-
Публікації
54 855 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
ущіпніть мене - це у відповідь на приліт по Епіцентру ?
-
війна - то архетипи архетипам - тисячі років гляньте на обличча на скіфських пекторалях , хоча б
-
тоді Френсіс Фукуяма - сучасний Ґріма гадючий язик ?
-
повчати бабі я не дозволяю (с) апостол Павло
-
не повторюйте наративи "хороших кацапів" навальністів. це не особиста війна китайського ішака це війна цівілізацій , яка триває з часів Геродота - батька Історії
-
але ж каменти - мастрід - у каментах - не підроблений відчай для капітуляції перед Україною на кацапії має пройти ментальний злам - це ж для них максимальне приниження , гірше - лише вірменам , або грузинам війну програти . все одно , що під ярмом на очах усього світу пройти . колись римляни , що розгромно програли битву самнітам , пройшли під ярмом , яле сенат не ратифікував поразку , та продовжив війну далі . https://ru.wikipedia.org/wiki/Проведение_под_ярмом для такого , зовнішній тиск на кацапію - не достатній
-
а кацапи реально збентежені ураженням станцій загоризонтного спостереження Вороніж М у Армавірі та Орську лише мні здається , що наступним кроком кацапів буде розстріл власного цивільного об'єкта , щоб звнуватити Україну у застосуванні західної зброї по території кацапії не за призначенням ?
-
"Швидше, ніж у Лас-Вегасі": В "Дії" почали збирати заявки на одруження по відеозв’язку
-
то вони зараз зкотилися до блювоти , яку дивитися вже не можливо .
-
що , ізраіль вже постачає до України військове обладнання ? а що сталося ?
-
Росфинмониторинг включил актера Алексея Панина (признан иноагентом в России) в список террористов и экстремистов
-
кажуть , потужний прильот у Юзіковці Канада долучилася до десятки держав , які дозволили Україні бити по законним воєнним цілям на кацапській території . США та Німеччина поки що морозяться . Може тому , що мають якісь таємні угоди з кацапією ?
-
швидше - в російській імперії - аргументи типу - не ми одні геноцидимо - он , Наполеон на почптку ХІХ сторічча теж
-
я це викладав ще позавчора - під час етеру найцікавіше - каменти кацапів під цим відео на каналі Латиніної - більшість з них впевнена , що Латиніна перемогла невиліковні
-
то ж і кажу - ще пощастило , що не пальчевський бо нарід ладен був проголосувати за табуретку , аби на зло петьману . я голосував за петьмана , але й бачив його жахливий антирейтинг навколо - майже , як до Ющенко у 2010, коли я голосував за Ющенка
-
сизоносий петьман мав такий скажений антирейтинг , що програв би навіть умовному шарію то ще щастя , що обрали Зе , а не умовного пальчевського . кажу , як людина , яка голосувала за петьмана.
-
вторгнення ЗСУ зустрічали майже без БК - пройобувати не було чого
-
зс Франції - 200 000 . точно встояли б самотужки ?
-
напад був неминучий - китайський ішак з братвою ( з Вінні Пухом включно ), мріяли вписати свої імена в Історію золотими літерами , а зараз вони ще й стурбовані збереженням власної шкіри
-
з артилерійським та ракетним БК на 2018 було набагато гірше , ніж у 2013
-
хто на кого напав ? хто просрав десятки тисяч тон бк ? хто системно знищував ЗСУ ? Точно Зе ? яка держава ( окрім США та Китаю ) витримала б таку аґресію самотужки ?
-
служба у війську ворога - то колабораціонізм . ви - колабораціоніст ?
-
в першому турі я голосував за Ющенка . Але ті , хто вивели у другий тур овоча з тюблею , нарікають мені за те , що я проголосував за овоча , і мовчать про те , що у другий тур цих потвор вивели вони , і тупо не лишили мені вибору між жабою та гадюкою.
