤣
  2. нафта/газ пішли у гору лише після знищення кацапами руками проксі башт - близнюків . а до того були війни - геноцид кацапами таджиків , грузин у Абхазії , азербайджанців Карабаху-Агдаму , чеченців Ічкерії , е.т.с. на які чутливий до геноциду Захід тупо не звертав уваги .
  3. та ладно - кацапи на усіх вітрилах летили на пошматування та самознищнення у громадячнській війні , деурбанізації , деіндустріалізації вони б самі все віддали - у обмін на попоїсти , на жувальну гумку , костюми адідас та іномарки для братви
  4. а чим ще ви поясните , що США , замість того , щоб добивати та шматувати своїх екзистенційних ворогів - кпSS та кдб ( не сумніваюся , що такі плани в них існували ) зробили усе можливе й неможливе , щоб зберегти їхню спадковість , щоб кацапія зберегла місце у радбезі оон , зберіглася у тому виглдяді , у якому ми бачимо її зараз ?
  5. якщо в нас почнеться хаос - будуть підриватися аес - перша вже підрвалася тому рятуйте нас від розпаду . І США рятували - Буш бігав по республіках срср - вмовляв не виходити з срср , віднімали ядерну зброю в УК , БРСР , КЗ ... Віддавали кацапам місце СРСР у радбезі ООН ... Заплющували очі , на бєспредєл кацапів в Таджикістані , Карабаху , Грузії , Ічкеріїї ... е.т.с ... все це - наслідки домовленостей горбатого з Рейганом у Рейк'явику ... звідки в горбатого була б така сильна позиція ? Рейган злякався . Захід злякався .
  6. і чому б їм не підірвати чаес для підсилення переговорної позиції у Рейк'явику ?
  7. це ви залякування кацапами ядерною зброєю відобразили ? 🤣
  8. тю , так залякування застосувати ядерну зброю , й ймовірне застосування ядерної зброї - лише підтверджують мою версію . але у разі використання кацапами ядерпної зброї , ляже не лише грязьпром , а й росатом
  9. Цена акций Газпрома в мае 2008 года 15.5$ а цена этих же акций спустя 16 лет, в июне 2024 года, уже 1.5$
  10. Чорнобильська АЕС - то свідома ядерна диверсія , яку москва влаштувала для залякування Заходу
  11. кацапи вже били ядеркою по Україні - у 1986 році
  12. а чому не по Польщі ? десь на кордоні з Німеччиною ?
  13. це була спроба уникнути передчасної громадянської війни - лавіювання в першу чергу саме між Заходом України та кацапощелепною криснею / бамбаснею . після відчуження крису та бамбасу справа українізації прискорилася , як і радив Олесь Гончар - відтяти ту кацапощелепну ракову пухлину , та кинути у пащеку кацапській імперії
  14. В ночь с 11 на 12 июня 1937 г. по обвинению в подготовке госпереворота, были расстреляны Тухачевский, Якир, Уборевич, Корк. Во время казни, Якир в надежде на амнистию, крикнул : "Да здравствует товарищ Сталин !" Не помогло...А через год расстреляли и тех, кто их судил...
  15. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление представителя ГУР Андрея Юсова в эфире телемарафона. «Мы констатируем сам факт поражения. ГУР не комментирует средства поражения, как собственно и то, чья это операция. Информация уточняется, но это очень хорошие новости для Украины. Это первое боевое поражение этого «сверхсовременного» самолета», - сообщил Юсов. Он пояснил, что есть данные, которые до сих пор продолжают уточняться, однако по предварительной информации, пораженных самолетов Су-57 могло быть два. «Также есть информация о безвозвратных потерях и раненых среди личного состава оккупантов. Безусловно, эти инциденты на аэродромах, которые враг использует в войне против Украины, а Су-57 наносит ракетные удары именно по гражданским объектам, такие инциденты, очевидно, будут продолжаться», - отметил он.
  16. слідкуйте за руками ================================================= Путін воює в Україні за корисні копалини для Китаю на 10-12 трлн доларів ================================================= тож наступна не Балтія , а Казахстан
  17. одному мені здається , що полковник чінгачгук аферістовитч наговорив на долю ківи ?
  18. В Саки, Євпаторію та Джанкой прилетіли визвольні гойди
  19. якщо кацапи визнаЮть це , значить уражено набагато більше
  20. був би сценарій , який потім був реалізований кацапами у бидлотрусії Майдан переміг ще й тому , що заскочив кацапів зненацька .
  21. а яка розбірливість може бути стосовно істот , які мають один мозок на всіх ?
×
×
  • Створити...