-
Публікації
54 855 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
«Китайський піонер,бий з рогатки по горобцям» Плакат 1958 року. За рік мудрі піхвоокі мавпи винищили біля 2 мільяардів горобців. Потім гусінь та сарана зжерли врожай , і голод вбив від 10 до 30 мільйонів піхвооких мавп . Китайської мудрості пост..)
-
тю , а я з вас ржу , особливо , як хильнете валер'яночки , і починаєте задиратися
-
Щоберезня - нова дружина ? 🤣
-
а що з першого разу було не зрозуміло ? 🤣 в них же один мозок на всіх🤣
-
світ на наших очах розділяється на вороже налаштовані один до одного табори . і так - піхвоокія зробила остаточний вибір на користь вісі зла , вона давно цей вибір зробила , але Зеленський зірвав з мавп'ячої пики маску миротвоців .
-
а що ж він раніше не розсекретив ? коли вперше президентствував ?🤣
-
МЗС РФ: Дозвіл Україні застосовувати американську зброю по цілях на території РФ може мати "фатальні наслідки" для США Джерело: https://censor.net/ua/n3492723🤣 А що буде ? Наберуть в рот лайна та плюнуть у бік США ?🤣 Путин столько лет боролся с НАТО и в итоге доборолся до того, что оружие НАТО бьет по военным целям в России, а Россия никак самому НАТО на это ответить не может. Что это, если не победа великого геополитика?🤣
-
не вина нації - а окркмих представників - брюхвецького , дорошенка , сірка , галагана , кочубея , махна .... прімакова..... У татарви шукали оборони, людьми татарськими воліли бути, бо ханські вже миліші були пута, аніж свої, князівськії, закони. Ставали в Посполитій Кисілями... (В гостині більш подобалось, ніж вдома.) Від справ чужих не відчувалась втома, хоч душі й руки крились мозолями. В Палаті Грановитій розбивали собі лоби, чолом цареві б’ючи. За ранги та за цяточки блискучі і вольності, і звичаї міняли. Імперіям були все вірні слуги і ширили до безтяму простори... Раби-Баярди, вірністію хворі, за честь чужу — свою дали в наругу... Все барвилось: у чорне, злотне, біле, все мріяли про східного владику... Від довголітнього, від вікового звику й червона мла вам очі засліпила! А ще кому знесете ви данину? Яким варягам зложите присягу? Яку чужу прикрасите ви сагу? І перед ким ще схилите коліна?
-
відео по розгрому колони постом вище
-
а Кантон казав , що брехня полковник Чинганчгук геній осінтер
-
іскандер - вперше забаранили?
-
1-е результаты после разрешения бить западным оружием по территории россии в Курской области ВСУ разбили большую колонну московитов (судя по воплям путинских военкоров - не одну) сбили 1-ю и последнюю машины, остальных расстреливали артиллерией и дронами, как на полигоне потери врага, судя по истерикам военкоров - огромные
-
парафіянам упцмп сси у очі - вони регочуть
-
ще раз . Долю ядерної зброї вирішував не Кравчук , а горбатий з рейганом у Рейк'явіку . Саме для перконливості своєї переговорної позиції кацапи підірвали Чорнобильську АЕС.
-
на кацапії хочуть одружувати бійців так званої "сво" після загибелі
-
🤣 чергова "дівчина мрії" - чергова нітакуся , виявилася звичайною такусею 🤣 В них що - один мозок на всіїх ? 🤣 odinfakt.com/shou-biznes/zirky/47318-dasha-kvitkova-z-nikitou-dobryninym-spilkuetsya-a-zi-svekruhou-ni-prosto-tak-stalosya-shcho-para-rozluchylas
-
причина була - Чернобильська аварія - у Рейк'явику горбатий з рейганом парішали - кацапи навмисно підірвали ЧАЕС кацапи вже тоді вміли у ядерний тероризм ( зараз вони захопили ЗАЕС це теж складні зазделегіддь сплановані фахівцями Росатома терористичні дії , потім лякали світ ядерними валізками) Росатом - терористична організація без статусу такої
-
ще раз . це була умова виходу України з під радянського ярма . інфраструктури для обслуговування ядерних боєгололвок в України не було . А Чорнобиль кацапи томцу й підірвали , щоб мати переконливий аргумент у торгах з переляним колективним Заходом .
